Юридична компанія «ENTIRE» здійснює представництво та захист інтересів у судових інстанціях у сімейних справах, зокрема, коли необхідний поділ майна при розлученні подружжя в місті Києві.

Пакети послуг
із поділу майна при розлученні подружжя в судовому порядку
НазваВартість, грнТермін
1 Пакет «ЕКОНОМ» від 6000 від 2-5 днів
2 Пакет «СТАНДАРТ» від 12000 від 1-3 місяців
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 18000 від 1-6 місяців
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Процедура розподілу майна при розлученні: основні особливості

Якщо необхідне розірвання шлюбу та поділ спільно нажитого майна, є два варіанти розвитку подій: в першому випадку, це пошук компромісу та самостійне рішення з розподілу будь-яких форм активів, що згодом підтверджується нотаріально. Але якщо досягти згоди складно, чи відсутні можливості для спілкування, потрібно провести процедуру в судовому порядку.

Варто звернути увагу, що розподіл майна через суд при розлученні передбачає, крім рухомих і нерухомих активів, боргові зобов'язання та кредити, незалежно від їх кількості.

Законодавство України також захищає інтереси подружжя, що вели спільний побут в цивільному шлюбі, без реєстрації відносин, тому спір в суді на право власності буде актуальний і в цьому випадку.

Які документи на розподіл майна потрібно підготувати?

Перелік документів, на підставі яких реалізується розподіл майна при розлученні, може істотно відрізнятися в залежності від ситуації. Але пакет офіційних паперів обов'язково повинен містити дві копії:

 • сторінок паспорта, ідентифікаційного коду;
 • рішення суду про розірвання шлюбу;
 • правовстановлюючих документів на спільно придбану рухому і нерухому власність;
 • позовну заяву про розподіл майна, яку допоможе скласти кваліфікований адвокат, при цьому її також потрібно надати в двох примірниках.

Якщо розподіл майна і розлучення не проходить мирно, і один з подружжя приховав документи на річ або навіть квартиру, що була придбана за час спільного проживання, потрібно включити до позову вимогу про вилучення даного документа в судовому порядку.

Що передбачає позовна заява про розподіл спільно нажитого майна?

Позовна заява про поділ майна подружжя є головним документом при зверненні до суду. Щоб заява про розподіл майна при розлученні була юридично правильною, варто звернути увагу на основну інформацію, що повинна бути викладена в документі:

 • повна назва суду, який буде розглядати заяву;
 • дані (прізвище, ім'я, по батькові) позивача і відповідача;
 • перелік майнових вимог на поділ майна подружжя;
 • опис обставин, що є основою для вимог (правові обґрунтування);
 • докази, які підтверджують зазначені обставини, спільну сумісну власність на об'єкти поділу і обґрунтовують вказаний розподіл майна подружжя;
 • перелік офіційних паперів, які додаються до заяви.

Позов до суду на розподіл майна повинен бути підготовлений за затвердженою формою, а матеріал – викладеним послідовно й аргументовано, згідно з актуальним законодавством України у 2023 році. Тому, щоб подати в суд на розподіл майна, правильним рішенням буде звернутися за юридичною допомогою до адвоката.

Розподіл майна колишнього подружжя має нюанси: при підготовці та подачі позовної заяви, варто звернути увагу на територіальну юрисдикцію інстанції, в яку буде подано пакет документів. Адже розподіл майна після розлучення проводиться за місцем реєстрації нерухомої власності, а при наявності рухомих активів – за місцем проживання відповідача (колишнього чоловіка або дружини).

Розподіл майна після розлучення: терміни в Україні

Позовна заява на розділ майна між подружжям після розлучення в Україні має бути підготовленою і поданою до закінчення 3-х років з моменту розірвання шлюбу, адже в такому випадку також існує термін позовної давності.

Коли чоловік і жінка ще не розлучені, вони можуть провести розподіл майна, придбаного в шлюбі, в будь-який зручний час.

Вкрай рідко термін позовної давності в законодавстві України може мати виняток: в разі, якщо був здійснений розділ майна при розірванні шлюбу, але один з подружжя приховав наявність власності, придбаної під час спільного проживання, а також якщо розподіл не був проведений, і право на загальне спільне майно одного з подружжя було порушено.

Почати процедуру в Україні дозволено задовго до розірвання шлюбу: в цьому випадку розділити активи в суді можна без поспіху, досягнувши взаємної згоди. Але така ситуація складається нечасто.

Вартість позову про розподіл майна

При підготовці позовної заяви на розділ майна подружжя, ціна складе суму судового збору в Україні на дату його надання до розгляду, в 2023 році судовий збір за розподіл майна при розлученні через суд складає 1% від вартості майна, але не менше 908 грн і не більше 6810 грн.

При використанні послуг адвоката для розподілу майна після розлучення через суд, вартість сформується для клієнта з урахуванням складності доказової бази і витраченого часу юриста. Але досвідчені адвокати, які супроводжують розподіл майна при розлученні Україна, як правило, надають комплексну послугу, що включає як підготовку документів, так і відстоювання інтересів одного з подружжя до закінчення процесу в суді.

Допомога фахівців ЮК «ENTIRE»

Якщо Вам необхідне розлучення через суд, розподіл майна, допомога досвідченого адвоката – це необхідність. Розподіл майна при розлученні через суд є стресовим і емоційним для подружжя, і повністю контролювати ситуацію складно. До того ж необхідний належний рівень знань законодавства, що регулює розподіл майна після розлучення в Україні в 2023 році.

Сімейний Кодекс України дає право подружжю на рівні частини спільно придбаної власності, за винятком наявності неповнолітніх дітей або недієздатних осіб в сім'ї.

На практиці роки спільного проживання, побуту і спільні діти наскільки ускладнюють процес суднового спору, що він вимагає декількох засідань в суді та великого обсягу супутніх паперів – доказової бази. Захистити власні інтереси, відстоявши свою позицію, допоможе лише компетентний юрист.

Серед причин для співпраці з ЮК «ENTIRE» – наявність високопрофесійної команди, великий досвід роботи, в тому числі в даній сфері. Фахівці гарантують увагу до деталей, високу результативність і окупність витрачених коштів для тих, у кого  попереду складне розлучення і поділ майна. Для співпраці скористайтеся одним з пакетів послуг, що позбавить від необхідності активної участі в підготовці до судових засідань, а також зайвих витрат часу і стресових ситуацій.


Пакет послуг із поділу майна подружжя в судовому порядку
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів.
 2. Підготовка позовної заяви, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив, адвокатських запитів (за необхідності) щодо поділу майна подружжя.
 3. Консультація стосовно алгоритму дій клієнта у суді.
 4. Підготовка та заповнення квитанції для самостійної сплати клієнтом судового збору.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 6000 грн

Термін виконання - від 2-5 днів

УВАГА!

Судовий збір є додатковими витратами та сплачується окремо.


Пакет послуг із поділу майна подружжя в судовому порядку
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів.
 2. Проведення зустрічей та переговорів з іншою стороною.
 3. Підготовка та подача до суду позовної заяви, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив, адвокатських запитів (за необхідності)  щодо поділу майна подружжя.
 4. Представництво та участь в судових засіданнях.
 5. Підготовка процесуальних документів до суду, виходячи з процесу розгляду справи.
 6. Отримання рішення суду.
 7. Підготовка апеляційної скарги (за необхідності).
 8. Підготовка касаційної скарги (за необхідності).

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 12000 грн

Термін виконання - від 1-3 місяців

УВАГА!

Судовий збір є додатковими витратами та сплачується окремо.


Пакет послуг із поділу майна подружжя в судовому порядку
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів.
 2. Проведення зустрічей та переговорів з іншою стороною.
 3. Підготовка та подача до суду позовної заяви, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив, адвокатських запитів (за необхідності) щодо поділу майна подружжя.
 4. Представництво та участь в судових засіданнях.
 5. Підготовка процесуальних документів до суду, виходячи з процесу розгляду справи.
 6. Отримання рішення суду.
 7. Підготовка апеляційної скарги (за необхідності).
 8. Підготовка касаційної скарги (за необхідності).
 9. Подальші дії пов’язані з реєстрацією права власності (за необхідності).

Документи, які надаються клієнтом

 • Копія паспорту та реєстраційної картки платника податку.
 • Копія свідоцтва про реєстрацію шлюбу.
 • Копія свідоцтва про народження дитини.
 • Інформація про іншого члена подружжя.
 • Інформація про майно набуте у шлюбі, наявні документи, що підтверджують право власності.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 18000 грн

Термін виконання - від 1-6 місяців

УВАГА!

Судовий збір є додатковими витратами та сплачується окремо.

Співпраця з ЮК «ENTIRE» - це максимальна захисту інтересів під час розподілу майна при розлученні подружжя на всіх етапах досудового та / або судового розгляду в місті Києві. Юридична компанія гарантує результативність, компетентність, уважність до деталей і активність, якими відрізняється наш представник у суді, ціна при цьому залишається однією з найбільш вигідних пропозицій.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!