Юридична компанія «ENTIRE» надає комплексну послугу Юридичний (правовий) аудит підприємства – процедура Due Diligence компанії, яка гарантує бізнесу функціонування без ризиків в рамках правового поля. Послуга надається в Києві, Київській області та по всій території України. 

Пакети послуг
Юридичний (правовий) аудит підприємства (компанії)
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Пакет «ЕКОНОМ» 10000
від 5000
2-3
2 Пакет «СТАНДАРТ» 15000
від 10000
3-5
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» 25000
від 15000
5-10
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Юридичний аудит компанії передбачає аналіз діяльності суб'єкта в правовій сфері, відповідність його функціонування актуальному законодавству.

Саме процедура Due Diligence дозволяє дати незалежну правову оцінку підприємства, вказує на допущені помилки або легальність окремо виконаних дій.

Кваліфіковані юристи, виконавши юридичний аудит підприємства, нададуть повну інформацію про правову складову роботи компанії, що дозволить усунути порушення, прийняти обґрунтоване рішення щодо покупки юридичної особи, інвестування в діяльність.

Чому так важливий юридичний аудит компанії для бізнесу?

Основна мета, з якою проводиться юридичний аудит бізнесу, – виявлення і виправлення помилок в конкретних окремих сферах роботи підприємства, тобто «оздоровлення» його діяльності.

Важливо замовити послугу Due Diligence у таких випадках:

 1. До офіційних перевірок держслужбами, щоб уникнути штрафів, претензій і виключити ризики для бізнесу в цілому;
 2. Перед продажем юридичної особи або робочого бізнесу в цілому, що збільшить його вартість на ринку.

Але не менш поширений варіант – правовий аудит підприємства, який допоможе скоректувати основи корпоративного порядку, і стане запорукою того, що надалі можна буде не турбуватися про наявність недоліків в документах, виходу за рамки дії ліцензій та багато іншого.

На те, наскільки послуга Due Diligence затребувана, не може впливати наявність внутрішнього юридичного відділу компанії або підприємства. Адже часто співробітники, навіть маючи досвід роботи, не помічають власних помилок, можуть мати проблеми в знаннях окремих областей права. Також допущена раз помилка може повторюватися і нарощувати критичний показник ризиків в процесі діяльності підприємства, а поточна робота віддаляє від виявлення такої ситуації.

Також, причиною того, що юридичний аудит підприємства виявляє проблеми в документах, також є неуважність, халатне ставлення до своєї діяльності працівників, або ж поєднання одним фахівцем підприємства ряду обов'язків. Правовий аудит компанії дозволяє уникнути проблем надалі, і це стосується всіх сфер юридичної діяльності.

Наприклад, якщо документів, які передбачають фінансову відповідальність, працівники приділяють достатньо уваги, кадрова документація не є об'єктом їх пильної уваги. При цьому помилки в розрахунках трудового стажу, гарантованих законом прав та інші нюанси в області трудових відносин, які виявить юридичний аудит компанії, могли б призвести до судових розглядів через роки. Тому Due Diligence компанії затребуваний як невеликими підприємствами, так і юридичними суб'єктами зі значним документообігом.

Види юридичного аудиту (Due Diligence)

Є різні види аудиту компанії в юридичній сфері: це може бути аналіз діяльності та супутньої документації в одній з областей функціонування, або ж повна перевірка, комплексний Due Diligence підприємства.

Серед того, що може включати в себе юридичний аудит:

 • перевірку правового статусу юридичної особи. Вивчення установчих, дозвільних та інших документів, які регулюють функціонування компанії;
 • аналіз прав на об'єкти рухомого і нерухомого майна;
 • правовий аудит дотримання права власності при операціях з використанням корпоративного майна;
 • дотримання прав інтелектуальної власності;
 • послуга Due Diligence для робіт, які вимагають сертифікації або ліцензування;
 • контроль проходження екологічного законодавства для промисловості;
 • аналіз правових ризиків.

Аудит юридичних осіб суттєво різниться в залежності від особливостей компанії і сфери її діяльності. Замовник самостійно вирішує, який юридичний аудит бізнесу є необхідним і в якому обсязі, при необхідності консультуючись з фахівцями, які підкажуть, в який зі сфер робіт в кожному індивідуальному випадку найбільш часто виявляються проблеми.

Процедура проведення юридичного (правового) аудиту

Важливо розуміти, що юридичний Due Diligence провести своїми силами неможливо: для цього варто залучати зовнішніх фахівців ззовні власного підприємства. Власні помилки складно помітити, в тому числі, якщо проблеми в роботі приховані співробітниками.

Проведення Due Diligence обов'язки, які можуть виконувати лише досвідчені юристи. Керівництво компанії лише контролює юридичний аудит підприємства, бере участь у формуванні плану перевірок, регулює окремі етапи того, як проходить процедура Due Diligence, а також обговорює можливі проблеми, які вимагають аналізу, з юристами.

Правовий Due Diligence проводиться за простим алгоритмом:

 1. Підготовка до проведення робіт, обговорення деталей і постановка задач.
 2. Підписання договору про співпрацю.
 3. Основна частина Due Diligence компанії – вивчення документації, аналіз окремих процесів і реалізація перевірки.
 4. Звіт про виконану роботу, результат проведеного аудиту, опис виявлених проблем і способи їх вирішення.

Юридичний аудит компанії не стане перешкодою для стандартної роботи підприємства: для цього не потрібно зупиняти роботу або приділяти значний час як керівництва, так і співробітників. Правовий аудит підприємства також може охоплювати будь-який проміжок часу, або ж весь термін роботи компанії з моменту її реєстрації.

Порядок проведення юридичного аудиту з ЮК «Інтаєр»

Правовий аудит компанії, виконаний фахівцями ЮК «Інтаєр» – це якісно виконаний аналіз документації, обґрунтовані звіти з докладним описом проблем і алгоритм їх рішень, а також прості для адміністрації підприємства процедури Due Diligence, які будуть проведені в стандартному графіку роботи, без відриву співробітників від їх основних обов'язків.

Ситуації, в яких потрібен юридичний аудит бізнесу, істотно відрізняються, тому юридична компанія «Інтаєр» пропонує кілька пакетів послуг, що дозволять уникнути зайвих витрат, а також заздалегідь затвердити суму за виконаний обсяг робіт.

Пакет послуг з юридичного (правового) аудиту підприємства (компанії)
«ЕКОНОМ»

Гарантовані складові пакету

 1. Юридичний аудит вузького спрямування діяльності підприємства за узгодженим завданням.
 2. Рекомендації щодо приведення діяльності та документації у відповідність.

Ціна і термін Due Diligence

Вартість послуги – від 5000 грн

Термін виконання – 2-3 днів


Пакет послуг з юридичного (правового) аудиту підприємства (компанії)
«СТАНДАРТ»

Гарантовані складові пакету

 1. Юридичний аудит відповідності в сферах:
  • Корпоративного права;
  • Питань Охорони праці;
  • Трудового права;
  • Ліцензійної діяльності;
  • Інтелектуального права;
  • Рекламної діяльності;
  • Податкового права;
  • Договірного права.
 2. Докладний перелік перевірених питань;
 3. Аналіз законодавства;
 4. Аналіз документації підприємства;
 5. Рекомендації щодо приведення діяльності та документації у відповідність.

Ціна і термін Due Diligence

Вартість послуги – від 10000 грн

Термін виконання – 3-5 днів


Пакет послуг з юридичного (правового) аудиту підприємства (компанії)
«ПІД КЛЮЧ»

Гарантовані складові пакету

 1. Юридичний аудит відповідності в сферах:
  • Корпоративного права;
  • Питань Охорони праці;
  • Трудового права;
  • Ліцензійної діяльності;
  • Інтелектуального права;
  • Рекламної діяльності;
  • Податкового права;
  • Договірного права.
 2. Докладний перелік перевірених питань;
 3. Аналіз законодавства;
 4. Аналіз документації підприємства;
 5. Перевірка бухгалтерського обліку в компанії з залученням експертів-бухгалтерів.
 6. Приведення документації у відповідність із законодавством.

Ціна і термін Due Diligence

Вартість послуги – від 15000 грн

Термін виконання – 5-10 днів


Чому послуга Due Diligence від ЮК «Інтаєр» вигідна?

Основна причина, через яку варто довірити юридичний аудит бізнесу ЮК «Інтаєр» – високий професіоналізм і значний досвід роботи. Ми гарантуємо, що послуги Due Diligence будуть виконані максимально якісно і в короткі терміни.

Особливу увагу ми приділяємо інформації, що надається у висновку: вона вичерпно описує всі помилки, порушення законодавств, а також ризикові зони, які виявить процедура Due Diligence.

Замовити види аудитів в правовій сфері можна за вигідною ціною: завдяки наявності пакетів послуг, клієнт може не турбуватися про необхідність подальших доплат.

Постійний контроль державних органів, проблеми в роботі, що передбачають відповідальність перед законом, а також помилки, що призводять до втрати фінансів, – це далеко не повний перелік причин для того, щоб провести юридичний аудит компанії, не відкладаючи його на майбутнє.

Звертайтеся: ми завжди надамо безкоштовну консультацію, при необхідності порадимо оптимальне рішення в ситуації, що склалася.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!