Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Запрошення іноземця в Україну від представництва іноземної компанії. Наші переваги – індивідуальний підхід та найменша ціна.

Запрошення від представництва іноземної компанії реєструється в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України і дає змогу оформити візу Д.

Запрошення отримується працівниками представництв іноземних компанії, які є громадянами країн, з якими Україна встановила візовий режим, в тому числі країни безвізового короткострокового перебування.

Термін оформлення запрошення – 30 робочих днів.

Для того щоб працевлаштувати іноземця в представництві іноземної компанії потрібно не лише отримати службову картку на такого працівника, але й оформити посвідку на тимчасове проживання. Для того щоб отримати посвідку на тимчасове проживання такому працівнику потрібно оформити та вїхати в Україну по візі типу Д.

Підставою для оформлення візи типу Д іноземним працівником представництва є запрошення іноземця від представництва іноземної компанії, зареєстроване в Міністерстві економічного розвитку й торгівлі України.

Громадянам більшості країн СНД (з якими з Україною безвізовий режим в’їзду) не потрібно оформляти відповідне запрошення.

Документи для оформлення запрошення від представництва іноземної компанії

Для оформлення запрошення іноземців в Україну від представництва іноземної компанії необхідно подати документи:

  1. Оригінал Заяви на офіційному бланку представництва, засвідчена печаткою та підписом керівника.
  2. Копія паспортного документу іноземця (сторінка з особистими даними, якщо іноземець раніше отримував українську візу, копію сторінки з цією візою).
  3. Довіреність представництва іноземної компанії на нашого працівника для подачі документів.

Ціна та термін надання послуги

Вартість послуги - від 2000 грн.

Термін виконання - 30 робочих днів

Замовивши в ЮК «ENTIRE» послугу з оформлення запрошення іноземця в Україну від представництва іноземної компанії, ви гарантовано отримаєте професіональну допомогу юристів і максимальний спектр послуг, а ціна при цьому виявиться найвигідніша.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!