З нами Ви зможете все!
(096) 039-39-08 (063) 395-53-90 (066) 354-50-60
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Отримання дозволу на роботу – працевлаштування іноземця чи особи без громадянства в Україні. Наші переваги – індивідуальний підхід, стислі терміни та найменша ціна.
№ | Назва | Вартість, грн | Термін, дні |
---|---|---|---|
1 | Пакет «ПІД КЛЮЧ» | від 4000 | 10 |
Дозвіл на роботу в Україні потрібно отримати кожному іноземцю, який планує працевлаштування у країні, незалежно від обраної професії.
Такий документ знадобиться й особам, що тимчасово не мають громадянства (є апатридами), але прагнуть здійснювати трудову діяльність, при цьому не порушуючи законодавчі норми.
Отримання дозволу на працевлаштування іноземця в Україні може надалі стати підставою для оформлення посвідки на тимчасове проживання, якщо інших законних причин немає.
Процедура отримання дозволу на роботу є прозорою і зрозумілою, але потрібно знати, хто і на яких підставах може оформити папір, яка послідовність дій, перелік паперів та проміжок часу на розгляд заявки.
Дозвіл на роботу для іноземця в Україні є обов'язковим для працевлаштування в країні: це не просто гарантія безпеки для іноземного громадянина, а й відсутність проблем для роботодавця.
Українським законодавством передбачено вагомі штрафи компаніям та індивідуальним підприємцям, у штаті яких є неофіційні працівники. Відсутність трудового договору може спричинити те, що власнику бізнесу доведеться сплатити велику суму.
При цьому державні органи контролюють це питання: дозвіл на роботу для іноземних громадян можуть перевірити як Державна служба України з питань праці, так і місцеве відділення Державної міграційної служби. Ці організації звертають увагу на різні сторони порушення закону: для представників Держпраці інтерес представляє виключно компанія-роботодавець, яка не запросила у працівників дозволу на роботу в Україні.
Неофіційна робота іноземця передбачає штраф для такої компанії в розмірі 10 мінімальних зарплат за кожного, хто не має дозволу на роботу в Україні. До того ж, 10 «мінімалок» штрафу не пройдуть повз, коли зарплата виплачується без обов'язкового внеску та податків.
Перевірка фахівцями Держпраці щодо того, чи є дозвіл на роботу іноземного громадянина, може бути як плановою, так і несподіваною: мораторію на такі візити немає, а приводом стане інформація від будь-якого громадянина чи відомості з інших джерел.
ДМС України також штрафує роботодавця, якщо дозвіл на роботу для іноземних громадян в Україні відсутній, але у їх повноваженнях стягнення передбачено і для громадян, які незаконно перебувають у межах країни або мають проблеми з документами.
Суми, які оформить Державна міграційна служба значно менші, але варто звернути увагу, що обидва органи можуть оштрафувати одночасно – це не заборонено законодавчо.
Якщо дозвіл на роботу в Україні відсутній, заперечувати штраф у суді здебільшого немає сенсу: працівники складають протокол, у якому вказується вичерпна інформація про адміністративне порушення.
Отримання дозволу на роботу передбачає підготовку пакету паперів, які подають на розгляд до відділення Центру зайнятості за місцем прописки.
Варто заздалегідь перевірити, чи всі документи для дозволу на роботу зібрані, адже відсутність одного або кількох паперів може продовжити процедуру, доки всі складові не будуть готові. При цьому варто врахувати наявність вихідних, державних свят, скорочених робочих днів тощо.
Але цей пакет паперів, який передбачає отримання дозволу на роботу для іноземних громадян, орієнтований на більшість осіб, які планують працевлаштування в Україні. Існує низка ситуацій, у яких перелік доведеться коригувати. До них належить порядок отримання дозволу на роботу апатридів, біженців, а також окремих підгруп – тих, хто заснував бізнес в Україні, працюватиме у відрядженні, є випускником сотні найкращих університетів світу або затребуваним професіоналом (отримує суму понад 50 мінімальних зарплат на місяць), займається творчістю або ІТ-розробками.
Нюанси закону та гнучкий перелік документів для отримання дозволу на роботу стає причиною того, що багато іноземців звертаються за допомогою у підготовчі бази для працевлаштування до українських юристів.
Щоб зорієнтуватися в процедурі, необхідно добре знання мови, а також наявність вільного часу, тому допомога фахівця є актуальною. Він запобігатиме можливим помилкам, які ускладнять чи затримають процес, заздалегідь вкаже вартість дозволу на роботу в Україні – як офіційну, так і додатковий платіж за допомогу юриста.
Після того, як іноземець подав документи для дозволу на роботу до місцевого Центру зайнятості, позитивне чи негативне рішення буде ухвалено не пізніше ніж через тиждень від дати здачі пакета паперів.
Його копію надішлють на вказану електронну пошту заявника, але отримання дозволу на працевлаштування іноземця в Україні буде проведено в офісі. Але важливо акцентувати увагу, що необхідний документ не є безкоштовним, адже вартість дозволу на роботу безпосередньо залежить від терміну, на який він надається, і ціну можна розрахувати самостійно.
Але якщо особа визнана біженцем або такою, що потребує додаткового захисту, отримання дозволу на працевлаштування іноземця в Україні буде безкоштовним.
Для інших важливо, щоб роботодавець вніс потрібну суму протягом 10 робочих днів з дня отримання документа, інакше він може бути анульований.
Те, який термін можна отримати дозвільний документ, залежить від платоспроможності роботодавця чи іноземця, і навіть від прагнень іноземного громадянина.
Але також існують категорії, яким не потрібен дозвіл на працевлаштування іноземних громадян, щоб перебувати в Україні: до цього переліку належать особи, що отримали постійну посвідку на проживання, репортери з українською акредитацією, а також іноземці, що прибули для реалізації важливих проектів, зареєстровані представники іноземних авіаперевізників та морського транспорту, священнослужителі, що приїхали на офіційне запрошення релігійних організацій тощо.
Повний перелік осіб, які можуть реалізувати себе у професії, не оформлюючи дозвіл на роботу в Україні, доповнять ті, хто підпадає під дію міжнародних договорів.
Юридична компанія «Інтаєр» стане найкращим помічником, щоб оформити дозвіл на роботу в Україні швидко та за мінімальною вартістю.
Ми розуміємо, наскільки важливо бути впевненим у тому, що документ буде підготовлений вчасно, та отримання дозволу на працевлаштування іноземця в Україні не супроводжуватиметься проблемами, адже від цього залежать подальші плани та домовленості іноземних громадян.
Наші фахівці мають великий досвід роботи та відрізняються високим професіоналізмом, тому можна не турбуватися про якість послуг.
2-6 прожиткових мінімумів
від 4000 грн
Термін виконання - від 10 робочих днів
Вартість послуг ЮК «Інтаєр», щоб оформити дозвіл на працевлаштування в Україні, може змінюватись в залежності від юридичної бази його отримання.
Компанія гарантує прозоре ціноутворення: клієнт заздалегідь знає, скільки коштуватиме отримання дозволу на працевлаштування іноземця в Україні, і яка вартість роботи юристів. Це дозволяє бути впевненим у відсутності націнок чи непередбачених платежів, сформувати базу для довірчих стосунків та плідної співпраці.
Якщо залишилися питання про те, що передбачає дозвіл на працевлаштування іноземних громадян, можна звернутися за безкоштовною первинною консультацією: стислі та змістовні відповіді допоможуть клієнту краще орієнтуватися в ситуації, зрозуміти, чи потребує він юридичної допомоги, і які переваги має підтримка фахівців.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом та проконсультуйтеся: за необхідності ми допоможемо оформити дозвіл на роботу в Україні оперативно та без ускладнень.
Юридична компания ІНТАЄР (Абсолют)
Хочете отримати безкоштовну консультацію через 30 сек ?