Юридична компанія «ENTIRE» надає послуги з реєстрації Ліцензії на працевлаштування за кордоном в Києві, Київській області та по всій території України за найнижчими цінами і в мінімальні терміни. Основною нашою перевагою є низька ціна і досвід в оформленні ліцензій на посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном.

В зв’язку з масовим виїздом населення на роботу в країн Європи, відкрилися перспективи для розвитку бізнесу в міжнародному рекрутингу і візовій підтримці громадян.

Щоб надавати послуги посередника з пошуку персоналу і вакансій, важливо повністю узгодити свою діяльність з трудовим законодавством України. Для того, щоб працювати легально, необхідно пройти процедуру отримання ліцензії для працевлаштування за кордоном. Легальна компанія має максимум шансів для продуктивної роботи без ризику мати проблеми з законом.

Зовнішня трудова міграція населення регулюється такими нормативними актами:

 • Конституцією України;
 • ЗУ «Про трудову міграцію» №761-VII;
 • Постановою КМУ №417;
 • ЗУ «Про ліцензування певних видів госп. діяльності».

Закон визначає поняття посередницької діяльності як надання будь-яких послуг, пов’язаних з пошуком вільних робочих місць від іноземних компаній роботодавців, інформації про можливості прийняття на роботу, умови праці, вимоги до персоналу, оплату і адреси підприємств.

Здійснювати таку діяльність може юр. особа чи ФОП. Фірма, що пропонує свої послуги в даній сфері, повинна бути внесена в реєстр суб’єктів господарювання, що мають дозвіл на працевлаштування людей за межами країни, видане Мінпраці.

Умови видачі ліцензії

Для того щоб здійснювати будь-яку діяльність для пошуку роботи, співвітчизникам за межами України необхідно оформити дозвіл на посередництво в працевлаштуванні за кордоном.

Згідно із законами України, організаціям, що надають посередницькі послуги в сфері працевлаштування на вакантні місця за кордоном, необхідно дотримуватися умов ліцензії:

 • не брати наперед оплату за свої послуги – гроші переводяться лише за фактом оформлення трудового договору;
 • в обов’язковому порядку укладати договір, що містить достовірну про умови, тарифи, режим роботи;
 • мати офіс в нежитловому приміщенні;
 • утримувати штатну одиницю юриста – спеціаліста з вищою освітою.

Біля входу в прийомну компанії повинна бути табличка і графік роботи. Всередині офісу у вільному доступі має бути інформація про всі дозвільні документи, зовнішньоекономічні контракти з роботодавцем, копії ліцензій, книга відгуків для клієнтів.

Вартість ліцензії на працевлаштування і термін її дії

За надання дозволу на посередницькі послуги в пошуку роботи за кордоном передбачено офіційний податок.

Вартість ліцензії на працевлаштування за кордоном складає розмір мінімальної заробітної плати для працездатного громадянина і дорівнює 1853 грн з 1.01.2019.

За посередництво в працевлаштуванні за кордоном без ліцензії передбачено штраф в розмірі двадцяти мінімальних зарплат.

Порядок оформлення ліцензії на працевлаштування в Україні в 2023

В Україні ліцензуючим органом для легалізації посередницької діяльності в працевлаштуванні є Мінсоцполітики. Діяльність даного органу регламентується Постановою Кабміна №1698.

Для отримання дозволу на діяльність з працевлаштування українців за кордоном, необхідно надати до державного органу такі документи:

 • заяву встановленого зразка, де важливо вказати всі дані про заявника;
 • документ про оренду офісу чи наявність власного приміщення, яке відповідає всім вимогам;
 • копії дозвільних документів іноземного партнера;
 • реєстраційні документи працедавця (копії);
 • інші документи, які може надати представник іноземної держави (завірені та легалізовані копії).
 • виписка з ЄДРПОУ.

Всі надані документи повинні бути перераховані в описі. На цьому документі ставиться відмітка про прийом в роботу заяви і підпис відповідальної особи.

Термін розгляду заявки і видачі дозволу складає 10 робочих днів з дати, вказаної в описі.

Випадки, коли необхідне переоформлення ліцензії на працевлаштування:

 • зміна місця проживання ФОП чи адреси компанії;
 • зміна назви компанії чи інших даних.

Ліцензія, не переоформлена в 10-денній термін, визнається недійсною.

Якщо ліцензіат своєчасно не подає дані про зміни, законодавець виявляє недостовірну інформацію чи порушення умов ліцензії, то дію документа анулює Мінпраці.

За порушення законодавства, надання завідомо недостовірної інформації щодо умов роботи і оплати, а також інших відомостей, які можуть негативно відобразитись на житті трудових мігрантів і їх сімей, посередник несе відповідальність.

Компанії-посередники не мають права пропонувати шукачам вакансії, пов’язані з тими видами діяльності, які знаходяться поза законом в Україні. Пропонована робота повинна відповідати кваліфікації потенційного працівника, яку він зобов’язаний підтвердити документами (дипломи, трудова).

Чому вигідно оформляти ліцензію з ЮК «ENTIRE»

Вибираючи співробітництво з компанією ЮК «ENTIRE», можна уникнути зайвих витрат на утримання юриста. Наші спеціалісти готові надати юридичну підтримку відносно консультаційної чи посередницької діяльності компанії. Підприємці, що не мають юриста в штаті, можуть укласти договір про юридичне обслуговування нашими спеціалістами.

Компанія ЮК «ENTIRE» пропонує замовити повний комплекс юридичних послуг з отримання ліцензії на працевлаштування громадян за кордоном.

Після отримання необхідних документів від клієнта, спеціалісти компанії «ENTIRE» оформлюють пакет документів у відповідності з вимогами ліцензуючого органу й отримують ліцензію з працевлаштування за кордоном.

Робота с ЮК «ENTIRE» це:

 • підготовка досконалого пакету документів, у відповідності з ліцензійними вимогами Мінсоцполітики;
 • гарантія позитивного результату;
 • отримання ліцензії на працевлаштування за кордоном з мінімальними витратами часу і грошей;
 • обґрунтовані ціни на послуги з отримання ліцензії на працевлаштування за кордоном;
 • повний комплекс супутніх послуг.

Ми надаємо всебічну юридичну підтримку на весь період співробітництва, аналізуємо зміст іноземних документів і їх юридичну коректність. Працюємо з підприємцями із Києва чи будь-якого міста України.

За погодженням із замовником можливе оформлення дозвільних документів за прискореною процедурою.

Пакет послуг з реєстрації
Ліцензії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питання отримання ліцензії посередництва у працевлаштуванні за кордоном та щодо необхідних документів для отримання ліцензії на працевлаштування за кордон;
 2. Аналіз документів, наданих іноземною стороною, даємо висновок щодо їх достатності та юридичної коректності (за наявності перекладу на українську чи російську мову з мови іноземної сторони);
 3. Підготовка повного пакету документів, включаючи довіреність на ведення справ у Міністерстві, подаємо документи для отримання ліцензії;
 4. Супроводження розгляду справи про видачу ліцензії в органі ліцензування;
 5. Отримання наказу про видачу ліцензії на працевлаштування за кордон в органі ліцензування.

Документи для отримання ліцензії на працевлаштування

Надає іноземний партнер:

 • копія документа, що підтверджує факт реєстрації іноземного суб’єкта господарювання в державі місцезнаходження. Аналогом подібного документа в Україні є виписка з державного реєстру підприємств або свідоцтво про державну реєстрацію. В іноземних державах, в залежності від конкретної країни, це може бути виписка з торгового або судового реєстру країни;
 • копія дозволу (ліцензії) на працевлаштування іноземних громадян, виданого уповноваженим органом держави, в якій планується працевлаштування, роботодавцеві, якщо такий документ передбачено законодавством такої держави
 • копія або витяг з документа іноземного суб’єкта господарювання, що визначає вид його господарської діяльності, якщо законодавством держави-працевлаштування не передбачено видачу дозволів (ліцензій) на працевлаштування іноземних громадян.
 • копія колективного договору (угоди) між відповідним іноземним суб’єктом господарювання чи об’єднанням роботодавців і профспілковою організацією чи їх профоб’єднанням, якщо такий колективний договір (угода) є, або засвідчена іноземним роботодавцем, копія довідки про те, що такий договір (угода) не укладався (укладалась)

Надає Клієнт:

 • копія договору оренди приміщення, в якому планується ведення діяльності з працевлаштування громадян України за кордон;
 • виписка з єдиного державного реєстру;
 • банківські реквізити;
 • копія зовнішньоекономічного договору (контракту) про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, укладеного з іноземним суб’єктом господарювання. Невід’ємним додатком до зовнішньоекономічного договору (контракту) про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном є проект трудового договору, погоджений іноземним роботодавцем.

Ціна та термін оформлення ліцензії на працевлаштування громадян за кордоном

Вартість послуги – від 5000 грн.

Термін виконання – від 10 робочих днів

У вартість ліцензії не входить офіційний платіж за видачу ліцензії.

За видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Документи, видані в країні перебування іноземного роботодавця, повинні бути легалізовані відповідно до законодавства України.

Договір про співпрацю з іноземним роботодавцем чи посередником прирівнюються до зовнішньоекономічних договорів і повинен відповідати всім вимогам валютного законодавства.

Юридична компанія «ENTIRE» швидко і якісно зареєструє для Вашого підприємства Ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном в Києві, Київській області, в будь-якому місті України за найнижчими цінами і в мінімальні терміни.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!