Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам послугу Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день. Чоловік і жінка, один з яких іноземець, можуть отримати консультативну допомогу з будь-якої точки України, або укласти шлюб у Києві за 1 день.

Пакети послуг
Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Пакет «ЕКОНОМ» від 2000 1
2 Пакет «СТАНДАРТ» від 5000 1
3 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 10000 від 1
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Шлюб з іноземцем за 1 день – це реальність, адже така можливість передбачена українським законодавством. Але у більшості громадян реєстрація шлюбу з іноземцем асоціюється зі складною та тривалою процедурою, яка потребує збирання документів, тривалого очікування. Тому фахівці ЮК «Інтаєр» пропонують свою допомогу, щоб шлюб з іноземцем в Україні за 1 день був оформлений швидко та без хвилювання майбутнього подружжя.

Які потрібні документи для реєстрації шлюбу з іноземцем

Шлюб за добу з іноземцем – послуга, яка передбачає, що офіційне подружжя оформлять чоловік та жінка, один із яких є нерезидентом, але перебуває в Україні на законних підставах. Для цього потрібно підготувати базові документи та подати їх у відділення РАГСу.

Але попередньо подружжя вибирає дату, коли проводиться реєстрація шлюбу з іноземцем (Київ).

При цьому перелік документів для реєстрації шлюбу з іноземцем невеликий, до нього входять:

 • Закордонний паспорт іноземного громадянина;
 • ідентифікаційний код;
 • паспорт громадянина України (ІD);
 • дозвіл на проживання в країні (за його наявності);
 • довідка про реєстрацію місця проживання.

Дані папери (їх ксерокопії) можна самостійно подати до РАГСу, альтернатива – віддати юристу, який цим займеться, або відправити скановані копії нашому фахівцю електронною поштою.

Попри те, що реєстрація шлюбу в Україні з іноземцем у 2022 стала максимально спрощеною, допомога юриста допоможуть уникнути багатьох проблем, адже професіонал перевірить правильність наданих документів, щоб пара не турбувалася про те, що одруження не буде проведено запланованим днем ​​через неточності в паперах. В окремих випадках юрист може допомогти з оформленням одного з необхідних документів, щоб було проведено реєстрацію шлюбу з іноземцем в Україні.

Шлюб за добу з іноземцем: пакети послуг від ЮК «Інтаєр»

Юридична допомога у реєстрації шлюбу з іноземцем у Києві – це дуже зручно, але основна перешкода для співпраці з фахівцями – наявність несумлінних правозахисників, які асоціюють підтримку юриста з великими витратами та низькою якістю роботи.

Щоб побудувати довірчі відносини, і надати дійсно якісну підтримку, сприяючи тому, що шлюб з іноземцем за 1 день не затьмарять бюрократичний клопіт, фахівці юридичної компанії «Інтаєр» пропонують вигідні пакети послуг. Якщо потрібно оформити шлюб за добу з іноземцем (Київ), вибір одного з пакетів дозволить отримати юридичну підтримку в необхідному обсязі, не переплачуючи.


Пакет послуг
Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

 1. Детальна консультація юриста щодо реєстрації шлюбу в Україні, коли один із наречених є іноземним громадянином.
 2. Аналіз правових підстав для укладення шлюбу, зокрема, аналіз термінів перебування іноземця в Україні.
 3. Усні рекомендації щодо подальшого алгоритму дій.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 2000 грн

Термін виконання - 1 день


Пакет послуг
Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день
«СТАНДАРТ»

Складові пакету

 1. Детальна консультація юриста з питань реєстрації шлюбу в Україні, коли один із наречених є іноземним громадянином.
 2. Аналіз правових підстав для укладення шлюбу, зокрема, аналіз термінів перебування іноземця в Україні.
 3. Підготовка повного пакету документів до органів реєстрації актів цивільного стану.
 4. Усні рекомендації щодо подальшого алгоритму дій.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 5000 грн

Термін виконання - 1 день


Пакет послуг
Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

 1. Детальна консультація юриста щодо реєстрації шлюбу в Україні, коли один із наречених є іноземним громадянином.
 2. Аналіз правових підстав для укладення шлюбу, зокрема, аналіз термінів перебування іноземця в Україні.
 3. Підготовка повного пакету документів до органів реєстрації актів цивільного стану.
 4. Супровід до органів реєстрації актів цивільного стану для укладення шлюбу та отримання свідоцтва про шлюб.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - від 10000 грн

Термін виконання - від 1 дня

Вартість фіксована: клієнт заздалегідь знає, скільки коштуватиме реєстрація шлюбу з іноземцем, і може не перейматися тим, що знадобляться додаткові платежі. Кожна ситуація є індивідуальною, тому пакети послуг охоплюють можливі варіанти допомоги спеціаліста.

Завдяки підтримці юриста, порядок реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні не вимагатиме від наречених витрачання часу на вивчення законодавства, і позбавить від бюрократичних труднощів.

Переваги співпраці з ЮК «Інтаєр»

Реєстрація шлюбу з іноземцем може передбачати інший пакет документів, ніж підготовка до одруження громадян України, але це не змінює суть – для пари це святковий день, очікування якого не обмежується подачею пакета паперів. Юристи це чудово розуміють, тому реєстрація шлюбу з іноземцем Київ стала однією з актуальних та популярних послуг.

Серед причин звернутися до наших фахівців, коли чекають шлюб за добу з іноземцем в Україні:

 • Обґрунтована вартість допомоги юриста у Києві. Клієнт заздалегідь знає ціну і не перевищує вартість аналогічних послуг по Україні. При цьому якість роботи залишається високою, адже співробітники компанії – досвідчені спеціалісти;
 • Можливість дистанційного консультування. Життя вносить свої корективи, тому сьогодні можливість отримати допомогу онлайн стає потребою. Документи для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні також можуть бути надіслані без особистої зустрічі, якщо пара перебуває у від'їзді або має інші причини надіслати скановані копії паперів електронною поштою;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це запорука взаємовигідного співробітництва, і навіть якщо мета звернення - шлюб з іноземцем за 1 день, це не скасовує правило враховувати різні обставини, щоб позбавити клієнта зайвих занепокоєнь.

Офіс компанії «Інтаєр» знаходиться у Києві, але для отримання онлайн-консультації можна звернутися з будь-якого куточка України. Є можливість безкоштовного спілкування: наприклад, клієнту потрібно уточнити будь-який нюанс, і він не потребує повноцінної допомоги спеціаліста.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, якщо плануєте шлюб з іноземцем за 1 день: допомагаючи Вам у юридичному полі та вирішуючи бюрократичні проблеми, ми також стаємо кращими.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!