Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства, які досягли шістнадцятирічного віку. Наші переваги – індивідуальний підхід та найменша ціна.

Пакети послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні
НазваВартість, грнтермін, дні
1 Пакет «ЗАГАЛЬНИЙ» від 5000 15
2 Пакет «БІЗНЕС-ЕКОНОМ» від 5000 15
3 Пакет «БІЗНЕС-СТАНДАРТ» від 7000 15
4 Пакет «БІЗНЕС-ПРЕМІУМ» від 12500 15
5 Пакет «ВОЛОНТЕР-ЕКОНОМ» від 5000 15
6 Пакет «ВОЛОНТЕР-СТАНДАРТ» від 12500 15
7 Пакет «ВОЛОНТЕР-ПРЕМІУМ» від 27000 15
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Отримання посвідки на тимчасове проживання в Українізапорука того, що можна законно залишатися в країні, з можливістю пролонгації документа.

Його оформлення займе менше часу, ніж постійного, і закон пред'являє простіші вимоги, з якими посвідка на тимчасове проживання отримують різні категорії іноземців, а також особи, які не належать до будь-якої держави.

Але послідовність оформлення посвідки на проживання передбачає правильну підготовку паперів, знання особливостей проведення процедури, а також безумовну впевненість у тому, що для вас це право гарантоване законом.

Якщо всі нюанси враховані, посвідки на тимчасове проживання в Україні можна забрати вже через п'ятнадцять діб з дати подання заяви.

Які документи потрібні для посвідки на тимчасове проживання в Україні у 2022?

Щоб оформити посвідку на тимчасове проживання, звертатися потрібно до відділення Державної міграційної служби України, яке обслуговує регіон прописки громадянина.

Попередньо варто переконатися, що адреса проживання збігається із зазначеною у документах, адже її потрібно буде продублювати. При цьому не має значення, чи це власне житло, чи орендоване.

Громадянин не повинен мати непогашеної судимості: це серйозна перешкода, адже законом передбачено відмову у ПНП для такої категорії громадян, і підготовка паперів у цьому стане зайвою тратою часу.

Основні документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання

Документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні готують заздалегідь, серед них мають бути:

 1. Заява за зазначеною формою про отримання посвідки на проживання;
 2. Паспорт або документ, що засвідчує особу, з відкритою візою категорії Д (тривале перебування), а також копіями сторінок з індивідуальними відомостями та візою (за наявності);
 3. Переведення сторінок паспорта з індивідуальними даними, завірений офіційно. Якщо він відсутній з низки причин, оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні передбачає подання копій іншого документа, що засвідчує особу, та його переведення також потребує легалізації;
 4. Дозвіл на роботу іноземних громадян, або трудовий договір з українським роботодавцем, контракт з філією зарубіжної фірми або іншою юридичною особою;
 5. Клопотання сторони, яка приймає: у цьому випадку це буде юридична особа, зареєстрована в Україні. Така умова є актуальною для тих іноземців, у яких отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні пов'язане з роботою. Клопотання оформляють на офіційному бланку компанії, обов'язково засвідчують підписом та печаткою. Якщо проживання здійснюється коштом роботодавця, додатково вказують адресу перебування іноземця в Україні, а також зобов'язання щодо часткового фінансового покриття перебування в країні;
 6. Медичне страхування, без якого не вдасться оформити посвідку на тимчасове проживання;
 7. Чек про сплату держмита та адміністративного збору, якщо відсутні пільги, передбачені законом;
 8. Чотири фото іноземного громадянина чи особи без громадянства розміром 3,5х4,5 см, виконані на матовому папері. При цьому закон лояльно ставиться до людей, чиї релігійні переконання не дозволяють знімати головний убір перед сторонніми: якщо в паспорті або іншому документі, що засвідчує особу, людину зображено з покритою головою, документи на тимчасовий дозвіл на проживання в Україні також допускають такий варіант;
 9. Копія ІПН (довідка про надання індивідуального ідентифікаційного номера), якщо закон передбачає її наявність у іноземця.

Додаткові документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання

Додаткові документи для посвідки на тимчасове проживання в Україні можуть знадобитися для засновників/бенефіціарів юридичної особи, зареєстрованої в нашій країні, або для іноземців, які приїжджають з метою контролю за її діяльністю.

В цьому випадку можна обійтися без контракту та клопотання, але доведеться подбати про те, щоб були додаткові документи для посвідки на тимчасове проживання. Їх кількість та зміст варіюється в залежності від ситуації, але стандартну основу становлять:

 • копія статуту чи іншого установчого паперу юридичної особи;
 • інформація про розмір частини у бізнесі іноземця;
 • копія митного декларування на активи, що стали статутним капіталом, копія паперів їх передачі-прийому;
 • копія актів передачі та приймання нерухомих або рухомих активів, якщо вони надаються як частина статутного капіталу, та придбані в Україні;
 • витяг з офіційного рахунку в цінних паперах. Вона потрібна, щоб оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні виключно в тому випадку, коли нерезидент входить до членів АТ.

Щоб отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні, документи, які подано додатково для співзасновників юридичної особи в Україні або його акціонерів, мають бути засвідчені уповноваженим представником юридичної особи.

Варто врахувати, що в документах не повинно бути хибної інформації, наданої навмисне, інакше це стане серйозною підставою для того, що отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні буде неможливим або готовий дозвіл на проживання анулюється.

Також варто подбати про відсутність невиконаних судових рішень, або розпоряджень інших органів влади, які можуть виписувати адміністративні стягнення: конфлікти із законом також перешкоджають можливості оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні для іноземців.

На скільки видається посвідка на тимчасове проживання в Україні?

Стандартний термін дії, що характеризує посвідка на тимчасове проживання, – 12 місяців з правом подальшого продовження.

Але є деякі винятки: оскільки український закон індивідуально підходить до кожної ситуації, у ряді випадків норми термінів перебування за тимчасовою посвідкою на проживання змінено. Це набагато зручніше для нерезидентів, які прибувають до країни, адже враховує ціль їхнього розміщення в Україні. До таких випадків належать:

 • особи, яким отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні потрібне для роботи у місцевих установах. Терміни залежить від видачі дозволу на працевлаштування;
 • іноземці, чий приїзд та отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні пов'язаний з втіленням міжнародних проектів. У разі перебування у країні залежить від тривалості зайнятості;
 • іноземні громадяни, які переїхали для навчання – на строк, передбачений освітньою програмою;
 • нерезиденти, що приїхали для контролю за бізнесом, або є його власниками, та можуть претендувати на отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні строками до 2-х років.

Послідовність того, як оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні, нескладна: підготувати пакет паперів та подати його на розгляд у відділення міграційної служби, очікуючи на рішення.

Не варто боятися відмови: у цьому випадку держслужбовці зобов'язані його обґрунтувати відповідно до норм закону. Якщо будь-які папери будуть відсутні, працівники віддадуть пакет документів для завершення підготовки або вкажуть на нюанси, які потрібно виправити.

Як оформити посвідку на тимчасове проживання без проблем?

Незалежно від того, що отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні намагаються спростити, система все ж таки має значну частку бюрократії.

Процедура вимагатиме уваги, часу та витрачених зусиль. Часто посвідка на тимчасове проживання у Києві вимагає втручання юриста. В окремих випадках клієнти звертаються за консультуванням, але частіше – за допомогою у підготовці та подачі пакету паперів, адже життєві обставини не завжди дозволяють приділити процедурі достатньо уваги.

Тому фахівці ЮК «Інтаєр» розробили зручні пакети послуг, з якими отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні буде більш простим та зручним.


Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
«ЗАГАЛЬНИЙ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні;
 2. Підготовка документів;
 3. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 4. Супровід для отримання посвідки на проживання.

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 5000 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів

Увага! Додаткові витрати оплачуються окремо: довіреність, фотографії і т.д.


Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
 на підставі бізнесу
«БІЗНЕС-ЕКОНОМ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні на підставі бізнесу;
 2. Підготовка документів;
 3. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 4. Супровід для отримання посвідки на проживання.

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 5000 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів


Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
 на підставі бізнесу
«БІЗНЕС-СТАНДАРТ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні;
 2. Підготовка документів;
 3. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 4. Супровід для отримання посвідки на проживання (отримання дозволу на працевлаштування).

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 7000 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів

Увага! Додаткові витрати оплачуються окремо (за бажанням замовника):довіреність, фотографії, реєстрація ТОВ, отримання ідентифікаційного коду, страховки, Візи Д, зміна Директора, реєстрація в Києві і т.д.

Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
 на підставі бізнесу
«БІЗНЕС-ПРЕМІУМ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні;
 2. Підготовка документів;
 3. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 4. Супровід для отримання посвідки на проживання (отримання дозволу на працевлаштування, реєстрація ТОВ).

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 12500 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів

Увага! Додаткові витрати оплачуються окремо (за бажанням замовника): отримання ідентифікаційного коду, страховки на візу, страховки на ВНЖ, Візи Д, зміна Директора, реєстрація в Києві/Області.


Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
 на основі волонтерства
«ВОЛОНТЕР-ЕКОНОМ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні на підставі бізнесу;
 2. Підготовка документів;
 3. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 4. Супровід для отримання посвідки на проживання.

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 5000 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів


Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
 на основі волонтерства
«ВОЛОНТЕР-СТАНДАРТ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні;
 2. Підготовка документів від фонду;
 3. Підготовка документів від іноземця (довіреність, фотографії);
 4. Надання чи реєстрація Благодійного фонду;
 5. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 1. Супровід для отримання посвідки на проживання.

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 12500 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів

Увага!  Додаткові витрати оплачуються окремо (за бажанням замовника): отримання візи Д, страховка для візи, страховка для ВНЖ, реєстрація в Києві/Області.


Пакет послуг
Отримання посвідки на тимчасове проживання
 на основі волонтерства
«ВОЛОНТЕР-ПРЕМІУМ»

Гарантовані складові пакету

 1. Консультація з питань отримання посвідки на тимчасове проживання іноземця в Україні;
 2. Підготовка документів від фонду;
 3. Підготовка документів від іноземця (довіреність, фотографії);
 4. Надання чи реєстрація Благодійного фонду;
 5. Супровід на подачу документів в ДМС (подача оригіналу паспорта, гарантійний лист);
 1. Супровід для отримання посвідки на проживання.
 2. Отримання візи Д, страховка для візи, страховка для ВНЖ, реєстрація в Києві/Області.

Ціна та термін отримання посвідки на тимчасове проживання

Вартість послуги – від 27000 грн.

Термін виконання – до 15 робочих днів

Допомога спеціалістів нашої юридичної компанії – це запорука якісно виконаної роботи, а також вигідної та чесної співпраці.

Ми надаємо можливість попереднього безкоштовного консультування у форматі «Питання-Відповідь»: наприклад, клієнт може дізнатися підстави для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні, або ж домовитись про ціну юридичної допомоги за оптимальним пакетом послуг.

Ми гарантуємо високий професіоналізм та індивідуальний підхід до вашої ситуації. Звертайтеся – і отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні не завдасть найменших незручностей та не стане причиною хвилювань.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!