Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Скасування дозволу на працевлаштування іноземців та осіб без громадянства в Україні. Наші перевагиіндивідуальний підхід та найменша ціна.

Підстави для скасування дозволу на працевлаштування

Роботодавець самостійно повідомляє центр зайнятості про скасування дозволу на працевлаштування іноземців та осіб без громадянства за наступних обставин:

  • Трудовий договір (контракт) з іноземцем чи особою без громадянства припинено;
  • Припинено виконання договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, у зв’язку з яким був направлений іноземець або особа без громадянства;
  • Територіальний орган або підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції, прийняв рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Документи, що подаються для скасування дозволу

Для скасування дозволу на працевлаштування іноземців та осіб без громадянства необхідно подати наступні документи:

  1. Лист про припинення (скасування) дозволу з зазначенням причин (+копія наказу про звільнення чи копія документу про розірвання договору).
  2. Дозвіл про працевлаштування.
  3. Довіреність від роботодавця на працівників нашої компанії.

Ціна та термін скасування дозволу на працевлаштування

Вартість послуги - від 1500 грн.

Термін виконання - від 3 робочих днів

Звертаючись в Юридичну компанію «ENTIRE» ви гарантовано заощаджуєте свій час та отримаєте скасування дозволу на працевлаштування іноземців та осіб без громадянства в Україні в найкоротший термін за найменшою ціною.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!