Юридична компанія «ENTIRE» надає послугу Оренда юридичної адреси в Києві та Київській області на підставі Договору оренди нежитлового приміщення з наданням поштового обслуговування, кур'єрської служби, секретаря, можливістю проведення зустрічей і ін.

Вартість оренди юридичної адреси в Києві та Київській області 

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ, місВАРТІСТЬ, грн
VIP
ПРЯМА ОРЕНДА

Шевченківський, Печерський райони Києва
СТАНДАРТ
ПРЯМА ОРЕНДА

Всі райони Києва та Київської обл.
6 2500
12 8000 4000
24 11000 7500
35 15000 11000
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Оренда юридичної адреси в Києві та Київській області – актуальний запит для нещодавно створених юридичних осіб або компаній, які знаходяться на етапі формування, а також для тих, хто вирішив розвивати вже існуючий бізнес в столиці.

Юридична адреса являє собою місце реєстрації підприємства або громадської організації. Саме він вказаний в основній документації, і зв'язок з держорганами здійснюється згідно з цими координатами.

Кому вигідна і навіщо потрібна оренда юридичних адрес?

Популярність, якою користується послуга оренда юридичної адреси, обґрунтована декількома причинами. Одна з них – висока вартість нерухомості в Києві та області. При цьому, дане вкладення коштів часто себе не окупає: окремі юридичні особи функціонують без «прив'язки» до офісу. Орендувати приміщення актуально лише в разі його використання для приймання клієнтів, але не кожен орендодавець дасть дозвіл на офіційне оформлення фірми в будівлі, а висока вартість нерухомості в центрі може стати істотною статтею витрат.

Послуга оренда юридичної адреси, Київце можливість скористатися ним без оплати приміщення. Оренда юр. адреси дозволяє вказати її при реєстрації, а також в якості контактної для спілкування з державними органами, отримуючи всю необхідну кореспонденцію.

Законодавча база

Юридична адреса в оренду не є порушенням законодавства. Це послуга, яка поширена в багатьох країнах світу, але, на жаль, в Україні їй можуть надати негативне забарвлення. Причини – недостатнє знання законів і обізнаність про основні особливості, якими відрізняється оренда юр. адреси Київ.

Ст. 93 Цивільного кодексу України вказує, що місцезнаходженням компанії є місце здійснення діяльності, але нормативно-правовими актами не регулюється кількість часу, який повинен проводити підприємець за місцем реєстрації юридичної особи.

Тому оренда юр. адреси в Києві не суперечить законодавству. Крім цього, в нормативних актах не описані особливості функціонування інтернет-бізнесу: реєстрація підприємця для розвитку в цій сфері також потребує наявності координат.

Особливості процедури

Оренда адреси не займе багато часу: послуга кваліфікованої юридичної компанії передбачає укладення договору відповідно до обраного пакета пропозицій.

Юридична адреса, оренда якої необхідна клієнтові, можна вибрати з декількох варіантів. Зручно домовитися і про супутні послуги. Наприклад, оренда юридичної адреси може передбачати як підтвердження інформації про місце розташування компанії, так і облік, своєчасну передачу вхідної документації, інформування про можливі візити і т.д.

Наші пропозиції

Фахівці юридичної компанії «ENTIRE» індивідуально підходять до вирішення кожної проблеми. Щоб оренда, юридична адреса в якій є основною складовою, була максимально вигідною для клієнта, існує кілька варіантів пропозицій.

СКЛАДОВІ ДОГОВОРУ
Термін / Послуги
УМОВИ ДОГОВОРУ
Пакет / Вартість / Послуги
VIP
ПРЯМА ОРЕНДА

Шевченківський, Печерський райони Києва
СТАНДАРТ
ПРЯМА ОРЕНДА

Всі райони Києва, Київської обл.
6 міс. 2500 грн
12 міс. 8000 грн 4000 грн
24 міс. 11000 грн 7500 грн
35 міс. 15000 грн 11000 грн
пряма оренда у власних офісних приміщеннях
надання документів на офіс
нежитловий фонд
100% гарантія пролонгації договору
нова адреса, новий офіс, сучасний ремонт
мінімальна кількість компаній
поштове обслуговування (сканування,
зберігання, доставка)
прийом листів/ посилок, кур'єрських служб безпосередньо за адресою
секретар в офісі за адресою з 9.00 до 18.00
можливість проходження перевірки, зустрічей в офісі
відповідність нормам для отримання ліцензій, дозволів
повідомлення про кореспонденцію (email, sms повідомлення)
архів поштової кореспонденції в Головному Офісі (вул. Мечникова, 4/1)
можливість укласти договір не виходячи з офісу
погодинна оренда офісу включено
1 година/міс.
500 грн/год.
партнерські знижки

Вибір залежить від потреб клієнта, які визначає специфіка функціонування компанії.

Що передбачає співпраця з ЮК «ENTIRE»?

Юр. адреса, оренда якої необхідна, буде оформлена вчасно з підтримкою фахівців нашої компанії.

Ми гарантуємо безпеку, гнучке рішення поставлених завдань, а також кращу вартість.

Багаторічний досвід роботи є запорукою її високої якості, тому у наших клієнтів відсутні причини для занепокоєння. Послугу можна продовжити в будь-який момент.

Якщо залишилися питання зверніться за безкоштовною консультацією, під час якої зручно уточнити, який пакет послуг повинна передбачати оренду юридичної адреси в Києві та Київській області у вашому випадку.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!