Юридична компанія «ENTIRE» пропонує професійну допомогу у своєчасному поданні річної фінансової звітності політичної партії до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Вчасно здана звітність до контролюючих органів – це запорука успіху організації, а також відсутність адміністративної відповідальності та штрафів у керівника та відповідальних осіб.

Законодавство про здачу фінансової звітності політичної партії в Україні

Згідно ч. 1 Розділу II Положення про порядок подання Звіту про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру політичні партії щокварталу зобов’язані подати до НАЗК у паперовій формі та в електронному вигляді. Звіт засвідчується підписами керівника і головного бухгалтера (особи, відповідальної за ведення бухгалтерського обліку) та печаткою політичної партії.

Увага!
Відповідальність за неподання звіту політичною партією
тягнуть за собою накладення штрафу від 300 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5 100 до 6800 грн).

Ст. 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність за порушення встановленого порядку або строків подання фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду, звіту політичної партії про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру або подання фінансового звіту, що оформлений з порушенням встановлених вимог, тягне за собою накладення штрафу.

Терміни подачі звітності політичною партією до НАЗК

Звітність політичної партії до НАЗК подається щоквартально не пізніше ніж на сороковий день після закінчення звітного кварталу.

Чому вигідно співпрацювати з ЮК ENTIRE

Юридична компанія «ENTIRE» допоможе Вам виконати вимоги законодавства та не потрапити під застосування з боку держави адміністративної відповідальності.

Вартість і терміни подання звіту до НАЗК

Вартість послуги – від 3000 грн

Термін виконання – 3-5 днів

Замовляючи в ЮК «ENTIRE» подачу звітності політичної партії в Національне агентство з питань запобігання корупції, Ви економите найцінніший ресурс - час. А також гарантуєте собі захист від можливих фінансових втрат.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!