Юридична компанія «ENTIRE» здійснює представництво та захист інтересів у судових інстанціях у сімейних справах, в тому числі у випадку розірвання шлюбу в судовому порядку в місті Києві. Щоб подати позов на розлучення через суд, необхідно звернутися до юриста для отримання кваліфікованої консультації.

Пакети послуг
зі стягнення аліментів в судовому порядку
НазваВартість, грнТермін
1 Пакет «ЕКОНОМ» від 1000 1-2 дні
2 Пакет «СТАНДАРТ» від 4000 1-3 місяці
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 6000 1-3 місяці
4 Пакет «МІЖНАРОДНИЙ» від 10000 від 6 місяців
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Розірвання шлюбу в судовому порядку передбачено в декількох випадках: якщо є діти, які не досягли повноліття, або ж одна зі сторін не дає згоди на розірвання шлюбу. Альтернативний варіант, при якому також буде необхідним розлучення в Україні через суд, – якщо у сторін не було можливості або бажання відвідати РАГС в обумовлений час, без подання відповідної заяви із зазначенням поважної причини відсутності. Також розлучення через суд Україна може бути проведено, якщо друга половина визнана зниклим або зниклою безвісти, або має недієздатність. Але в цьому випадку є свої нюанси: наприклад, даний статус потрібно підтвердити в судовому порядку, або мати вже підготовлені документи, які свідчать про це.

Не потрібні особливі підстави для розірвання шлюбу в судовому порядку односторонньо: достатньо бажання одного з подружжя. Безумовно, готуючи заяву в суд на розлучення, потрібно буде вказати причину такого рішення. Але при цьому можна не вдаватися в подробиці: є стандартні формулювання, досить вичерпні, що дозволять обійтися без опису особистісних моментів. Вибрати оптимальне формулювання допоможе юрист для розлучення через суд: це може бути фахівець в Києві або в будь-якому регіоні України.

Процедура розлучення через суд: що важливо врахувати

Щоб почати розірвання шлюбу в судовому порядку Україна, готують документи для розлучення через суд. Законодавчо передбачено дві різні процедури, в залежності від підстави. Нею може бути:

 • позовна заява для розлучення через суд. У першому випадку один з подружжя не виявляє бажання розривати шлюб, сторони не мають згоди в даному питанні;
 • заява на розлучення в суд зі спільним договором. Її потрібно підготувати, якщо подружня пара обопільно дає згоду на офіційне завершення шлюбу.

Кожен з варіантів вимагає різні документи в суд на розлучення. Також істотно відрізняється тривалість процедури: при відсутності взаємної згоди, буде надано час для примирення, що передбачає більший строк розгляду справи в Україні. Якщо поданий позов до суду на розлучення, крім показань позивача, можуть бути залучені свідки для отримання об'єктивної інформації, що також ускладнить процес розірвання шлюбу в судовому порядку.

Важливо пам'ятати, що розлучення через суд має обмеження: є ряд випадків, коли розірвання шлюбу не буде проведено. Серед них – вагітність дружини і вік дитини до 1 року. Але і в цій ситуації можна написати заяву на розлучення в суд, адже в даному правилі також є винятки. Розірвання шлюбу в судовому порядку під час вагітності дружини, або недосягнення дитиною віку одного року можливе у випадках, коли:

 • один з подружжя вчиняє незаконні дії, що фактично або потенційно можуть завдати фізичної, психологічний чи матеріальної шкоди іншій стороні, що є безумовною причиною подати заяву в суд на розлучення;
 • існують проступки, які можна визначити як один з видів правопорушень по відношенню до другої половини або дитини. При цьому необов'язково, щоб злочин належав до тяжких: досвідчений адвокат в Києві і регіонах допоможе обґрунтувати заяву на розлучення в суд за будь-який проступок іншої сторони, що передбачає законодавчу відповідальність, а також має пряме відношення до дружини / чоловіка або дітей;
 • дружина вагітна в шлюбі, але батьківство визнає інша людина. У даній ситуації розлучення через суд в Україні неминуче з ініціативи однієї зі сторін;
 • розірвання шлюбу в судовому порядку при наявності дітей віком до 1 року, якщо батьківство визнане іншою особою.

Якщо заплановане розлучення через суд, терміни мають важливе значення. Наприклад, розлучення через суд без дітей і за обопільною згодою займе мінімальний термін, в той же час наявність неповнолітніх членів сім'ї, будь-яких спірних ситуацій може призвести до тривалої і складної процедури.

Мінімальний термін розлучення через суд за взаємною згодою в Києві і регіонах – календарний місяць, протягом якого один з подружжя може відкликати свою заяву.

Документи для розлучення через суд

Перелік офіційних паперів, які подають, щоб провести розірвання шлюбу в судовому порядку за місцем реєстрації проживання сімейної пари, може істотно відрізнятися. Якщо ініціатором завершення сімейних відносин є одна сторона, потрібно підготувати:

 • позов до суду на розлучення. Він повинен бути наданий в двох примірниках, один з яких – для ознайомлення з ним відповідача;
 • ксерокопію паспорта;
 • свідоцтво про шлюб в оригіналі, а в разі, коли воно знаходиться у другої половини, включити в позов вимоги про його надання;
 • квитанцію про внесення судового збору.

Якщо в шлюбі є неповнолітні діти, документи для розлучення через суд потрібно доповнити свідоцтвами про народження кожної дитини. Але даний перелік офіційних паперів не є вичерпним: залежно від обставин, він може бути доповнений і іншими документами.

В основі початку процесу – правильно складений позов до суду на розлучення. У цьому може допомогти кваліфікований юрист в Києві або будь-якій іншій області України. Позовна заява для розлучення через суд повинна містити інформацію, з якого часу не ведеться загальний побут, наявність майнових суперечок і дітей, а також причини розлучення – різні погляди на життя, відсутність взаєморозуміння і т.д.

Розлучення через суд: ціна питання

Ціна розлучення через суд в Україні передбачає оплату судового збору. Це фіксована сума, квитанцію про внесення якої потрібно прикріпити до пакету офіційних паперів, що подаються на розгляд до суду. Але даний внесок – це лише офіційний платіж для розірвання шлюбу в судовому порядку: щоб отримати допомогу в оформленні паперів або подальше представництво власних інтересів під час судових засідань, варто скористатися послугами адвоката в Києві та інших регіонах України. Послуги юриста особливо актуальні, якщо необхідне розлучення з іноземцем через суд, є спірні майнові питання, суперечка про те, з ким залишаться діти.

Якщо розлучення подружжя через суд буде тривалим, про що адвокат в Києві попереджає заздалегідь на підставі аналізу ситуації, за допомогою юриста можна встановити режим роздільного проживання: майно, нажите за цей час, не буде визначене як загальне.

Розірвання шлюбу в судовому порядку з підтримкою фахівців ЮК «ENTIRE»

Підстави для розірвання шлюбу в судовому порядку можуть бути різними, обставини також дуже індивідуальні, тому й допомога юриста затребувана в різному обсязі. Фахівці нашої компанії це розуміють, тому пропонують окремі пакети послуг. Це дозволить не переплачувати, а також забезпечити необхідну підтримку юриста на всіх етапах, які передбачає розлучення в Україні через суд.

Перш ніж домовитися про оплату послуг, юрист для розлучення через суд в Києві обов'язково надасть первинну безкоштовну консультацію, що дозволить визначитися з об'ємом юридичної допомоги та термінами її надання.


Пакет послуг із розірвання шлюбу в судовому порядку
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів для розлучення через суд.
 2. Підготовка позовної заяви до суду на розлучення, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив про розірвання шлюбу.
 3. Консультація стосовно алгоритму дій клієнта у суді.
 4. Підготовка та заповнення квитанції для самостійної сплати клієнтом судового збору.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 1000 грн

Термін виконання - 1-2 дні

УВАГА!

Судовий збір є додатковими витратами та сплачується окремо.


Пакет послуг із розірвання шлюбу в судовому порядку
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів для розлучення через суд.
 2. Підготовка та подача позовної заяви до суду на розлучення, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив щодо розірвання шлюбу.
 3. Представництво та участь в судових засіданнях.
 4. Підготовка та заповнення квитанції та сплата судового збору.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 4000 грн

Термін виконання - 1-3 місяці

УВАГА!

Судовий збір є додатковими витратами та сплачується окремо.


Пакет послуг із розірвання шлюбу в судовому порядку
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів для розлучення через суд.
 2. Підготовка та подача позовної заяви до суду на розлучення, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив щодо розірвання шлюбу.
 3. Представництво та участь в судових засіданнях.
 4. Отримання судового рішення.
 5. Підготовка та заповнення квитанції та сплата судового збору.
 6. Консультації щодо поділу спільного майна подружжя, визнання права власності на частку у спільному майні подружжя, зняття з реєстрації другого з подружжя, тощо.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 6000 грн

Термін виконання - 1-3 місяці

УВАГА!

Судовий збір є додатковими витратами та сплачується окремо.


Пакет послуг із розірвання шлюбу в судовому порядку
«МІЖНАРОДНИЙ»

Цей варіант передбачений для ситуації, коли один з подружжя за кордоном або іноземець.

Складові пакету

 1. Усна консультація та аналіз документів для розлучення через суд.
 2. Підготовка та подача позовної заяви до суду на розлучення, відзиву на позовну заяву, відзиву на відзив, заперечення на відзив, адвокатських запитів (при необхідності), заяви щодо визначення підсудності щодо розірвання шлюбу.
 3. Представництво та участь в судових засіданнях.
 4. Отримання судового рішення.
 5. Підготовка та заповнення квитанції та сплата судового збору.

Документи для подачі на розлучення через суд, які надаються клієнтом

 • Копія паспорту та реєстраційної картки платника податку.
 • Копія свідоцтва про реєстрацію шлюбу.
 • Копія свідоцтва про народження дитини.
 • Інформація про іншого члена подружжя.

Додаткові послуги

 1. Підготовка Договору про виховання дітей та сплати аліментів.
 2. Нотаріальне посвідчення Договору про виховання дітей та сплати аліментів.
 3. Отримання дублікату свідоцтва про шлюб або інших необхідних документів.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 10000 грн

Термін виконання - від 6 місяців

УВАГА!

Додаткові витрати складають:

 • судовий збір;
 • у випадку підготовки Договору про виховання дітей та сплати аліментів - 1000 грн.
 • нотаріальні послуги щодо посвідчення Договору про виховання дітей та сплати аліментів сплачуються окремо.

Наша допомога – гарантований захист Ваших інтересів

ЮК «ENTIRE» – це багаторічний досвід роботи компанії, заслужений авторитет в юридичній сфері, а також бездоганна репутація.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід, високу результативність роботи і максимум зусиль для того, щоб процедура розлучення через суд не стала тривалою.

Кваліфіковані юристи допоможуть в найскладніших випадках: якщо має бути розлучення з дітьми через суд, є майнові суперечки та відсутність єдиного для сторін рішення ситуації, необхідне розлучення з іноземцем через суд і т.д.

Звертайтеся: розірвання шлюбу в судовому порядку за допомогою кваліфікованих юристів дозволить відстояти свою позицію під час судових засідань, уникнути стресів і марних витрат часу.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!