Юрист з нерухомості – профільний фахівець, який захистить інтереси клієнта при проведенні операції. Він займається правовим супроводом договорів і попередньою підготовкою до їх підписання, надаючи юридичну підтримку в даному напрямку.

Послуги юриста з нерухомості гарантують безпеку угоди, її законність. Адже сьогодні незахищені операції з нерухомим майном є джерелом ризиків, обману, створення складних правових ситуацій.

Основні загрози при покупці житла

Придбання житла – це значуща подія в житті кожної людини, яке пов'язане з певними ризиками юридичного характеру. Для мінімізації ризиків і забезпечення чистоти угоди необхідне сприяння юриста з нерухомості. Сьогодні довіра – це недозволена розкіш у питаннях інвестицій.

Незаконне будівництво

Незаконні умови договору

Недобросовісні продавці

«Чорні» нотаріуси

Чому необхідний хороший юрист з нерухомості?

Операції з нерухомими активами припускають використання значних фінансових коштів, а це завжди велика відповідальність. Охочих скористатися можливістю й обманним шляхом отримати вигоду досить в будь-якому місті, особливо якщо клієнт самостійно підписує договір з неуважним вивченням його змісту, або без урахування нюансів угоди.

Юрист з нерухомості в Києві займеться перевіркою угоди, адже особливої ​​уваги потребує законність права придбання або відчуження нерухомих активів, оскільки серед поширених проблем:

 • наявність незакритих іпотек на майно;
 • судові арешти, заставу при несплаті податків;
 • речові права (сервітут, суперфіцій, емфітевзис);
 • права на майно третіх осіб.

Приклад однієї з ситуацій – спільне володіння або прописка у квартирі особи, яка не дає згоду на продаж. Незважаючи на те, що в більшості випадків такий договір буде визнано недійсним, або ж хороший юрист з нерухомості зможе оскаржити його без проблем і в короткі терміни, рішення будь-яких проблем потребує часу, в окремих ситуаціях – фінансових вкладень. Тому набагато раціональніше послуги юриста з нерухомості оговорювати завчасно, щоб фахівець міг своєчасно втрутитися і не допустити помилок або навмисного обману.

Перевірка юридичної чистоти – важлива частина роботи, яку можуть включати послуги юриста з нерухомості Київ. Аналіз ситуації є актуальним незалежно від вартості об'єкта: це може бути, як масштабне будівництво, приватні будинки і квартири, так і складські приміщення, дачні ділянки, гараж та ін.

Не менш важливо перевірити зміст договору: юрист з нерухомості уважно ознайомиться з його змістом, і визначить всі можливі ризики клієнта. Наприклад, фахівець може відредагувати договір стосовно зобов'язань сторін за умовами оплати, наявності санкцій при його розірвання, а також багато іншого.

ЮК «Інтаєр»: пакети послуг юристів в області нерухомості за доступною ціною

Звертаючись за допомогою до ЮК «Інтаєр», кожен клієнт може розраховувати на професійну та своєчасну допомогу від фахівців з великим досвідом роботи в даній сфері. Але в кожній ситуації потрібні різні послуги юриста з нерухомості, вартість яких також відрізняється. Щоб клієнт заздалегідь знав, яка сума юридичних послуг, і був упевнений в прозорому ціноутворенні, кожен вид робіт має окрему вартість.

Консультація юриста по нерухомості

Від 0 грн

Докладніше...

Юридична перевірка нерухомості

Від 2500 грн

Докладніше...

Юридична перевірка забудовника

Від 2500 грн

Докладніше...

Супровід угоди з нерухомості

Від 5000 грн

Докладніше...

Якими питаннями займається юрист в області нерухомості?

Юристи з нерухомості мають профільний поділ на фахівців з питань будівництва об'єктів, обслуговування актів купівлі / продажу житла або комерційної нерухомості. Але хороший юрист з нерухомості Київ зможе надати правову допомогу в проведенні будь-яких операцій з активами в правовій сфері. Поділ за профілем характерний лише в тому випадку, якщо фахівець тривалий час працює з клієнтами в аналогічних ситуаціях.

Послуги юриста при купівлі нерухомості передбачають як комплексне обслуговування, так і рішення окремих завдань.

 1. Юрист здійснює аналіз і перевірку документації – в першу чергу, ту, на підставі якої власник володіє конкретним об'єктом. Крім того, юрист з нерухомості розглядає доступну йому історію квартири або будинку, її ціну та визначає наявність і рівень ризиків, пов'язаних з об'єктом. В процесі юрист у сфері нерухомості в Києві встановлює, чи є на даному етапі будь-які юридичні перешкоди, через які угода може виявитися незаконною і недійсною в майбутньому.
 2. Також послуги юриста при купівлі нерухомості включають в себе консультування з приводу пакету документів, необхідних для здійснення угоди. Збирати папери за списком може як сам замовник, так і юрист з нерухомості.
 3. Часто бувають моменти, коли однією зі сторін угоди потрібен час для продажу об'єкта. В такому випадку послуги юриста по нерухомості в Києві передбачають оформлення попереднього договору із зазначенням основних умов і ціни майбутньої угоди. Важливо також і те, що фахівець-правознавець детально пояснює сторонам, як їм найбільш безпечно організувати передачу грошей за квартиру, і неодмінно присутній при розрахунку.

Реєстрація права власності, оренда, перепланування та реконструкція, придбання житлової площі з частковим правом власності, реєстрація своїх прав, зняття арешту з нерухомих активів, покупка, продаж або оренда земельної ділянки – це неповний перелік ситуацій, в яких юрист з нерухомості зможе взяти активну участь.

Юрист з купівлі-продажу нерухомості в Києві грає важливу роль в плані безпеки угод для обох сторін. А тому ігнорувати їхні послуги небажано, оскільки в кінцевому підсумку людина сильно ризикує заплатити велику ціну за обман.

Чи можна поставити запитання юристу з нерухомості безкоштовно?

У сучасних реаліях можливість задати питання юристу по нерухомості онлайн безкоштовно – це необхідність, яка дозволяє визначити потребу подальшої співпраці або можливість вирішити ситуацію короткою корисною порадою. Крім того, відвідувачі сайту ЮК «Інтаєр» отримують можливість задати питання юристу з нерухомості онлайн безкоштовно. Для цього потрібно просто натиснути на клавішу для замовлення безкоштовної консультації, після чого наші фахівці поспілкуються з вами в режимі коротких запитань-відповідей.

Це не займе багато часу, але дасть можливість раціонально подивитися на ситуацію, або ж вчасно домовитися про юридичний супровід операції.

Чому саме ми?

Фахівці нашої компанії мають багатий досвід і знання у сфері нерухомості, завдяки чому ми можемо забезпечити успішне проведення операції будь-якого рівня складності.

Обираючи послуги юриста з нерухомості у нас, ви можете розраховувати на наступні переваги:

 • повне розуміння ситуації з вашого боку;
 • наявність алгоритму вирішення проблеми, з якими клієнт ознайомлений заздалегідь;
 • гарантія якісного результату – наші клієнти не отримують несподівану і неприємну ситуацію за підсумком;
 • можливість дізнатися необхідну інформацію від юриста з нерухомості онлайн безкоштовно;
 • постійне перебування на зв'язку з замовниками;
 • чітко встановлена ​​ціна на послуги;
 • робота тільки на результат, і виключно в інтересах своїх клієнтів;
 • виконання означених завдань в строго визначені терміни, без зайвого бюрократизму.

Якщо ви плануєте угоду, і ви не знаєте, як правильно її організувати – ми завжди готові надати посильну допомогу за оптимальною ціною, і захистити вас від можливих неприємних наслідків. Звертайтеся – юрист в області нерухомості допоможе відстояти ваші інтереси в будь-якій ситуації.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!