Юрист для бізнесу це висококваліфікований фахівець у галузі права, який забезпечує правовий супровід підприємства від його реєстрації та до повного припинення діяльності.

Послуги юриста (адвоката) для бізнесу в ЮК «Інтаєр» – це повне юридичне обслуговування підприємств і фізичних осіб-підприємців, що передбачує як комплексне обслуговування, так і рішення окремих завдань.

Послуги юриста для бізнесу: кому і коли вони необхідні?

Як початківці, так і досвідчені підприємці часто припускаються помилок, недооцінюючи необхідність того, щоб в штаті компанії знаходився профільний юрист у сфері бізнесу. Причин для такої думки багато, і вони можуть відрізнятися в залежності від масштабів діяльності, специфіки функціонування та наявності проблем у правовій сфері.

По-перше, недавно відкриті підприємства мають незначний оборот, невеликий обсяг документації. Для підприємців-початківців адвокат для бізнесу часто стає статтею витрат, на якій вони прагнуть заощадити, адже найближчим часом вони не очікують перевірок, боргів у контрагентів за договорами та контрактами поки не передбачається, а необхідну інформацію шукають у мережі Інтернет, намагаючись розв'язати поточні питання самостійно.

Досвідчені підприємці також намагаються економити, і юристи для бізнесу рідко формують відділ: засновники юридичної особи залучають фахівців лише за крайньої потреби або вже в разі приходу реальної проблеми для її вирішення.

І це відрізняє проблемне підприємництво від успішного: кожній компанії, яка планує тривалу роботу і розвиток, необхідний юрист по бізнесу.

Серед додаткових ризиків, які передбачає відсутність юриста по бізнесу:

  • помилки в порядку складання договорів і їх змісті, що може привести до їх анулювання або судових розглядів із примусовим стягненням;
  • порушення трудового законодавства при наявності найманих працівників, які згодом можуть спровокувати конфлікт;
  • шахрайство потенційних партнерів, невигідні для підприємця умови, які неочевидні в договорі;
  • самостійний розбір претензій. Зі зверненнями та збуреннями фізичних і юридичних осіб повинен мати справу юрист для бізнесу в Києві;
  • неготовність до перевірок. Попри те, що «молоде» підприємство захищене законодавчо, органи зобов'язані реагувати на будь-які скарги;
  • неструктурована документальна база. Саме юрист з відкриття бізнесу контролює, щоб з початку роботи з'явилася системність в її організації, адже потрібні папери можуть знадобитися через роки.

Це далеко не повний перелік питань, коли послуги бізнес-юриста необхідні; до того ж в окремі норми законодавства постійно вносяться зміни, і відстежувати та знати про них повинен бізнес-юрист, який зможе правильно їх застосувати й оперативно внести зміни вже до внутрішніх документів підприємства, адже відсутність інформованості та обізнаності не звільняє від відповідальності.

Бізнес-юрист – це фахівець, який допоможе підприємцю розвивати справу виключно в правовому полі, бути впевненим у законності своєї діяльності, а також наявності всієї необхідної документації, а також самої процедури на випадок перевірки державними органами або при необґрунтованих претензіях клієнтів або партнерів.

Чим займається бізнес юрист?

Юрист (адвокат) по бізнесу має досить великий перелік завдань, виконання яких належать до його компетенції. Але це залежить від специфіки роботи бізнесу, головне – це юридичні процеси, без яких неможливе нормальне функціонування підприємства.

Бізнес адвокат допоможе провести реєстрацію бізнесу на першому етапі його розвитку, організовує своєчасну реєстрацію змін, при необхідності проведе юридичний аудит вже функціонуючого підприємства, щоб виявити помилки в документах або оформленні процесів.

Якщо адвокат бізнесу повинен виконувати повний юридичний супровід роботи компанії, в його обов'язки входитиме підготовка і аналіз основних документів, супровід укладання угод (договорів і контрактів), контроль відповідності діяльності підприємства з чинним законодавством, робота з судовими справами, претензійна робота в правовому полі, і багато іншого.

Але не всі компанії можуть дозволити собі отримати послуги юриста для бізнесу, сформувавши відділ або працевлаштувавши юриста (адвоката) на невеликому підприємстві. Тому все більш поширений варіант – залучення юридичної компанії на аутсорс обслуговування: в даному випадку юрист виконає зазначений обсяг роботи з оплатою лише за вирішені завдання.

Для багатьох компаній адвокат для бізнесу на аутсорсі набагато вигідніше. Адже в цьому випадку співпраця не вимагає виникнення відносин відповідно КЗпП України, а керівник підприємства завжди буде впевнений в професіоналізмі юриста (адвоката), оскільки для вирішення поставленого завдання юридичною компанією завжди буде залучатися конкретний профільний фахівець. За своєю суттю для аналогічного функціоналу підприємству треба було б наявність повноцінного відділу або навіть юридичного департаменту, щоб забезпечити наявність бізнес-юриста на кожен випадок.

Особливо актуальна така послуга, якщо в підприємстві є явище сезонності, або ж воно відноситься до невеликих. Але в будь-якому випадку, кваліфікований бізнес-юрист – це запорука якісного старту, активного розвитку і надійного захисту підприємництва.

Чому обирають бізнес-юрістов ЮК «Інтаєр»?

Бізнес-юристи в нашій компанії є висококваліфікованими юристами й адвокатами, що мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування комерційних організацій. Багата практика дозволяє гарантувати нашу ефективність в сприянні розвитку підприємства та оптимального рішення поставлених завдань.

Співпраця юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Юридичною компанією «Інтаєр» – це запорука відсутності проблем у правовому полі. Серед наших переваг:

  • економія часу та фінансів клієнта;
  • оперативне реагування на проблему;
  • професійне рішення поставленого завдання;
  • гнучка система ціноутворення.

Юрист для бізнесу від ЮК «Інтаєр» відкриває нові можливості для розвитку підприємства, реалізації нових проектів і планів. Адже клієнт отримує підтримку команди кваліфікованих фахівців.

Щоб отримати безкоштовну консультацію

Звертайтеся, ми гарантуємо абсолютне юридичне сприяння нашого юриста (адвоката) для розвитку Вашого бізнесу.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!