Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам юридичну перевірку забудовника в Києві. Наші юристи мають великий досвід і володіють необхідним набором інформації та ресурсів, щоб допомогти покупцеві уникнути ризиків ще на стадії вибору нерухомості.

Пакети послуг
з юридичної перевірки забудовника
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Пакет «ЕКОНОМ» від 2500 1-2
2 Пакет «СТАНДАРТ» від 5000 2-5
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 10000 5-10
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Юридична перевірка забудовника – це послуга, яка дозволить замовнику здійснити перевірку забудовника на наявність судових спорів, провести аналіз прав на нерухомість і виявити претензії третіх осіб в цілях забезпечення безпеки майбутньої угоди і подальшого володіння придбаним майном.     

Коли необхідна юридична перевірка забудовника?

Перевірка надійності забудовника потрібна перед підписанням договору придбання об'єкта нерухомості. При цьому не має значення, який ступінь довіри існує до представників компанії або самої компанії на ринку або наявність гарантій в договорі.

Юридична перевірка забудовника актуальна в будь-якому випадку, адже існують як об'єктивні, так і суб'єктивні обставини, які можуть вплинути на проведення будівельних робіт, їх своєчасне завершення і відсутність в майбутньому проблем у покупця з документами на право володіння нерухомістю і будівлею в цілому.

Крім шахрайства, можливі проблеми через некомпетентність окремих фахівців, зміни кадрів або недостатньої уваги до юридичних нюансів. Якщо перевірка документів забудовника не була проведена, рівно, як і аналіз договору або попередня оцінка надійності компанії, тоді можна зіткнутися з поширеними проблемами, серед яких:

 • необхідність доплат понад зазначених сум у договорі;
 • відсутність очевидних елементів будівництва, визначеного виду комунікацій;
 • неможливість або складності при вступі в право власності;
 • відстрочка часу здачі об'єкта, що постійно продовжується та ін.

Якщо ж перевірка забудовника перед покупкою квартири не була проведена, її можна виконати й після підписання договору. Це дозволяє об'єктивно оцінити ситуацію в правовій сфері, бути готовим відстояти свої інтереси. Тому перевірка забудовника в Києві є завжди затребуваною послугою, що також обумовлено, великою кількістю пропозицій на ринку і високою вартістю нерухомості.

Юридична перевірка забудовника і її види

Може бути проведена комплексна перевірка забудовника в Києві, або ж окремі обумовлені її складові. При необхідності можна замовити один з видів, що передбачає:

 • перевірку документів компанії-забудовника. У їх числі - право володіння або використання земельної ділянки, умови й обмеження будівництва на зазначеній території, технічне завдання й умови, проект роботи над об'єктом (генплан будівництва), дозвіл на проведення будівельних робіт, відповідно до категорії об'єкта;
 • перевірку надійності забудовника. Відсутність «заплямованості» в юридичному полі перевіряють у всіх доступних ресурсах, а також залучених підрядників (при наявності) та в держреєстрах. Для цього обробляється інформація також з Єдиного держреєстру судових рішень, земельного кадастру, нотаріальних реєстрів і т.д.

Також перевірка надійності забудовника передбачає аналіз схеми інвестування в будівництво. Кваліфіковані юристи звертають увагу на вкладення фінансів у фонди інвестування будівельних робіт, безвідсоткові цільові облігації, деривативи, актуальні договори та ін.

Перевірка забудовника в Києві: послуги від ЮК «Інтаєр»

Великий досвід роботи дозволяє нам якісно й оперативно виконати як комплексний, так і частковий аналіз діяльності або репутації будівельної компанії і її підрядників.

Оскільки в кожній окремій ситуації перевірка надійності забудовника передбачає різний обсяг роботи, наші фахівці розробили пакети послуг, які дають можливість заздалегідь дізнатися ціну і бути впевненим в тому, що вона не зміниться, а також не переплачувати за послуги, в яких немає потреби.


Пакет послуг із юридичної перевірки забудовника
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Вивчення правовстановлюючих документів;
 3. Аналіз законності будівництва;
 4. Аналіз учасників будівництва;
 5. Усний висновок по юридичній перевірці забудовника.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 2500 грн

Термін виконання -  1-2 дня


Пакет послуг із юридичної перевірки забудовника
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Вивчення правовстановлюючих документів;
 3. Аналіз законності будівництва (новобуд);
 4. Перевірка земельної ділянки (новобуд, приватні будинки, земельні ділянки);
 5. Виявлення можливих арештів на нерухомість;
 6. Виявлення судових суперечок;
 7. Аналіз учасників будівництва (новобуд);
 8. Письмовий висновок по юридичній перевірці забудовника;
 9. Позначення застережень для клієнта.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 5000 грн

Термін виконання -  2-5 днів 


Пакет послуг із юридичної перевірки забудовника
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Вивчення правовстановлюючих документів;
 3. Аналіз законності будівництва (новобуд);
 4. Перевірка земельної ділянки (новобуд, приватні будинки, земельні ділянки);
 5. Виявлення можливих арештів на нерухомість;
 6. Виявлення судових тяжб;
 7. Аналіз учасників будівництва (новобуд);
 8. Письмовий висновок по юридичній перевірці забудовника;
 9. Позначення застережень для клієнта;
 10. Вивчення умов договору купівлі-продажу;
 11. Виявлення неточностей і внесення  необхідних змін в договір для зменшення ризиків;
 12. Участь юриста в укладенні договору купівлі-продажу нерухомості (інвестиційного чи іншого типу договору).

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 10000 грн

Термін виконання -  5-10 днів 

УВАГА!

Витрати на нотаріуса й оплату адміністративного збору не входять в пакет послуг, і оплачуються окремо.

Перевірка забудовника онлайн і персонально

Особливість послуги в тому, що вона доступна в онлайн-режимі. Якщо немає можливості зустрітися особисто, або через обмеження це неможливо, є альтернатива - зв'язатися зі співробітниками ЮК «Інтаєр» через месенджери (Facebook, Viber, WhatsApp) або звернутися за вказаним номером телефону.

Такий варіант, як перевірка забудовника онлайн, не поступається традиційній співпраці із зустрічами в офісі. Якщо для окремих видів послуг, які надає команда юристів, це є неможливим, то в цьому випадку результат роботи може бути представлений у формі електронного документа, озвучений усно, або ж відправлений за адресою проживання клієнта.

Переваги нашої підтримки

Юридична перевірка забудовника ніколи не була марною тратою коштів: це не просто запорука спокою, а й гарантія того, що через роки очікування здачі об'єкта клієнт не отримає неприємний сюрприз у вигляді судових суперечок для відстоювання своїх прав.

Ми гарантуємо, що виконаємо роботу в короткий термін і максимально якісно, ​​а також дотримуючись умов конфіденційності. Клієнт оплачує лише результат, а не процес аналізу документації та підготовку інформації, тому перевірка забудовника в Києві не стане проблемою для особистого або сімейного бюджету.

Зв'яжіться з нами за вказаним номером телефону або через месенджери. Ми відповімо на всі питання, що цікавлять, або ж обговоримо ситуацію, щоб без зволікання була проведена перевірка надійності забудовника, а Ви могли позбутися зайвих хвилювань.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!