Послуги з міграційних питань

Абсолютна допомога в складних ситуаціях
Послуги з міграційних питань - картинка

Юридичні послуги з міграційних питаньце допомога як українським громадянам, які планують тривале проживання у країнах зарубіжжя, так іноземцям, що переїжджають на територію України.

Тому всі послуги міграції можна поділити на дві групи: допомогу юриста при еміграції (виїзді з України), та при імміграції – переїзді на постійне місце проживання до нашої країни.

При цьому послуги міграції можуть бути різними – від простого бажання дізнатися про іншу культуру до навчання, працевлаштування, возз'єднання з сім'єю тощо. Сьогодні це звичайне явище, тому міграційні послуги у Києві стають все більш затребуваними.

Навіщо потрібні юридичні послуги з імміграції?

Кожна країна має власне міграційне законодавство і вимагає підготовки пакета документів, щоб отримати дозвіл на проживання. Від того, наскільки правильно вони оформлені, залежить оперативність отримання документа і можливість переїзду. Це основна причина використання юридичних послуг для мігрантів, які пропонують досвідчені фахівці.

Додаткові причини, через які потрібні імміграційні послуги, – можливість отримати їх у потрібному обсязі: наприклад, якщо клієнт сам оформив пакет документів, але в нього залишилися питання про процедуру, терміни тощо, він може скористатися якісним та швидким юридичним консультуванням.

Міграційні послуги Київ дозволяють не витрачати час на бюрократію, звести до мінімуму відвідування держустанов, а також бути впевненим у тому, що переїзд до іншої країни не супроводжуватиме жодних ускладнень. Особливо актуальними є міграційні послуги для іноземних громадян, адже з низьким рівнем володіння російською або українською мовою багато деталей можуть перетворитися на проблему.

Міграційні послуги у ЮК «Інтаєр»

Окрім професіоналізму та якості роботи, важливою є чесність юриста, який допомагає з документами для переїзду в іншу країну. Основа чесного співробітництва – прозоре ціноутворення, тому всі міграційні послуги від юридичної компанії «Інтаєр» мають заздалегідь сформовану вартість: для клієнта це можливість не перейматися тим, що згодом з'являться будь-які доплати.

Залежно від того, в якому обсязі потрібні міграційні послуги іноземним громадянам, створено пакети, що їх об'єднують: це зручно та вигідно для клієнтів, адже вони розуміють, яку роботу оплачують та знають її фіксовану вартість.

Консультація міграційного юриста

Від 0 грн

Докладніше...

Послуги міграційного адвоката

Від 2500 грн

Докладніше...

Реєстрація шлюбу з іноземцем за 1 день

Від 2000 грн

Докладніше...

Отримання індивідуального податкового номеру

Від 1000 грн

Докладніше...

Отримання дозволу на працевлаштування

Від 4000 грн

Докладніше...

Продовження дозволу на працевлаштування

Від 3500 грн

Докладніше...

Внесення змін до дозволу на працевлаштування

Від 3500 грн

Докладніше...

Скасування дозволу на працевлаштування

Від 1500 грн

Докладніше...

Отримання службової картки

Від 3000 грн

Докладніше...

Повернення службової картки

Від 1000 грн

Докладніше...

Отримання посвідки на тимчасове проживання

Від 5000 грн

Докладніше...

Продовження посвідки на тимчасове проживання

Від 5000 грн

Докладніше...

Відновлення та обмін посвідки на тимчасове проживання

Від 2500 грн

Докладніше...

Повернення посвідки на тимчасове проживання

Від 2000 грн

Докладніше...

Отримання посвідки на постійне проживання в Україні

Від 9000 грн

Докладніше...

Продовження строку перебування в Україні

Від 3500 грн

Докладніше...

Запрошення іноземця в Україну від фізичної особи (приватне запрошення)

Від 1000 грн

Докладніше...

Запрошення іноземця в Україну від юридичної особи (бізнес)

Від 1000 грн

Докладніше...

Запрошення іноземця в Україну від представництва іноземної компанії

Від 2000 грн

Докладніше...

Отримання Е-візи в Україну

Від 1450 грн

Докладніше...

Щоб визначити, в якому обсязі потрібні міграційні послуги, можна скористатись безкоштовним консультуванням. Короткі первинні консультації від ЮК «Інтаєр» дають змогу точно зрозуміти проблему та створити план її вирішення. Попри те, що офіс компанії знаходиться в Києві, онлайн-допомога доступна з будь-якого куточка України.

Також можна отримати короткі відповіді, якщо незрозумілі нюанси процедури переїзду, і немає потреби оплачувати повноцінну консультацію.

Чому обирають нас

Серед причин, чому наші імміграційні послуги відрізняються високою якістю – наявність досвіду роботи у співробітників ЮК «Інтаєр», а також індивідуальний підхід у кожній ситуації, відсутність хибних обіцянок та прозора ціна, яку можна дізнатися заздалегідь.

Юристи компанії розуміють, що послуги з міграції – це не просто рішення бюрократичних ситуацій, а реальні плани клієнтів, майбутнє яких часто визначається своєчасним отриманням паперів.

Щоб отримати безкоштовну консультацію

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, ознайомтеся з тим, які міграційні послуги ми надаємо, і спробуйте перекласти оформлення документів та вирішення поточних проблем на кваліфікованого юриста: це дозволить заощадити час та сили, адже власний досвід – це чудово, але ніхто не уточнює, якою ціною він купується.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!