Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам юридичний супровід угоди з нерухомості в Києві. Наші юристи мають великий досвід і володіють необхідним набором інформації та ресурсів, щоб допомогти покупцеві уникнути ризиків ще на стадії вибору нерухомості.

Пакети послуг
по супроводу угоди з нерухомості
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Пакет «ЕКОНОМ» від 5000 1-2
2 Пакет «СТАНДАРТ» від 10000 2-5
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 15000 5-10
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Супровід угод з нерухомістю – це робота юриста, що передбачає контроль за юридичною чистотою угоди, захист інтересів клієнта як в процесі оформлення договору, так і в результаті його підписання.

Допомога фахівця гарантує, що через роки не будуть виявлені деталі, які не регулюються документом, або ж документ не відкриє можливості для шахрайства з боку продавця або забудовника.

Юридичний супровід угод купівлі-продажу нерухомості – неодмінна умова безпеки, адже ціна придбання нерухомих активів в Києві у 2023 році значна.

Чому так важливо юридичний супровід угод з нерухомістю?

Українське законодавство передбачає велику кількість нюансів, про які потрібно знати. Норми про майнові права, порядок оскарження договорів та ін. не є необхідною інформацією в повсякденному житті, але відсутність інформованості боку під час підписання може стати причиною випадкових помилок або навмисного шахрайства.

Супровід угод купівлі-продажу нерухомості в Києві дозволяє не турбуватися про можливі ризики, серед яких – найбільш поширені проблеми покупців нерухомості. До них відносяться:

 • відсутність вичерпного формулювання про ціну придбання. Це особливо актуально, якщо договір купівлі-продажу підписується із забудовником, що передбачає певний відсоток інфляції. Тому даний розділ документа не повинен містити нечіткого формулювання;
 • визначення в договорі умов, які вимагають документального узгодження, але при цьому його відсутність в подальшому. Супровід угод з нерухомістю дозволяє уникнути цієї грубої юридичної помилки, яка може привести до того, що документ купівлі-продажу буде визнаний недійсним;
 • не є вичерпним перелік даних про об'єкт в Києві. Юрист по супроводу угод з нерухомістю обов'язково зверне увагу на важливі деталі;
 • проблеми з власником. Якщо здійснюється продаж нерухомих активів, які лише недавно отримані у спадок, власником є ​​подружня пара, або ж житло продає юридична особа за нотаріальним дорученням, варто проявити максимум уваги. В цьому випадку юридичний супровід угоди купівлі-продажу нерухомості кваліфікованими юристами є запорукою безпеки, адже у всіх цих випадках є велика кількість обставин, які дозволять в судовому порядку оскаржити угоду або визнати її недійсною;
 • наявність неповнолітніх дітей у покупця. У договорі купівлі-продажу має бути прописано право власності дітей на житлоплощу. Вони можуть бути співвласниками: це попередить можливі юридичні проблеми надалі.

Це далеко не повний перелік проблем, які можуть виникнути, якщо відсутній юридичний супровід угоди купівлі нерухомості. Тому значно вигідніше заздалегідь скористатися послугами фахівця, щоб уникнути конфліктних і проблемних ситуацій в подальшому.

Особливості процедури проведення угоди з нерухомості

Якщо клієнт планує придбати житлову площу у забудовника, йому буде запропонована типова форма договору. Як правило, документ складає юрист компанії, при цьому максимально убезпечивши забудовника від можливих претензій покупця. Якщо угода передбачає тривалий термін внесення платежів, обов'язково буде передбачена інфляція. Юридичний супровід угод з нерухомістю дозволить професійно оцінити як договір, так і компанію, з якою він укладається, отримати рекомендації щодо виправлення його змісту для максимального захисту власних інтересів.

Якщо сторони є фізичними особами, використовується шаблонний документ. Але в цьому випадку юридичний супровід угод купівлі-продажу нерухомості необхідний для перевірки самої схеми продажу, наприклад, права власності на житло, повноважень продавця й ін. Наприклад, супровід угод купівлі-продажу нерухомості дозволить заздалегідь дізнатися, що відсутні будь-які заборгованості за комунальні платежі, або арешти на майно.

Супровід угод з нерухомістю в ЮК «Інтаєр»

Ступінь недовіри до продавця, як і вартість житлової або комерційної площі, умови покупки, можуть бути різними. Тому юридична компанія «Інтаєр» пропонує кілька пакетів послуг, які передбачають юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві. Вони різняться обсягом роботи фахівців і, відповідно, ціною. Пакети послуг об'єднує оперативність виконання, індивідуальний підхід до кожної ситуації.


Пакет послуг по супроводу угоди з нерухомості
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Аудит повноважень продавця (ріелтора), законності схеми продажу;
 3. Перевірка об'єкта нерухомості в держ. реєстрах, підтвердження відсутності обтяжень (арештів, заборон, іпотек);
 4. Представництво під час підписання договору купівлі-продажу.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 5000 грн

Термін виконання -  1-2 дня


Пакет послуг по супроводу угоди з нерухомості
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Пошук можливих ризиків, помилок, які не відповідають закону формулювань в договорі купівлі-продажу;
 3. Внесення необхідних змін в договір купівлі продажу / інвестування;
 4. Аудит повноважень продавця (ріелтора), законності схеми продажу;
 5. Перевірка об'єкта нерухомості в держ. реєстрах, підтвердження відсутності обтяжень (арештів, заборон, іпотек);
 6. Правовий аналіз правовстановлюючих документів на нерухомість, земельну ділянку;
 7. Представництво під час підписання договору купівлі-продажу.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 10000 грн

Термін виконання -  2-5 днів 


Пакет послуг по супроводу угоди з нерухомості
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Комплексний супровід угоди купівлі-продажу об'єкта нерухомості;
 3. Пошук можливих ризиків, помилок, які не відповідають закону формулювань в договорі купівлі-продажу;
 4. Внесення необхідних змін в договір купівлі продажу / інвестування;
 5. Аудит повноважень продавця (ріелтора), законності схеми продажу;
 6. Перевірка об'єкта нерухомості в держ. реєстрах, підтвердження відсутності обтяжень (арештів, заборон, іпотек);
 7. Оцінка легальності будівництва
 8. Правовий аналіз правовстановлюючих документів на нерухомість, земельну ділянку;
 9. Представництво під час підписання договору купівлі-продажу;
 10. Підтримка в процесі врегулювання суперечок з продавцем (забудовником) в досудовому, судовому порядку.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 15000 грн

Термін виконання -  5-10 днів 

УВАГА!

Витрати на нотаріуса і оплату адміністративного збору не входять в пакет послуг, і оплачуються окремо.

Порядок надання послуги юристами

Щоб скористатися підтримкою фахівців, і замовити юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві, можна звернутися за вказаним номером телефону, або ж замовити безкоштовну попередню консультацію, якщо є будь-які сумніви.

Залежно від того, який пакет послуг обрано, залежить і обсяг робіт юриста. Але в будь-якому випадку, після попереднього спілкування, фахівець перевірить законність угоди і її безпеку. Дорожчі пакети послуг також необхідні, якщо придбаний об'єкт має складну структуру, довгу юридичну історію, або ж є значні сумніви в чистоті процедури купівлі-продажу.

Супровід угод з нерухомістю, вартість якого формується прозоро, не передбачає додаткових платежів.

Чому юридичний супровід угод з нерухомістю нашими фахівцями є вигідним?

ЮК «Інтаєр» – це багаторічний досвід роботи фахівців, велика кількість клієнтів, яким надаються юридичні послуги, а також наявність відомих «гучних» перемог в правовому полі.

Юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві у 2023 році є максимально вигідним для клієнта, адже з нашою підтримкою можна досягти основної мети – безпечного придбання з упевненістю, що покупка не стане причиною судових розглядів, а ціна буде сформована об'єктивно. Ми працюємо з усіма видами купівлі-продажу й особливостями нерухомості, для нас немає непосильних задач.

Скористайтеся можливістю і замовте послугу юридичний супровід угод купівлі-продажу нерухомості, щоб запобігти проблем з житловою або комерційною площею в Києві при вступі в право власності.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!