Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам юридичну перевірку нерухомості в Києві. Наші юристи мають великий досвід і володіють необхідним набором інформації та ресурсів, щоб допомогти покупцеві уникнути ризиків ще на стадії вибору нерухомості.

Пакети послуг
з юридичної перевірки нерухомості
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Пакет «ЕКОНОМ» від 2500 1-2
2 Пакет «СТАНДАРТ» від 5000 2-5
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 7500 5-10
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Юридична перевірка нерухомості – це послуга, яка дозволить замовнику перевірити придбану квартиру або інший об'єкт нерухомості на предмет безпеки майбутньої угоди та подальшого володіння придбаним майном за допомогою компетентного юриста.     

Кому потрібна юридична перевірка нерухомості?

Будь-які операції з нерухомими активамипідстава для того, щоб була проведена перевірка нерухомості із залученням кваліфікованих юристів.

Необхідність проведення аналізу не залежить від наявності документації на об'єкт або довіри до сторін договору: юридична перевірка нерухомості дозволить запобігти появі проблем з-за недотримання законодавства, вкаже на помилки в документах або можливі спроби шахрайства, а також нюанси, що не враховано при плануванні операції.

Одна зі складових підготовки до укладення договору – перевірка документів на нерухомість, яку не можна ігнорувати при будь-яких обставинах.

Серед тих, кому знадобиться перевірка нерухомості:

 • продавці та покупці житлових або комерційних забудов на вторинному ринку. У цьому випадку важливо перевірити право власності та відсутність комунальної заборгованості, а також передбачити наявність можливих претензій від родичів; наявність арештів, іпотек, судових розглядів;
 • інвестори в новобудови. В даному варіанті перевірка нерухомості перед покупкою передбачає увагу до чесності забудовника, наявності у нього дозвільної документації, а також відсутність проблем зі здачею попередніх об'єктів;
 • учасники процедури дарування і спадкування нерухомих активів. Перевірка нерухомості Києва має виявити боргові зобов'язання (наявність застави на квадратні метри, кредитну та / або комунальну заборгованість, що також може бути значною сумою, а також осіб, які мають право оскаржити процедуру і т.д.);
 • фізичні особи, що оформляють право спільної власності або спільного користування тощо. Дізнатися історію об'єкта в такій ситуації, також не буде зайвим: перевірка нерухомості за адресою гарантує чистоту угоди.

Перевірка юридичної чистоти нерухомості необхідна в будь-якому випадку, адже навіть наявність досвіду в оформленні угод і базові знання юриспруденції не є запорукою того, що в історії квадратних метрів є «темні плями», які дадуть законні підстави іншим особам оскаржувати придбану власність після укладення угоди.

Юридична перевірка нерухомості і її види

Перевірка нерухомості в Україні може бути комплексною, або ж передбачати акцент на окремих аспектах. Але найбільш актуальною є повна юридична перевірка нерухомості перед покупкою, за допомогою якої можна бути впевненим у відсутності підводних каменів при укладенні договору.

Отримання вичерпної інформації передбачає роботу в декількох напрямках, серед яких:

 • перевірка документів нерухомості житлового або комерційного фонду перед покупкою. Продавець не має права відмовити в наданні документів, які вимагають від покупця уважного вивчення. Відповідність зазначеної інформації фактичній, наявність повного пакета документів, а також тривалість володіння об'єктом попереднім господарем – все це з багатьма супутніми деталями повинна виявити перевірка нерухомості при покупці. Поширена ситуація, коли в ході перепланування попередні власники змінили несучі конструкції, не погодивши це з відповідними органами, і відповідно, не відобразивши документально. Це може стати причиною для зниження ринкової вартості, як і інші проблеми, що виявить перевірка комерційної нерухомості та житлового фонду;
 • перевірка права власності на нерухомість. Крім правовстановлюючих документів, завірених відповідно до закону, фахівець звертається до онлайн-реєстрів і карт, що забезпечить повноту інформації, а також аналізує можливість претензій родичів;
 • перевірка реєстрації нерухомості. Кожен об'єкт внесений до реєстру, в залежності від його виду; якщо право власності було придбано давно, до введення електронних систем, особлива увага приділяється фактичним паперам, достовірність яких може бути підтверджена або спростована в архівах держустанов.

Також перевірка нерухомості перед покупкою проводиться з метою виявлення таких проблем:

 • арешт. Перевірка нерухомості на арешт передбачає підготовку запиту фахівцем, відповідь на який можна оперативно отримати онлайн. Арешт на об'єкт може бути накладено судом з різних причин, серед яких – заборгованість по кредиту, боргові зобов'язання та ін.;
 • обтяження. Перевірка обтяження на нерухомість – це інформація про обмеження можливості виконувати юридичні дії стосовно об'єкта – продавати або дарувати, при цьому в проживанні власник не обмежений. Перевірка обтяження нерухомості гарантує, що після покупки не з'явиться особа, яка наклала це обмеження. Іпотека, рента або оренда за договором, довірче управління, піклування та опіка – неповний перелік ситуацій, при яких перевірка нерухомості на обтяження захистить потенційного покупця від наслідків;
 • чистоту. Основне, на чому в даній ситуації акцентується увага – перехід права власності на квадратні метри. Якщо власники мінялися часто, або ж продавець придбав нерухомий актив зовсім недавно, це привід задуматися про причини повторного перепродажу. Важлива перевірка власника нерухомості, чи відноситься він до категорії осіб, раніше підозрюваних в шахрайстві, а також наявності договорів відчуження;
 • заставу. Щоб дізнатися, чи є даний вид обтяження, також потрібна перевірка нерухомості на заставу, виписка ЄДРНМ.

Щоб отримати інформацію, досить базових відомостей про об'єкт: це може бути перевірка об'єкта нерухомості по кадастровому номеру, адресою або прізвищу власника.

Умови надання послуги в ЮК «Інтаєр»

Щоб перевірка нерухомості Києва не стала проблемою, наша компанія пропонує вигідні пакети надання послуг. Клієнт самостійно вибирає необхідний обсяг і ціну, що дозволяє платити лише за фактично виконану роботу, а також не переплачувати, якщо потрібна лише первинна консультація.


Пакет послуг із юридичної перевірки нерухомості
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Аналіз правовстановлюючих документів;
 3. Перевірка наявності іпотек, арештів, судових проваджень;
 4. Перевірка прав вимог третіх осіб;
 5. Аналіз історії придбання нерухомості.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 2500 грн

Термін виконання -  1-2 дня


Пакет послуг із юридичної перевірки нерухомості
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Аналіз правовстановлюючих документів;
 3. Перевірка законності будівництва / права власності;
 4. Перевірка наявності арештів, іпотеки;
 5. Перевірка наявності судових проваджень;
 6. Перевірка прав вимог третіх осіб;
 7. Перевірка справжності документів продавця;
 8. Аналіз історії придбання нерухомості;
 9. Вивчення умов договору;
 10. Виявлення неточностей і внесення необхідних змін в договір для зменшення ризиків.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 5000 грн

Термін виконання -  2-5 днів 


Пакет послуг із юридичної перевірки нерухомості
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Консультація юриста з питань придбання нерухомості;
 2. Аналіз правовстановлюючих документів;
 3. Перевірка законності будівництва / права власності;
 4. Перевірка наявності арештів, іпотеки;
 5. Перевірка наявності судових проваджень;
 6. Перевірка прав вимог третіх осіб;
 7. Перевірка справжності документів продавця;
 8. Аналіз історії придбання нерухомості;
 9. Вивчення умов договору;
 10. Виявлення неточностей і внесення необхідних змін в договір для зменшення ризиків;
 11. Участь юриста в проведенні операції та укладення договору купівлі-продажу нерухомості.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 7500 грн

Термін виконання -  5-10 днів 

УВАГА!

Витрати на нотаріуса й оплату адміністративного збору не входять в пакет послуг, і оплачуються окремо.

Перевірка нерухомості: способи надання послуги

Крім персонального спілкування, доступна перевірка нерухомості онлайн: можна отримати потрібну інформацію із будь-якого куточка України, не виходячи з дому або не відволікаючись від роботи. Перевірка об'єкта нерухомості онлайн можлива через месенджери – спілкування в Facebook, Viber, а також в телефонному режимі. Але наші менеджери будуть раді й особистій зустрічі, адже для багатьох клієнтів більш звичним є саме живе спілкування, під час якого зручно обговорити багато нюансів.

Онлайн перевірка нерухомості, виконана нашими фахівцями, не матиме відмінностей за своєю результативністю: в залежності від ситуації, клієнт може отримати звіт з потрібними відомостями або усно дізнатися про те, що стало предметом хвилювання.

Точність інформації від ЮК «Інтаєр»

Юридична перевірка нерухомості вимагає скрупульозності та наявності досвіду виконання аналогічних завдань. Отримати результат, не заглиблюючись в проблему, неможливо, адже юристу потрібно отримати максимум відомостей про квадратні метри та їх власника, дізнатися про його родинні зв'язки, передбачити можливість законно претендувати на частину об'єкта після його продажу. Краще підготуватися до операції заздалегідь, ніж згодом зіткнутися з тривалими судовими позовами.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ви отримаєте відповіді на свої питання, а також інформацію щодо обраного об'єкта.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!