Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам консультації юриста з нерухомості в Києві. Наші юристи мають великий досвід і володіють необхідним набором інформації та ресурсів, щоб допомогти покупцеві уникнути ризиків ще на стадії вибору нерухомості.

Пакети послуг
з консультації юриста з нерухомості
НазваВартість, грнТривалість
1 Пакет «ЕКОНОМ» 0 до 5 хв.
2 Пакет «СТАНДАРТ» 500 до 30 хв.
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» 1000 до 60 хв.
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Кому потрібна консультація юриста з нерухомості?

Будь-які операції з нерухомими активами вимагають знання законодавчої бази, уваги до деталей, а також уважного вивчення об'єктів, які є предметом договорів.

Консультація юриста з нерухомості в Києві і по всій території України не втрачають своєї затребуваності, адже процедури купівлі-продажу, дарування, інвестування в будівництво і т.д. передбачають значні вкладення коштів, високу вартість, що завжди супроводжується ризиками. Випадки шахрайства або проблем з-за неправильного оформлення документів не є рідкістю, а найбільш гучні конфлікти регулярно з'являються в стрічках новин. Тому консультація юриста з покупки нерухомості – запорука безпеки угоди і відсутності проблем у подальшому.

Послуга необхідна кожному, хто бере участь в операціях з нерухомими активами, адже саме консультація юриста з питань нерухомості дозволить максимально захистити власні інтереси.

У законах України є безліч нюансів, передбачити які може лише фахівець в сфері права, що активно практикує в даній області, і уважно ставиться до деталей. Консультація юриста з нерухомості в Києві давно стала обов'язковим елементом юридичних операцій з майном, адже дозволяє заздалегідь убезпечити себе від шахрайських схем і власних помилок.

Консультація юриста по нерухомості в ЮК «Інтаєр»: види послуг

Незважаючи на те, що кваліфікована допомога юриста необхідна при укладанні значущих угод або юридичних дій, абсолютно однакові ситуації зустрічаються не так часто. Консультація юриста з продажу нерухомості може знадобитися в різних життєвих обставинах, тому і обсяг роботи фахівця буде відрізнятися.

«Прозорі» угоди зажадають значно менше часу для аналізу співробітником, ніж робота з житлоплощею, яка має «історію», або інвестування в сумнівні будівельні проекти. Консультація юриста з нерухомості в Києві враховує цей факт, тому клієнт може отримати допомогу в будь-якому необхідному обсязі і формі.

Орієнтуючись на потреби клієнтів, юридична компанія «Інтаєр» надає наступні види юридичного консультування:

  • безкоштовне і оплачуване. Безкоштовна консультація юриста з нерухомості – це можливість для клієнта визначити подальші дії, знайти відповіді на питання, що цікавлять, уточнити нюанси співпраці та ін. Консультація юриста з нерухомості онлайн безкоштовно є найкращим початком для співпраці, адже дозволяє позбутися сумнівів, дізнатися, як перевірити об'єкт і продавця, на чому засновувати своє рішення про купівлю-продаж і т.д. Оплачуване співробітництво – це перелік робіт, результат виконання яких надається клієнтові, з урахуванням їх обсягу та витраченого часу;
  • онлайн і персональне. Консультації юриста з нерухомості онлайн допоможуть заощадити час на переїзди по Києву, а також особливо актуальні в період пандемії коронавірусу. Навіть при підвищенні рівня захворюваності в місті можна не відкладати операцію, довіривши перевірку об'єкта або аналіз договорів фахівця;
  • через месенджери (Facebook, Viber). Безкоштовна консультація юриста з питань нерухомості в форматах «Питання-відповідь» дуже зручна, адже дозволяє оперативно реагувати на проблеми, швидко і точно надавати лаконічні відповіді на питання клієнтів. Перевага першого спілкування через месенджери в тому, що більшість користувачів завжди відстежують інформацію в мережах, і безкоштовна онлайн консультація юриста з нерухомості буде актуальною;
  • телефоном. Онлайн консультація юриста з нерухомості може бути проведена і в телефонному режимі: наприклад, якщо необхідно перевірити репутацію забудовника, або ж історію об'єкта за місцем його реєстрації або даних власника. Консультація юриста з нерухомості онлайн може доповнювати очне консультування: дізнатися потрібну інформацію, отримати рекомендації часто можливо дистанційно;
  • в офісі. «Живе» спілкування, яке передбачає консультацію юриста з нерухомості Київ, залишається затребуваним способом отримати допомогу фахівця. Воно незамінна, коли потрібно провести аналіз документів, договорів до етапу їх підписання, або ж обговорити складну для клієнта проблему.

Але незалежно від того, яка консультація юриста з нерухомості, ціна, обсяг надання послуги, – можна не турбуватися про якість робіт і професіоналізм співробітників. Комбінування різних видів консультування або вибір лише одного варіанту має лише одну мету – допомогти у вирішенні проблеми швидко і результативно.

Якщо потрібна консультація юриста по нерухомості: пакети послуг ЮК «Інтаєр»

Щоб не було необхідності переплачувати, консультація юриста з нерухомості в Києві від фахівців юридичної компанії «Інтаєр» надається в декількох пакетах, кожен з яких має свої особливості.


Пакет послуг із консультації юриста з нерухомості
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

  1. Коротка консультація юриста з питань нерухомості в форматі «Запитання-Відповідь».

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - 0 грн

Тривалість -  до 5 хв.

В даному випадку консультації юриста з нерухомості безкоштовно стануть першим кроком до вирішення проблеми, або ж допоможуть виділити пріоритети. Даний пакет передбачає короткі відповіді, і займе мінімум часу. Найчастіше економ-пакет використовують для початку співпраці, щоб визначитися з об'ємом юридичної допомоги, дізнатися, скільки часу займе участь фахівця.


Пакет послуг із консультації юриста з нерухомості
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

  1. Детальна консультація юриста з питань придбання нерухомості;
  2. Усні рекомендації щодо розв'язання проблеми клієнта.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - 500 грн

Тривалість -  до 30 хв. 

Це платний пакет: юрист з нерухомості, консультація якого потрібна клієнтові, протягом 30 хвилин обговорює з ним ситуацію, що склалася, створює план подальших дій, дає необхідні поради і т.д.


Пакет послуг із консультації юриста з нерухомості
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

  1. Детальна консультація юриста з питань придбання нерухомості;
  2. Усні рекомендації щодо розв'язання проблеми клієнта.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - 1000 грн

Тривалість -  до 60 хв.

Консультація юриста по нерухомості Київ, яка триває 60 хвилин, і при необхідності може бути подовжена з умовою додаткової оплатице універсальне рішення, якщо ситуація складна, і вимагає з'ясування деталей. Якщо клієнтові потрібні роз'яснення, і обговорити проблему швидко неможливо, пакет «Під ключ» стане оптимальним рішенням.

УВАГА!

Витрати на нотаріуса й оплату адміністративного збору не входять в пакет послуг, і оплачуються окремо.

Якщо є сумніви, який саме пакет необхідний, консультація юриста по нерухомості безкоштовно допоможе конкретизувати проблему, відповідно, визначити необхідний для спілкування час.

Причини співпрацювати з ЮК «Інтаєр»

З кожним клієнтом індивідуально працює кваліфікований юрист з нерухомості: безкоштовна консультація дозволяє зрозуміти, яка правова допомога необхідна, щоб час не було втрачено марно.

Можна не сумніватися в професіоналізмі співробітників, а також повній конфіденційності звернення до фахівця.

Юридична компанія «Інтаєр» відрізняється тим, що клієнт оплачує лише фактично надані послуги, без абстрактних формулювань і безцільного очікування. Тому співробітники зацікавлені в тому, щоб правова допомога була не просто якісною, а й оперативною. Якщо потрібен юрист з нерухомості, консультація безкоштовно стане першим кроком, щоб знайти рішення.

Звертайтеся, адже ми впевнені, що кожна задача має своє рішення.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!