Юридична компанія «ENTIRE» надає допомогу з оформлення Ліцензії на туроператорську діяльність в Києві, Київській області та по всій Україні за найнижчими цінами та в мінімальні терміни. Незаперечним нашою перевагою є САМА НИЗЬКА ЦІНА І ВЕЛИКИЙ ДОСВІД в ліцензуванні та юридичному супроводі діяльності у сфері надання туристичних послуг.

Туристичні оператори - це юридичні особи, для яких діяльність з реалізації та надання туристичних послуг, забезпеченню створення та організації туристичного продукту, а також діяльність посередника з надання супровідних і характерних послуг, є винятковою.

Ліцензування туроператорів в Україні в 2023

Діяльність туроператора є ліцензійною, що передбачає необхідність отримання ліцензії для її здійснення. Відповідно до ст. 17 Закону України «Про туризм» виключне право на надання послуг з оформлення документів для виїзду за межі України мають ті суб'єкти підприємницької діяльності, які отримали ліцензію на туроператорську діяльність.

Туроператор може здійснювати як туроператорську, так і турагентську діяльність. Діяльність туристичного агента, який займається виключно реалізацією туристичних послуг, ліцензуванню не підлягає.

Умови видачі ліцензії туроператора

Ліцензія на туроператорську діяльність є безстроковою.

Вартість державного платежу

Вартість обов’язкового державного платежу за ліцензію на туроператорську діяльність складає один прожитковий мінімум для працездатних осіб, а саме: з 1 січня 2023 року – 2589 грн.

Державні платежі за ліцензії вносяться до подачі заяви.

Процедура оформлення ліцензії з ЮК «ENTIRE»

Наша компанія готова надати Вам комплекс послуг з оформлення ліцензії туроператора.

Пакет послуг з реєстрації
Ліцензії на туроператорську діяльність

 1. Консультація досвідченого юриста з приводу необхідності та порядку отримання ліцензії.
 2. Складання необхідного пакету документів.
 3. Подача документів.
 4. Отримання ліцензії туроператора.
 5. Супровід отримання і перевірка банківської гарантії.
 6. Супровід отримання та перевірка договору страхування.

Ціна і термін отримання ліцензії туроператора

Вартість послуги – від 3000 грн.

Термін виконання – від 14 робочих днів

Зазначений строк ліцензування є базовим і відраховується з моменту подачі документів.

Документи для отримання ліцензії туроператора

 • Виписка з Єдиного державного реєстру;
 • Довідка з банку або іншої кредитної установи про підтвердження фінансового забезпечення відповідальності на суму, еквівалентну не менше 20 000 євро (для туроператора, який займається виключно внутрішнім і виїзним туризмом - 10000 євро) - нотаріально завірена копія;
 • Договір зі страховою компанією про обов'язкове страхування (медичне та від нещасного випадку) туристів, які здійснюють туристичні подорожі (страхування туристів як за кордоном, так і всередині країни) - завірена копія;
 • Договір оренди офісу (не менше 10 м кв.) - копія;
 • Банківські реквізити.

Завдяки співпраці з нашою компанією Ви зможете заощадити свій час і позбавитеся від необхідності багаторазово відвідувати державні інстанції та заповнювати безліч юридичних документів для отримання ліцензії туроператора. Все це зроблять за Вас наші кваліфіковані юристи з гарантією якісного результату.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!