Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Отримання й обмін посвідки на постійне проживання в Україні іноземця чи особи без громадянства. Наші переваги – індивідуальний підхід та найменша ціна.

Пакети послуг
Отримання та обмін посвідки на постійне проживання в Україні
НазваВартість, грнтермін, дні
1 Пакет «ОТРИМАННЯ – ПІД КЛЮЧ» від 9000 від 7
2 Пакет «ОБМІН – ПІД КЛЮЧ» від 9000 від 7
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Отримання посвідки на постійне проживання потрібне для того, щоб іноземці або особи, які не належать до громадян будь-якої країни, могли безперешкодно проживати в будь-якому куточку України, безперешкодно займатися обраною діяльністю в рамках закону.

Посвідка на постійне проживання на проживання передбачає наявність більшості прав українців (за невеликими винятками). Але потрібні підстави для його оформлення, а також правильна підготовка пакету паперів.

Органи ДМС України надають і таку послугу, як обмін посвідки на постійне проживання, що знадобиться у разі закінчення терміну дії документа, якщо особисті дані змінилися (наприклад, зміна прізвища) а також при пошкодженні або втраті документа.

Отримання посвідки на постійне проживання в Україні: особливості процесу

Перш ніж оформляти посвідку на постійне проживання в Україні, потрібно подбати про основу для законного перебування в країні – дозвіл на імміграцію.

Оскільки він видається на 12 місяців, до закінчення цього терміну потрібно зібрати та подати папери, які дозволять оформити постійну посвідку на проживання.

В Україні це зробити простіше – достатньо звернутися у відділення Державної міграційної служби за своїм місцем прописки.

Але тим, хто проживає в іншій країні, доведеться спочатку подбати про те, щоб було відкрито візу категорії Д, а потім відвідати консульство чи дипломатичне представництво на своїй батьківщині (державі проживання), і лише після прибуття в Україну готувати документи на посвідку на постійне проживання, а також подавати їх на розгляд до відділення ДМС.

Це одна з причин, чому така актуальна юридична допомога в отриманні посвідки на постійне проживання в Україні: перебуваючи в зарубіжжі, складно спланувати всі етапи, не упустити важливих деталей.

Але процедура має і переваги: постійна посвідка на проживання в Україні буде виданий не пізніше ніж за 7 днів з дати подачі паперів.

Якщо ж громадянин дістане відмову, його обов'язково поінформують про причини негативної відповіді, підкажуть, як виправити ситуацію.

Але відмова завжди стає неприємною та несподіваним моментом, тому поширена практика – консультування юриста в Києві з міграційних питань, який заздалегідь зверне увагу на будь-які невідповідності, а також обмеження; фахівець вкаже на можливість отримання документа.

Також юрист акцентує, коли буде потрібний обмін посвідки на постійне проживання, щоб документ не став недійсним несподівано для власника.

Документи для посвідки на постійне проживання в Україні у 2022

Отримання посвідки на постійне проживання неможливе без попередньо підготовленого пакета паперів. Його готують для кожного громадянина незалежно від віку, але в окремих випадках перелік незначно відрізнятиметься.

Подавати папери до відділення Державної міграційної служби України за місцем проживання (реєстрації) потрібно особисто. Заздалегідь необхідно дізнатися, які документи потрібні для посвідки на постійне проживання в Україні, адже стандартний їх перелік незмінний:

 • Заява на стандартному бланку.
 • Паспорт та його копія (або інший папір, що засвідчує особу).
 • Завірений нотаріусом переклад українською мовою основного документа громадянина (паспорта).
 • Копія візи або листів про перетин кордонів.
 • Копія імміграційного дозволу.
 • Чек з оплати єдиного державного мита або папір, який гарантує пільги щодо його внесення.
 • Чек про оплату адмінзбору.
 • Чотири фото на не глянцевому папері 35 х 45 мм.
 • Копія ІПН – ідентифікаційний податковий номер (якщо він був присвоєний).

Це базовий перелік того, які документи потрібні на посвідку на постійне проживання в Україні іноземцю.

Після подачі паперів відповідь варто чекати протягом 7-ми днів.

Якщо відповідь позитивна, і громадянинові оформили посвідку на постійне проживання України, необхідно не затягувати з реєстрацією постійного місця проживання: для цього є лише 30 днів.

Термін дії отриманої посвідки на проживання – 10 років, але варто звернути увагу на те, що може знадобитися обмін документа раніше заявленого терміну.

Обмін посвідки на постійне проживання

Якщо термін дії документа закінчився, необхідний обмін посвідки на постійне проживання. Однак це не єдиний варіант, коли потрібна дана процедура.

Обмін посвідки на постійне проживання здійснюють і в ряді інших випадків – наприклад, коли громадянин досягає віку 25-ти або 45-ти років, а також змінює свої основні дані (прізвище після заміжжя тощо). Або були встановлені невідповідності в записах, інформації, зазначеної у документах.

Ще один варіант, коли обмін посвідки на постійне проживання неможливо передбачити заздалегідь, – це його пошкодження, причини якого можуть бути різними.

У будь-якому випадку подати документи для посвідки на постійне проживання в Україні слід не пізніше ніж 30 календарних днів після виникнення підстав для обміну, але в жодному разі не пізніше ніж 15 робочих днів до завершення терміну дії виду, якщо обмін потрібен через закінчення його терміну дії.

Просте отримання посвідки на постійне проживання

Кваліфікована юридична допомога в отриманні посвідки на постійне проживання в Україні – це чудова можливість отримати всю необхідну інформацію та гарантувати підтримку спеціаліста на всіх етапах.

Але в нашій країні часто послуги юриста асоціюються зі значними фінансовими вкладеннями: щоб розвіяти цей міф, фахівці компанії «Інтаєр» створили зручні пакети послуг із прозорим ціноутворенням. Клієнт може не турбуватися про наявність будь-яких додаткових платежів і точно знати, яка ціна даного обсягу роботи юриста.


Пакет послуг
Отримання посвідки на постійне проживання в Україні
"ПІД КЛЮЧ"

Складові пакети

 1. Детальна консультація юриста з питань отримання посвідки на постійне проживання для іноземця або особи без громадянства в Україні.
 2. Ознайомлення з документами та аналіз правових підстав для отримання постійної ПНП.
 3. Отримання дозволу на імміграцію у найкоротший термін.
 4. Підготовка повного пакета документів на подання до відділення ДМС України за місцем реєстрації.
 5. Отримання посвідки на постійне проживання в Україні.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги – від 9000 грн.

Термін виконання – від 7 робочих днів


Пакет послуг
Обмін посвідки на постійне проживання в Україні
"ПІД КЛЮЧ"

Складові пакети

 1. Детальна консультація юриста з питань обміну посвідки на постійне проживання іноземця або особи без громадянства в Україні.
 2. Ознайомлення з документами та аналіз підстав для обміну посвідки.
 3. Підготовка повного пакета документів на подання до відділення ДМС України за місцем реєстрації.
 4. Обмін посвідки на постійне проживання в Україні.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги – від 9000 грн.

Термін виконання – від 7 робочих днів

Додаткові витрати на оформлення

 • Державне мито – 85 грн.
 • Адміністративний збір – 352 грн.
 • Бланк з безконтактним електронним носієм – 291 грн.

Співпраця з юридичною компанією «Інтаєр» – це гарантія якісно наданих послуг, доступної вартості та індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми надаємо безкоштовні первинні консультації, за допомогою яких громадяни можуть отримати короткі, але змістовні відповіді на питання, що їх цікавлять, або обговорити деталі отримання юридичної допомоги.

Співпрацювати з нами просто, зручно та вигідно: зверніться до спеціалістів юридичної компанії «Інтаєр», та позбавтеся зайвої бюрократії та заворушень, які часто супроводжують отримання посвідки на постійне проживання.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!