Юридична компанія «ENTIRE» пропонує купити будівельну фірму з ліцензією, з гарантовано «чистою історією» та всією супутньою документацією. Юридична допомога в купівлі готової компанії з безстроковою будівельною ліцензією, що діє, надається в Києві, Київській області та по всій території України.

Пакети пропозицій
щодо продажу готової фірми з будівельною ліцензією
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Купити будівельну фірму з ліцензією від 70000 від 3
2 Купити фірму з ліцензією CC2 від 100000 від 3
3 Купити фірму з ліцензією CC3 від 130000 від 3
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Купити будівельну компанію з ліцензією з гарною історією – це вигідно та є поширеною практикою. Можна вибрати готову будівельну фірму, яка повністю відповідає запланованій діяльності.

Як купити готову будівельну фірму в Україні у 2023

Законодавством передбачено можливість передачі прав власності через продаж компанії (корпоративних прав). Є різні варіанти проведення процедури й найпоширеніший це

 • ❶ Купити будівельну фірму з ліцензією за допомогою включення покупця до засновників або повне відчуження корпоративних прав новому власнику. Цей спосіб може передбачати внесення фінансової частки до статутного фонду або купівлі 100% частин статутного капіталу. Такий варіант не є витратним, і вимагає лише внесення змін до документів, у деяких випадках також до Статуту підприємства.
 • ❷ Усі зміни реалізуються через укладання нотаріальної угоди. Такий спосіб є найпоширенішим, і є оперативним та зручним для клієнта.

Є кілька законів, які регулюють питання продажу ТОВ: звернення до нормативно-правових актів залежить від форми організації. Наприклад, знайти необхідну інформацію можна у Законі України «Про товариства з додатковою та обмеженою відповідальністю» № 2275-VIII від 06.02.2018, Законі України «Про акціонерні товариства» 514-VI від 17.09.2008 тощо.

Купити будівельну фірму з ліцензією
Купити фірму з ліцензією CC2
Купити фірму з ліцензією CC3

Процедура продажу готової фірми з будівельною ліцензією

Продаж готової компанії відбувається у кілька етапів. Організаційна форма організації визначає кількість документації та звітності, необхідних для переоформлення юридичної особи. Але основні стадії придбання аналогічні:

 • ❶ Визначення мети. З поставлених завдань майбутньої діяльності, обмежують перелік важливих характеристик. Наприклад, може бути важливим наявність історії діяльності підприємства, або статус платника податків, наявність чи відсутність ПДВ, юридичну адресу та багато іншого.
 • ❷ Підбірка будівельної фірми з ліцензією. Продаж компанії (ТОВ) здійснюватиметься її попереднім власником, який вирішив припинити діяльність. При цьому необхідно враховувати наявність необхідного переліку робіт, наявність дозволів на особливі види робіт та інші характеристики підприємства. 
 • ❸ Перевірка знайденої будівельної компанії. Це гарантує «чисту історію» підприємства, тобто. ми гарантуємо, що Ви зможете купити ТОВ з будівельною ліцензією без боргів, без негативної репутації, без претензій з боку клієнтів чи партнерів, або наявністю питань у державних органів до діяльності такої компанії.
 • ❹ Проведення угоди з продажу. Полягає в нотаріальному засвідченні нових документів та продажу компанії (ТОВ).
 • ❺ Завершення оформлення документів готової фірми із будівельною ліцензією. На цьому етапі проводиться реєстрація змін. 

Якщо Ви вирішили купити готову будівельну фірму з ліцензією за допомогою нашої юридичної компанії, це спростить процедуру: всі роботи візьмуть на себе кваліфіковані юристи господарники. Клієнту необхідно лише поставити завдання та підготувати необхідну інформацію.

Пакет послуг з придбання будівельної фірми з ліцензією

Складові пакету послуг

 1. Надання вичерпної юридичної консультації щодо процедури купівлі будівельної фірми з ліцензією.
 2. Пошук будівельних компаній із ліцензіями, що відповідають виставленим клієнтом критеріям.
 3. Надання списку компаній, з якого клієнт зможе вибрати найбільш для нього відповідну.
 4. Оформлення повного пакета документів для купівлі будівельної фірми.
 5. Подання пакета документів у держ. органи та повний юридичний супровід угоди:
  • Передача корпоративного права новому засновнику шляхом складання певної заяви із засвідченням нотаріуса;
  • Складання та укладання договору купівлі-продажу частини статутного капіталу новому власнику;
  • Передача новому власнику фінансово-господарських документів для того, щоб підтвердити відсутність заборгованості фірми;
  • Упорядкування акта прийому-передачі документів, цінностей.
 6. Отримання витягу з ЄДР.

Ціна та час надання послуги

Вартість послуги - договірна

Термін виконання - від 3 робочих днів

Ми гарантуємо бездоганну якість роботи наших спеціалістів. Ви зможете купити будівельну фірму з ліцензією за зазначеними Вами критеріями та на найвигідніших умовах.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!