Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Запрошення іноземця в Україну від юридичної особи (бізнес). Наші переваги – індивідуальний підхід та найменша ціна.

Запрошення від юридичних осіб – це документ, що оформлений на офіційному бланку компанії – є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульстві України короткострокової візи типу С.

Бланк оформлення запрошення від юридичної особи

Бланк, на якому оформлюється запрошення повинен включати:

  1. Реєстраційний номер.
  2. Номер компанії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  3. Дата та підпис уповноваженої особи + печатка компанії.

Процедура оформлення запрошення

Запрошення від юридичної особи подається іноземцем до дипломатичного представництва або консульства України за кордоном для оформлення короткострокової візи С (бізнес віза).

Період на який можна запросити іноземця не може перевищувати 90 днів протягом 180 днів. Строк дії візи не може перевищувати строк дії паспорта іноземця.

Під час перебування за запрошенням в Україні іноземець може проживати в готелі. В такому разі, до дипломатичного представництва або консульської установи України разом з запрошенням надається також копія броні в готелі, де проживатиме іноземець. Бронь готелю повинна бути на весь період перебування іноземця, зазначений в запрошенні.

Документи для оформлення запрошення від юридичної особи

Для оформлення запрошення іноземців або осіб без громадянства в Україну необхідно подати в територіальний орган ДФС за місцем реєстрації наступні документи:

  1. Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (або надіслати дані, які дозволять здійснити пошук відповідної інформації).
  2. Копія паспортного документа іноземця (копія сторінки з особистими даними + якщо іноземець раніше отримував українську візу, копію сторінки з цією візою).

До вищезазначених документів потрібно додати наступні дані:

  1. Повна інформація про адресу проживання іноземця за кордоном.
  2. Зазначити термін на який запрошується іноземець (з числа-по число).
  3. Вказати де іноземець буде проживати в Україні.

Для оформлення візи С необхідно надати у дипломатичне представництво або консульську установу України оригінал заяви-запрошення на офіційному бланку юридичної особи з підписом та печаткою. Для того щоб переслати документи закордон можна скористатися будь-якою міжнародною поштою, наприклад DHL.

Інформація для компанії, яка запрошує: На запрошенні необхідно поставити вихідний номер та зареєструвати його в журналі обліку вихідної кореспонденції.

Ціна та термін надання послуги

Вартість послуги - від 1000 грн.

Термін виконання - 1-2 робочих днів

Замовивши в ЮК «ENTIRE» послугу з оформлення запрошення іноземця в Україну від юридичної особи, ви гарантовано отримаєте професіональну допомогу юристів і максимальний спектр послуг, а ціна при цьому виявиться найвигідніша.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!