Юридична компанія «ENTIRE» пропонує послугу Продаж юридичних осіб – товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватних підприємств (ПП), громадських організацій (ГО), благодійних фондів (БФ), які мають ідеально «чисту» історію, всю необхідну супутню документацію. Послуга надається в Києві, Київській області та по всій території України.

Продаж ТОВ, ПП, ГО, БФ – готових фірм і компаній, є поширеною практикою. Таке рішення дає можливість заощадити час на бюрократичних процедурах: зборі пакету документів та їх оформленні. Можна обрати готову форму правової організації, яка повністю відповідає потребам користувача, запланованій діяльності.

Продаж готових фірм і компаній в Україні в 2023

Законодавством передбачена можливість передачі прав власності через продаж ТОВ, ПП і т.д. Є різні варіанти проведення процедури:

 1. Продаж ТОВ за допомогою включення покупця в число засновників. Даний спосіб може передбачати внесення фінансової частки в статутний фонд. Але такий варіант досить витратний, і вимагає тривалого часу для внесення змін в документи, в тому числі Статуту. Продаж готових ТОВ через включення в число засновників – досить рідкісне явище, але все ж це одне з можливих рішень.
 2. Купівля-продаж готових фірм через укладення нотаріальної угоди. Найпоширеніший спосіб, який є більш оперативним і зручним для клієнта.

Є кілька законів, які регулюють питання продажу ТОВ, ПАТ або БФ: звернення до нормативно-правових актів залежить від форми організації. Наприклад, знайти необхідну інформацію можна в Законі України «Про товариства з додатковою й обмеженою відповідальністю» № 2275-VIII від 06.02.2018, в Законі України «Про акціонерні товариства» 514-VI від 17.09.2008 і т.д.

Але купівля-продаж готових фірм має обмеження: наприклад, під час придбання та переоформлення документів некомерційної організації неможливо змінити засновників організації, які значаться в реєстрі ЄДР. Але даний нюанс не завадить подальшій діяльності.

Процедура продажу ТОВ, ПП, ГО, БФ

Продаж готових компаній (ТОВ, ПП, ГО, БФ) відбувається в кілька етапів. Форма організації визначає кількість документації та звітності, необхідних для переоформлення юридичної особи. Але основні стадії придбання аналогічні:

 1. Визначення мети. Виходячи з поставлених завдань, обмежують кількість пропозицій. Наприклад, може бути важливим наявність історії діяльності ТОВ, або ж статус платника податків, юридична адреса та багато іншого. Купівля-продаж ТОВ вимагає, щоб бюджет був визначений заздалегідь. Клієнт повинен вибрати готове ТОВ, ПП або БФ, зважаючи на передбачену суму витрат.
 2. Пошук фірми. Продаж компанії (ТОВ) може здійснюватися її попереднім власником, який вирішив припинити діяльність. Але в цьому випадку варто бути уважним: роботу юридичної особи могли супроводжувати складні ситуації, як фінансові, так і юридичні, які колишній власник не зміг вирішити. Альтернативний варіант – продаж ПП (ТОВ, БФ, ГО) юридичною компанією. В такому випадку реєстрація юридичної особи була проведена з метою продажу, тому історія діяльності залишається «чистою». Якщо ж юридична компанія організувала продаж діючої організації, її документацію і стан звітності готують кваліфіковані юристи.
 3. Перевірка готової ТОВ (ПП, БФ, ГО). Це гарантує, що не буде здійснена купівля-продаж ТОВ з боргами, негативною репутацією, претензіями з боку клієнтів або партнерів, або ж наявністю питань у державних органів до діяльності компанії. Щоб цього уникнути, необхідний ретельний аудит.
 4. Проведення угоди продажу. У більшості випадків це нотаріальний продаж компанії (ТОВ), але є можливість провести процедуру через внесення в число засновників.
 5. Завершення оформлення документів ТОВ. На цьому етапі завершується реєстрація змін.

Якщо продаж готових ТОВ проводиться юридичною компанією, це значно спрощує процедуру: більшу частину роботи візьмуть на себе більш кваліфіковані юристи. Клієнту необхідно лише поставити завдання і підготувати необхідну інформацію.

Пакет послуг з продажу готових ТОВ (БФ, ПП, ГО)

ТОВ, продаж яких здійснюється юридичною компанією, не вимагають перевірки клієнтом. Тому процедура займе набагато менше часу, і нема потреби витрачати тривалий час на оформлення паперів.

Пакет послуг з продажу передбачає повне проведення процедури.

Але вартість готового ТОВ  вказана без ціни за реєстраційні та нотаріальні внески.

ЮК ІНТАЄР пропонує наступні варіанти продажу готових ТОВ в Києві, Київській області та по всій території України:

 • ТОВ
  "СОЛРАЙТ ПРАЙМ"

  ЄДРПОУ
  38003373

  Дата реєстрації
  27.12.2011

  Вартість
  7000 грн.

 • ТОВ
  "БЕНЕРС КОМПАНІ ПЛЮС"

  ЄДРПОУ
  8365190

  Дата реєстрації
  30.08.2012

  Вартість
  7000 грн.

 • ТОВ
  "ТОВ "ЮНІКОН ГРУП"

  ЄДРПОУ
  38192943

  Дата реєстрації
  17.04.2012

  Вартість
  7000 грн.

 • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
  "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТВОРИ ДОБРО УКРАЇНА"

  ЄДРПОУ
  42083970

  Дата реєстрації
  23.04.2018

  Неприбутковість з
  23.04.2018

  Вартість
  10 000 грн.

 • БЛАГОДІЙНА ОРГАНИЗАЦІЯ
  "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОПОМОГА"

  ЄДРПОУ
  38003373

  Дата реєстрації
  18.04.2014

  Вартість
  10 000 грн.

 • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
  "ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СТАБІЛЬНОГО РОЗВИТКУ"

  ЄДРПОУ
  42402217

  Дата реєстрації
  17.08.2018

  Вартість
  10 000 грн.

 • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
  "НЕЗАЛЕЖНИЙ ЦЕНТР СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ"

  ЄДРПОУ
  41318858

  Дата реєстрації
  04.05.2017

  Неприбутковість з
  24.05.2017

  Вартість
  10 000 грн.

 • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
  "АСОЦІАЦІЯ ПРАВОЗАХИСНИКІВ ТА РЕФОРМАТОРІВ"

  ЄДРПОУ
  40232005

  Дата реєстрації
  25.01.2016

  Неприбутковість з
  24.02.2016

  Вартість
  10 000 грн.

 • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
  "ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД"

  ЄДРПОУ
  35084765

  Дата реєстрації
  12.04.2007

  Неприбутковість з
  21.06.2017

  Вартість
  10 000 грн.

УВАГА!

Можливий продаж інших юридичних осіб, які вибирають відповідно до Ваших вимог. Вартість - договірна.

Кожен із цих видів є вигідним для клієнта: запропоновані підприємства (ТОВ, ПП) мають бездоганну податкову історію. Вони стануть відмінним вкладенням коштів, якщо Ви запланували почати перспективний бізнес-проект, а на юридичне оформлення немає часу, як і можливості приділити увагу вивченню стану справ готової компанії. Придбання та продаж ТОВ, ПП, ГО, БФ –   готових фірм і компаній з ЮК ІНТАЄР є запорукою безпеки для покупця.

Ми гарантуємо бездоганну якість роботи фахівців. Співробітники юридичної компанії дадуть відповідь на всі питання, при цьому консультація буде вичерпною. Адже ми розуміємо, як важливо отримати повну інформацію на початку планування власного бізнесу.

Фахівці допоможуть в будь-якій ситуації, мінімізувавши бюрократичні процедури. Скориставшись послугою покупки готового ТОВ, клієнт відразу стає власником організації, що дозволяє без зволікань розпочати здійснення діяльності.

 

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!