Юридична компанія «ENTIRE» надає послуги з юридичного супроводу політичної партії або окремого кандидата під час місцевих виборів в місті Києві, Київській області та по всій території України.

Команда ЮК «ENTIRE» об’єднує в собі юристів та адвокатів, які мають більш ніж 15-річний досвід у супроводі політичних партій та окремих кандидатів під час виборчих кампаній всіх рівнів.

Законодавство про порядок і терміни проведення місцевих виборів

Законодавчо, нормою ч. 2 ст. 194; Виборчого кодексу України визначено, що чергові місцеві вибори в Україні проводяться одночасно на всій території в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень рад, сільських, селищних, міських голів, старост сіл, селищ, обраних на попередніх чергових місцевих виборах.

Саме місцеві вибори є найважчими у порівнянні з іншими виборами за кількістю складових та дуже скороченими термінами. Вони охоплюють одночасно: вибори депутатів до міських та обласних рад, міських голів, депутатів до селищних та сільських рад та старост об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Ускладнення цьогорічного проведення місцевих виборів також обумовлено новим законодавством з самої процедури проведення та особливо механізму розподілу мандатів за результатами підрахунку голосів. А тому тільки досвідчений юрист зможе кваліфіковано та якісно опрацювати особливості такої нової системи, враховуючи також і можливі зміни до вже чинного законодавства.

Етапи виборчого процесу для учасників місцевих виборів

Для кожної партії або кандидата, які прийняли рішення брати участь у виборах, виборчий процес починається із розроблення стратегії виборчої кампанії, а робота юриста починається ще до її розроблення, оскільки розроблення такої стратегії ґрунтується на обов’язковому повному та детальному юридичному аналізі попередній підготовці до початку виборчого процесу та власне висування кандидатів.

Також однією із важливих передумов забезпечення чесних та прозорих місцевих виборів є підготовка кваліфікованих членів ТВК та ДВК, довірених осіб та спостерігачів, які здатні будуть належним чином організувати виборчий процес, забезпечити право виборців на вільне волевиявлення, унеможливити фальсифікації під час голосування, підрахунку голосів, встановлення результатів виборів.

Навчання проводиться у формі тренінгів із вирішенням практичних завдань та ситуацій за графіком та програмою тренінгів. Графік проведення тренінгів розробляється з урахуванням Календарного плану виборчого процесу.

Чому вигідно співпрацювати з ЮК «ENTIRE»

Звернувшись за супроводом виборчої кампанії до ЮК «ENTIRE», політична партія або окремий кандидат зможуть отримати сформований професійний юридичний департамент виборчого штабу та групу тренерів, що здатні створити команду з навичками, необхідних для здійснення на належному рівні повноважень, визначених Виборчим кодексом України, запобігти фальсифікації результатів виборів та максимально забезпечити інтереси кандидата чи партії під час підготовки та проведення виборів.

Окрім роботи у виборчих кампаніях, наші юристи та адвокати в міжвиборчий період супроводжують та консультують політичні партії, народних депутатів України, депутатів місцевих рад та органи місцевого самоуправління. Будь-яка влада починається з виборів. А ми знаємо та розуміємо виборчий процес не тільки, як тимчасове явище, а як складову державного та місцевого управління. І ми допоможемо вибудувати таку виборчу кампанію, яка надалі не буде мати негативних юридичних наслідків.

Послуги з супроводу виборчої кампанії Політичної партії або окремого кандидата можуть бути надані Юридичною компанією «ENTIRE» як комплексно, так і містити окремі узгоджені елементи.

Категорії комплексного обслуговування під час місцевих виборів

Загальна побудова комплексного обслуговування виборчої кампанії юридичним департаментом у місцевих виборах складає з робіт та послуг у наступних категоріях:

  1. Тренінги.
  2. Юридичний супровід розробки стратегії виборчої кампанії.
  3. Розробка та підготовка довідників, інструкцій, проектів виборчої документації.
  4. Формування складу територіальних виборчих комісій. Побудова представництва у виборчих комісіях.
  5. Навчання та підготовка до виборчого процесу всіх суб’єктів (кандидатів, уповноважених та довірених осіб).
  6. Висування та реєстрація кандидатів.
  7. Супровід виборчих фондів.
  8. Агітаційна продукція та період агітації.
  9. День виборів.
  10. Підрахунок голосів та захист результатів.

Повний супровід виборчої кампанії зазвичай розпочинається до оголошення початку виборчого процесу, оскільки супровід місцевих виборів вимагає чіткої та злагодженої підготовки та аналізу. Наша команда має змогу включитись в активну фазу надання своїх послуг на будь-якій стадії та пройти всю виборчу кампанію до оприлюднення та захисту результатів.

Пакети послуг
Юридичне супроводження політичної партії під час місцевих виборів

НазваСкладові пакетуВартість
1 Пакет «ЕКОНОМ» Виконання узгодженого переліку окремих дій згідно з календарним планом Від 100 у.о
2 Пакет «СТАНДАРТ» Дистанційний супровід. Може охоплювати повний супровід виборчої кампанії з формуванням юридичного департаменту віддалено та виїздом спеціалістів на ключові дати виборчого процесу Від 2000 у.о.
3 Пакет «ПРЕМІУМ» Повний супровід виборчого процесу, що охоплює повний перелік складових Договірна

Повна вартість юридичного супроводження політичної партії або окремого кандидата під час місцевих виборів складається за узгодженим переліком послуг.

Детальний перелік можливих послуг ви можете отримати у наших кураторів-менеджерів, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів.

Замовивши повний супровід виборчої кампанії, Ви будете впевнені, що юридичний департамент виборчого штабу та вся кампанія діє в правовому полі та перебуває під захистом досвідченої команди. А це надасть Вам можливість зосередитись на важливих політичних питаннях.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!