Юридична компанія «ENTIRE» надає послуги з отримання ліцензії на поставку газу, електроенергії в Києві, Київській області та по всій території України за найнижчими цінами і в мінімальні терміни. Основною нашою перевагою є найнижча ціна і великий досвід в оформленні ліцензії на поставку газу, електроенергії.

Ліцензійні умови поставки газу, електроенергії в Україні в 2023 році

Невід'ємною частиною отримання ліцензії на поставку газу, електроенергії є також дотримання особливих ліцензійних умов для заявленого виду діяльності.

Отримання ліцензії на постачання електроенергії – це досить складна і часозатратна процедура, що складається з декількох обов'язково-послідовних етапів.

Щоб отримати ліцензію на постачання електроенергії необхідно:

 • розробити всю необхідну для ліцензування документацію;
 • підготовити інформацію для сайту здобувача ліцензії або його перевірити на відповідність ліцензійним умовам (якщо сайт вже є);
 • надати повністю підготовлений документальний пакет у НКРЕКП;
 • контролювати супровід справи на всіх етапах комісійної розгляду;
 • оплатити ліцензійний збір в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб;
 • отримати завірену копію постанови про видачу ліцензії (при необхідності) і передати її Клієнту.

Пакет послуг з оформлення
ліцензії на поставку газу, електроенергії

 1. Консультування з питань правильного старту бізнесу на ринку електроенергії.
 2. Консультування з питань матеріально-технічної бази для ведення бізнесу з продажу (поставки) електричної енергії.
 3. Консультування щодо вимог органу ліцензування для отримання ліцензії на поставку (продаж) електричної енергії.
 4. Консультування щодо вимог до сайту для ліцензії на електроенергію.
 5. Консультування щодо включення до ринку електричної енергії.
 6. Отримання ліцензії на постачання електричної енергії.
 7. Надання прикладів сайту для отримання ліцензії на постачання електроенергії.
 8. Надання реквізитів для оплати за видачу ліцензії.

Ціна і термін оформлення ліцензії

Вартість послуги – від 12000 грн

Термін виконання – від 12 робочих днів

Вартість ліцензії на поставку газу, електроенергії буде залежати від того, в якому обсязі Клієнту потрібні будуть послуги юриста (наприклад, чи потрібно буде подальше включення в ринок). Точну вартість можна дізнатися у наших фахівців.

Додатково до зазначеної вище вартості послуг з отримання ліцензії на поставку газу, електроенергії після видачі ліцензії необхідно сплатити до державного бюджету офіційний платіжодин прожитковий мінімум для працездатних осіб.


Строк оформлення ліцензії на поставку електроенергії – від 12 робочих днів з моменту отримання всіх документів від Клієнта.

Після винесення позитивного рішення Комісією ми передаємо Вам реквізити для оплати державного.

Документи для отримання ліцензії на поставку газу, електроенергії

Для отримання ліцензії на поставку газу, електроенергії необхідно надати нашим юристам наступні документи:

 • код ЄДРПОУ – необхідний для розробки договорів на веб-сайт, а також для розробки документів в орган ліцензування;
 • банківські реквізити – можна надати як виписку з банку про відкриття рахунку, так і окремо номер рахунку, назву банку та код МФО;
 • інформація про місце ведення діяльності – відомості про наявні будівлі/приміщення для прийняття й обслуговування споживачів: адреса, площа, режим роботи, реквізити договору (номер, дата).
 • адресу сайту компанії – наявність веб-сайту є обов'язковою умовою для отримання ліцензії. До нього є спеціальні вимоги передбачені законодавством. Наші юристи можуть допомогти з його оформленням (розробкою).

Ні один з перерахованих вище документів в орган ліцензування не подається, тому можна надати виключно інформацію з них, або їх копії.

Чому вигідно оформити ліцензію з ЮК «ENTIRE»

  • Гарантії отримання ліцензії.

   Підписуючи договір про надання юридичних послуг, наша компанія бере на себе зобов'язання довести справу Клієнта до кінця. Для Вас це гарантія якості та впевненість у надійності та своєчасності отримання ліцензії.

  • Повний супровід справи в НКРЕКП.

   Співпрацюючи з нашою компанією, Вам не доведеться взаємодіяти з органами державної влади, що істотно економить Ваші сили. Будь-які нестандартні ситуації, що виникають з боку органу ліцензування, врегулюють наші юристи.

  • Комплексна розробка інформації для сайту.

   Приведення сайту у відповідність до вимог органу ліцензування – одна з причин відмов при отриманні даного виду ліцензії. Юристи нашої компанії працюючи з НКРЕКП виробили оптимальний варіант веб-сайту для ліцензіата, до якого не виникає претензій в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  • Швидкість отримання ліцензії на постачання електроенергії.

   Оскільки оптимальний варіант веб-сайту і пакет документів вже розроблені нашими юристами, індивідуальна робота з Клієнтом буде проходити за прискореною процедурою.

Завдяки співпраці з нашою компанією Ви зможете швидко оформити ліцензію на постачання газу/ електроенергії, позбавивши себе від необхідності багаторазово відвідувати державні інстанції та заповнювати безліч юридичних документів. Все це зроблять за Вас наші кваліфіковані юристи з гарантією якісного результату.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!