Юридична компанія «ENTIRE» надає комплексну послугу Абонентське юридичне супроводження фізичних осіб, що забезпечує юридичний супровід господарської діяльності ФОП і фізичних осіб в Києві, Київській області та по всій території України.

Сучасний ритм життя вимагає юридичної компетентності. При цьому зовсім неважливо, якою діяльністю займається людина: рано чи пізно у кожного з’являється необхідність захистити свої інтереси, забезпечити фінансову безпеку угоди чи розв'язувати складну проблему в правовому полі. Запорукою успіху при цьому являються знання і досвід, тому наша компанія пропонує якісне абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб. Адже приватний юрист не завжди зможе забезпечити  високий професіоналізм в ситуаціях, де необхідна вузька спеціалізація.

Юридичне обслуговування фізичних осіб юридичною компанією «Entire»це основа успішного розвитку власного проєкту, безпечного придбання вартісних речей, а також юридично правильне оформлення будь-яких договорів і угод.

Порядок надання послуг

Оформити юридичне абонентське обслуговування фізичних осіб вигідно для клієнта: ЮК «Інтаєр» надасть кваліфіковану підтримку в будь-якій ситуації.

Порядок надання послуги юридичного супроводу фізичної особи простий, і складається з декількох етапів:

  1. Отримання інформації про діяльність клієнта. Перед співробітниками  компанії будуть поставлені завдання – спеціалізація роботи, можливі види юридичної допомоги, яка необхідна фізичній особі. Первинна консультація може бути проведена в онлайн-режимі, що зекономить час сторін.
  2. Призначення відповідальних контактних осіб за комунікацію між ЮК «Інтаєр» і клієнтом. Далі відбудеться погодження пакету послуг, щоб забезпечити необхідне юридичне обслуговування ФОП і фізичних осіб.
  3. Повсякденна комунікація в робочий час, що дозволить юристам максимально оперативно реагувати на потреби клієнта. Для цього може бути використаний будь-який спосіб зв’язку – телефон, електронна пошта, месенджери, Zoom чи Skype. Юридичне обслуговування фіз. особи чи ФОП може передбачати й цілодобову підтримку. Юридичний супровід ФОП – це обов’язковий виїзд на зустріч з клієнтом при необхідності активної участі юриста в ситуації.
  4. Звіт про надані послуги фізичній особі в кінці кожного місяця. 

Юридичне обслуговування фіз. осіб здійснюється із врахуванням потреб клієнта, тому в кожній ситуації можуть бути свої нюанси.

Особливості супроводу фізичних осіб

Реєстрація і юридичний супровід ФОП – взаємовигідне співробітництво підприємця і юридичної компанії.

Юридичне обслуговування фізичної особи не має суттєвих відмінностей, і може реалізуватися  в вигляді нерегулярної допомоги – оформлення будь-яких угод, відносин на фрілансі, супроводженні фінансових операцій (грошових вкладень, цінних придбань і т.д.).

Фізичні особи звертаються з повсякденними проблемами, в той час як юридичний супровід ФОП часто прогнозований. Адже підприємці заздалегідь знають про необхідність подачі звітів, запланованих перевірках і т.д. А це дає можливість попередньо вибрати вигідний пакет послуг для супроводження ФОП.

Пакети послуг
Абонентський юридичний супровід фізичних осіб

Абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб може надаватися по одному з трьох пакетів:

Складові послугиНазва пакету/ Вартість, грн. / Знижка на інші послуги
БАЗОВИЙ
5000
-10%
СТАНДАРТ
10000
-15%
ПРЕМІУМ
20000
-20%
Усні консультації з усіх питань поточної діяльності ФОП без обмежень без обмежень без обмежень
Письмові консультації фізичної особи з усіх питань підприємництва (кількість консультацій в місяць) 3 5 необмежено
Допомога юриста в роботі з договорами (кількість документів в місяць) 3 5 10
підготовка проектів договорів
аналіз проектів договорів
оцінка ризиків при укладанні договорів
підготовка протоколів розбіжностей
перевірка контрагента
Допомога юриста при складанні документів (кількість документів в місяць) 3 5 10
листів, звернень, скарг на адресу державних органів
листів, вимог, претензій на адресу комерційних підприємств
листів, вимог, претензій на адресу фізичних осіб
відповідей на запити податкових органів
відповідей на запити правоохоронних органів та органів судочинства (прокуратури, поліції, податкової поліції, СБУ, судів)
відповідей на запити і вимоги інших державних органів
відповідей на листи, вимоги, претензії контрагентів
відповідей на листи, вимоги, претензії фізичних осіб, споживачів
Участь в переговорах клієнта (кількість годин в місяць) з фізичними особами чи представниками контролюючих органів. При перевищенні вказаної кількості кожна година оплачується за ставкою 500 грн / година роботи 1 4 6
Правова допомога адвоката фізичній особі (кількість годин в місяць), також в рамках кримінальної справи, в т.ч. участь в вилученнях, обшуках, допитах (при перевищенні вказаної кількості кожна година перевищення оплачується за ставкою 1500 грн. / год роботи) 1 4 6

Переваги обслуговування в нашій компанії

Юридичний супровід ФОП і професійна допомога фізичним особам від компанії «Інтаєр» в Києві та інших містах України – запорука якісного надання послуг досвідченими спеціалістами. Серед причин звернутися за допомогою до співробітників компанії:

  • оптимізація часу і ресурсів клієнта щодо всіх правових питань;
  • забезпечення оперативного реагування згідно з потребами фізичної особи;
  • отримання цілого юридичного департаменту за вартістю однієї зарплати юриста;
  • гнучка система погодження пакетів послуг.

Юридичне абонентське обслуговування фізичних осіб – це можливість розвивати бізнес і реалізувати ідеї під надійним юридичним захистом. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної ситуації, а також доступну вартість допомоги професіоналів.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!