Фахівці Юридичної компанії «ENTIRE» здійснюють представництво та захист інтересів у судових інстанціях усіх видів: судах загальної юрисдикції, адміністративних та господарських судах. Багаторічний досвід наших юристів, знання і вміння застосовувати тонкощі чинного законодавства допоможуть виробити єдино правильну правову позицію, грамотна реалізація якої дозволить успішно завершити процес.

ПАКЕТИ ПОСЛУГ
З ПРЕДСТАВНИЦТВА ІНТЕРЕСІВ У СУДАХ

НазваВартість, грн.
1

Пакет «ЕКОНОМ»

від 1500
2

Пакет «СТАНДАРТ»

від 2500
3

Пакет «ПІД КЛЮЧ»

від 4000


Пакет послуг з представництва інтересів у судах
«ЕКОНОМ»

Пакет забезпечує:

 • вивчення документів фахівцем;
 • консультацію - 30 хв.;
 • написання позову/відкликання;
 • розрахунок судового збору.

Ціна пакету

Вартість послуги - від 1500 грн.

Переваги пакету

Цей пакет призначений для клієнтів, які мають вільний час і бажання для самостійного ведення справи в суді, але їм потрібна консультація досвідченого юриста і кваліфіковане складання позовної заяви або відзиву.

В результаті клієнт отримує готовий позов або відгук, детальну інструкцію по веденню судового процесу та пакет документів для подачі в суд.


Пакет послуг з представництва інтересів у судах
«СТАНДАРТ»

Пакет забезпечує:

 • вивчення документів фахівцем;
 • консультацію - 60 хв.;
 • написання позову/відкликання;
 • подача позову до суду;
 • участь в одному судовому засіданні.

Ціна пакету

Вартість послуги - від 2500 грн.

Переваги пакету

Цей пакет підходить для клієнтів зі справами середньої складності. При цьому ви не будете витрачати свій час на судові тяжби.

В результаті клієнт отримує всебічний розгляд ситуації, що склалася, оцінку перспектив судового розгляду і, найголовніше, кваліфіковано складені документи для ведення судової справи, що вже є хорошим стартом для успішного результату процесу, в той же час клієнт не переплачує і може адекватно оцінити ситуацію після першого засідання.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Якщо судовий розгляд не закінчується на першому засіданні, то вартість кожного наступного засідання оплачується додатково.


Пакет послуг з представництва інтересів у судах
«ПІД КЛЮЧ»

Пакет забезпечує:

 • вивчення документів фахівцем;
 • консультацію - 90 хв.;
 • написання позову/відкликання;
 • подача позову до суду;
 • участь у всіх судових засіданнях першої інстанції.

Ціна пакету

Вартість послуги - від 4000 грн.

Переваги пакету

Цей пакет підійде для складних судових суперечок, в яких потрібна участь висококваліфікованого адвоката, вивчення документів та повний супровід суду актуальною інстанції «під ключ». Від клієнта потрібно тільки передача документів у справі та відвідування нотаріуса для оформлення довіреності.

В результаті клієнт отримує повний юридичний супровід усього судового процесу в першій інстанції висококваліфікованим юристом, витративши при цьому мінімум свого часу. Надавши нашим юристам необхідні документи, клієнт забуває про судову тяганину, аж до моменту отримання підсумкового рішення суду першої інстанції.

Увага!

У вартість послуг не входить сплата судового збору та нотаріальні послуги.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Реквізити для сплати судового збору, формування квитанції або онлайн сплати:

http://court.gov.ua/sudytax/

Закон України "Про судовий збір", Верховна Рада України; Закон від 08.07.2011 № 3674-VI. Цей Закон визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Стаття 1. Поняття судового збору

1. Судовий збір - збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір включається до складу судових витрат.

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/3674-17

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!