Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Отримання службової картки працівника представництва іноземної компанії в Україні іноземцям та особам без громадянства. Наші переваги – індивідуальний підхід та найменша ціна.

Службова картка працівника представництва іноземної компанії – це спеціальна службова картка, яка видається Міністерством економічного розвитку і торгівлі співробітнику іноземного представництва – нерезидента. Службова картка діє на всій території України.

Документи для отримання службової картки

Для отримання службової картки працівника представництва іноземної компанії необхідно подати до Мінекономіки наступні документи:

  1. Заява на офіційному бланку представництва іноземного суб’єкта господарської діяльності за підписом керівника та засвідчену печаткою.
  2. Копія свідоцтва про реєстрацію представництва в Україні (згідно з оригіналом, підпис керівника і печатка).
  3. Перелік іноземних співробітників представництва із вказівкою строків їх перебування в Україні (засвідчений печаткою та підписом керівника представництва).
  4. Дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
  5. Копія паспорту іноземця 1 сторінка з перекладом на українську (можна без нотаріального посвідчення, просто копія з перекладом).
  6. Довіреність (не нотаріальна) від представництва на представника нашої компанії.

Ціна та термін отримання службової картки

Вартість послуги - від 3000 грн.

Термін виконання - від 15 робочих днів

Оформлення службової картки працівника представництва іноземної компанії іноземцем та особою без громадянства триває 15 робочих днів з моменту подання всіх документів.

Службова картка видається строком на 3 роки.

Після оформлення службової картки потрібно оформити посвідку на тимчасову проживання.

Звертайтеся до Юридичної компанії «ENTIRE» і ви гарантовано заощадите свій час та отримаєте професійну юридичну допомогу в отриманні службової картки працівника представництва іноземної компанії в Україні у найкоротший термін за найменшою ціною.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!