Юридична компанія «ENTIRE»  надає послуги з державної реєстрації символіки політичних партій та громадських організацій в місті Києві, Київській області та по всій території України в мінімально можливі терміни - "під ключ".

Намагання тих, хто хоче зареєструвати символіку політичної партії (громадської організації), на практиці призводить до затяжного процесу спілкування з представниками Міністерства юстиції України, повного нерозуміння процедури і документів, які потрібні, а також дуже тривалого процесу з реєстрації символіки, яка забирає багато часу та зусиль.

Якщо у Вас вже є політична партія (громадська організація) і Ви вирішили зареєструвати символіку -  ми допоможемо Вам в цьому!

Ми маємо досвід надання допомоги в реєстрації символіки політичної партії (громадської організації). Наші юристи знають все про порядок цього процесу, які потрібні документи і як вони повинні бути оформлені. З нами реєстрація символіки проходить швидко, якісно, без зусиль з Вашого боку.

Строк надання послуги

Крайній строк надання послуги з реєстрації символіки - не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації. Строк розгляду документів може бути продовжений не більше ніж на 15 робочих днів.

Об’єкти реєстрації

До об’єктів реєстрації символіки належать:

  • Прапор
  • Емблема
  • Гімн
  • Девіз

Вартість послуги

Вартість надання послуги становить від 3000 гривень за кожний об’єкт реєстрації символіки. Вартість залежить від складності елементів прапора та емблеми (не стосується гімну та девізу).

Інші послуги з юридичного супроводження політичної діяльності

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!