Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу з надання (розкриття) інформації про структуру власності та про кінцевих бенефіціарів юридичної особи державному реєстратору. Послуга надається клієнтам в місті Києві, Київській області та по всій території України.

Пакети послуг
Розкриття структури власності юридичної особи та надання інформації про кінцевих бенефіціарів
НазваВартість, грнТермін, дні
1 Пакет «ПІД КЛЮЧ» від 1500 2-3
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Законодавство про розкриття структури власності та кінцевих бенефіціарів в Україні у 2023

Відповідно до наказу Міністерства Фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованого Міністерством Юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 – юридичні особи зобов'язані підтримувати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників і структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державному реєстратору про зміни протягом 30 робочих днів із дня виникнення таких змін.

Кінцевим бенефіціарним власником (КБВ) є фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи (в тому числі через ланцюг контролю/володіння), має частку в статутному капіталі юридичної особи, яка дорівнює 25% чи більше відсоткам статутного капіталу або праву голосу в юридичній особі.

Структура власності готується в довільній формі та є схематичним зображенням, де відображаються всі особи, які прямо чи опосередковано володіють юридичною особою самостійно чи спільно з іншими особами.

УВАГА! Всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі мають міститися відомості про КБВ та які зареєстровані до набрання чинності наказом про структуру власності, з дня набрання чинності таким актом протягом трьох місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ.
Термін розкриття структури власності та надання інформації про кінцевих бенефіціарів триватиме із 11 липня 2021 року до 11 липня 2022 року.

УВАГА, ШТРАФ! Відповідно до ч. 6 ст. 166-11 КУпАП за неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юрособи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юрособи тягне за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 грн до 51 000 грн.


Пакет послуги
Розкриття структури власності та кінцевих бенефіціарів юридичної особи
«ПІД КЛЮЧ»

Складові послуги

 1. Консультація юриста з питань розкриття структури власності та кінцевих бенефіціарів юридичної особи;
 2. Аналіз відомостей про юридичну особу.
 3. Підготовка документів для внесення інформації про структуру власності та кінцевих бенефіціарів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 4. Проведення процесу внесення відомостей про структуру власності та кінцевих бенефіціарів юридичної особи до Реєстру.
 5. Передача клієнтові документів за результатами надання послуги.

Можна бути впевненим в тому, що розкриття структури власності та кінцевих бенефіціарів юридичної особи буде вказано правильно і подане своєчасно, що дозволить уникнути зайвих хвилювань і проблем.

Вартість та терміни надання послуги

Вартість послуги – від 1500 грн

Термін виконання – 2-3 дні

Вартість зазначена за надання послуг в місті Києві, в інших адміністративно-територіальних одиницях вартість обговорюється окремо.

Додаткові витрати

 • Витрати на оплату послуг нотаріуса, послуг перекладача не входять до пакету послуг та оплачуються окремо.

Додаткові витрати за які клієнт не сплачує

 • Адміністративний збір – до 11 липня 2022 року.

Документи, що надає клієнт

 1. Витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента в країні її місцезнаходження в разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа-нерезидент;
 2. Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, – для фізичної особи-нерезидента та, якщо такий документ оформлено без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, для фізичної особи-резидента.

Увага! Всі документи, що видані на території інших країн, повинні бути легалізовані відповідно до чинного законодавства методом апостилізації або консульської легалізації, з подальшим перекладом таких документів державною мовою на території України та нотаріальним посвідченням такого перекладу.

Докумени, що ЮК «ENTIRE» подає державному реєстратору для розкриття структури власності

 1. Структура власності за формою та змістом, які визначено законодавством України;
 2. Витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента в країні її місцезнаходження в разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа-нерезидент;
 3. Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, – для фізичної особи-нерезидента та, якщо такий документ оформлено без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, для фізичної особи-резидента.

Звертайтеся, ми раді будемо допомогти Вам якісно та своєчасно надати державному реєстратору інформацію про КБВ і структуру власності Вашої компанії, а при необхідності порадимо оптимальне рішення в ситуації, що склалася.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!