Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам послугу Юридична консультація по бізнесу для юридичних і фізичних осіб в Києві, Київській області та по всій території України на найвигідніших умовах. Наші юристи мають великий досвід у сфері забезпечення правового супроводу бізнесу від його реєстрації та до повного припинення діяльності.

Пакети послуг
Юридична консультація по бізнесу для юридичних і фізичних осіб
НазваВартість, грнТривалість
1 Пакет «ЕКОНОМ» 0 до 5 хв.
2 Пакет «ПІД КЛЮЧ» 500 до 30 хв.
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Чому вигідна професійна юридична консультація для бізнесу?

Будь-яке підприємництво повинно розвиватися в правовій сфері, згідно з актуальним українським законодавством. Це стосується всіх етапів діяльності компанії: від проєкту підприємства до його реалізації та розвитку.

Правову компетентність можна порівняти з фундаментом, на якому будується дім, адже правильна підготовка документації, договірної діяльності, наявність дозволів, ліцензій і т.д. є запорукою відсутності проблем надалі. І це тим актуальніше, чим більше фінансів, часу і сил вкладено в підприємництво: безумовно, одна проблема не стане причиною ліквідації, але вона може зупинити подальший розвиток бізнесу до її вирішення.

Тому юридична консультація бізнесу позбавить від багатьох проблем: знати все законодавство і зміни до нього підприємець не може, і порада досвідченого юриста стане відмінним рішенням.

Юридичні консультації для бізнесу: напрями роботи

Щоб юридична консультація для бізнесу була ефективною, варто заздалегідь визначити сферу роботи, де повинен допомогти фахівець.

Як правило, юридичні консультації бізнесу охоплюють окремі елементи діяльності, які виконуються вперше, передбачають значну фінансову або юридичну відповідальність, або ж є супутні проблеми, що ускладнюють процедури. Тому скористатися допомогою і підтримкою фахівця можна в будь-якій складній, проблемній ситуації, або при виконанні робіт, які вимагають компетентності в окремій сфері.

Юридична консультація для бізнесу найбільш часто затребувана, якщо необхідні:

 • реєстрація підприємств, підготовка договорів, складання установчих документів;
 • реєстрація торгової марки, авторських прав;
 • складання скарг, заяв, заперечень і іншої процесуальної документації;
 • оскарження рішень держорганів або посадових осіб;
 • зміна установчого договору, статуту;
 • розірвання або визнання договорів недійсними;
 • питання, пов'язані з судовими спорами;
 • досудове врегулювання та супровід;
 • процедура банкрутства;
 • ліквідація підприємства і реорганізація;
 • правовий супровід процесу укладання угод;
 • внесення поправок до документації підприємства згідно з актуальними змінами в законодавстві.

Але це далеко не повний перелік ситуацій, в яких буде актуальною юридична бізнес консультація професійних юристів. Це не означає, що підприємець і надалі вимагатиме допомоги фахівця: правильно і вичерпно надана інформація, приклади оформлення документів дозволять надалі виконувати процедури самостійно, з упевненістю в тому, що в майбутньому не будуть виявлені неточності або проблеми в формулюванні, оформленні.

Бізнес консультації: пакети послуг ЮК «Інтаєр»

Щоб максимально задовольнити потреби клієнта і забезпечити гнучкість у формуванні ціни без переплати, Юридична консультація по бізнесу для юридичних і фізичних осіб в Києві, Київській області та по всій території України від фахівців юридичної компанії «Інтаєр» надається в пакетах, кожен з яких має свої особливості.


Пакет послуг бізнес консультації
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Коротка консультація юриста по бізнесу в форматі «Запитання-Відповідь».

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - 0 грн

Тривалість -  до 5 хв.

Безкоштовна юридична бізнес-консультація буде актуальною як при реєстрації бізнесу, так і коротко в усіх напрямках діяльності. Попри обмеження в часі, вона може стати основою для подальшої співпраці, або допомогти визначити подальші дії.


Пакет послуг бізнес консультації
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Детальна консультація юриста по бізнесу;
 2. Усні рекомендації щодо розв'язання проблеми клієнта.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - 500 грн

Тривалість -  до 30 хв.

В цьому випадку надається погодинне консультування. Такий підхід необхідний, щоб юрист міг надати допомогу в повному обсязі: вартість послуги в нашій компанії є вигідною розцінкою в порівнянні із середньою вартістю правової підтримки.

Юридична консультація для бізнесу від ЮК «Інтаєр» і її види

Щоб юридична консультація для юридичних осіб повністю відповідала потребам клієнта, передбачені її різні види. Серед них:

 • платна. Юридична консультація для бізнесу, що має фіксовану суму оплати, - основний вид послуги, який має попит у підприємцями. В даному випадку фахівець докладе всіх зусиль, щоб відповідь на запит клієнта була надана максимально оперативно, як і будь-який інший вид допомоги. Юридична консультація фізичним особам дозволить отримати правову підтримку в повному обсязі, що потрібно для вирішення поставлених завдань;
 • безкоштовна. Це варіант первинного спілкування, що триває до 5-ти хвилин: за цей час можна зрозуміти, чи дійсно потрібна юридична консультація для малого бізнесу, або можна обійтися власними силами. Також під час короткого спілкування зручно дізнатися відповідь на питання, яке цікавить, або ж зрозуміти, що потрібно робити далі в ситуації, що склалася;
 • онлайн. Юридична консультація відкриття бізнесу або його розвитку в дистанційному форматі допоможе не просто заощадити час на поїздках по місту, а й отримати підтримку максимально оперативно. Незалежно від обставин, юридична консультація фізичних осіб в онлайн режимі може бути проведена телефоном, а спілкування – через месенджери (Facebook, Viber, Zoom);
 • персональна. Бізнес юридична консультація часто вимагає особистих зустрічей, до того ж для більшості клієнтів такий формат спілкування найбільш зручний і звичний. Замінити живий діалог онлайн-допомогою в окремих випадках неможливо, тому багато що залежить від обставин надання правової допомоги.

Незалежно від того, яка юридична консультація юридичним особам надається, і в якому форматі проводиться співпраця, можна бути впевненим в якості роботи фахівців, їх увазі до деталей.

Причини для співпраці з ЮК «Інтаєр»

Запорука якості послуг, що передбачають юридичні консультації для бізнесу та фізичних осіб – чесність: ми не намагаємося заробити на перебільшенні проблеми або на її ускладненні.

Оперативність, доступність, професіоналізмосновні особливості нашої роботи.

Наша мета – результативність, адже саме за цією ознакою ми оцінюємо ефективність роботи компанії. Фахівці пропонують рішення, які можна використовувати не один раз в майбутньому, і це надає впевненості підприємцю, а також формує необхідну юридичну компетентність в тому, що він робить.

Не зволікайте: юридична консультація для бізнесу буде максимально результативною в тому випадку, якщо вона надана ще до появи проблеми

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!