Юридична компанія «ENTIRE» пропонує професіну допомогу у своєчасному поданні річної фінансової звітності до контролюючих органів.

Подання фінансової звітності є обов’язком, який закріплений чинним законодавством України. Він поширюється на фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб, які є платниками податків, так і на неприбуткові організації (громадські, благодійні та інші організації).

Вчасно здана звітність до контролюючих органівце запорука успіху організації та відсутність адміністративної відповідальності та штрафів у керівника та засновників.

Юридична компанія «ENTIRE» здійснює комплексний консалтинг господарської діяльності підприємств в Україні, в тому числі неприбуткових організацій та надає повний спектр юридичних та бухгалтерських послуг.

Фінансову звітність мають подавати, як платники податку на прибуток, так і неприбуткові організації. Для неприбуткових організацій, фінансова звітність виконує функції звіту про використання доходів та є невід’ємною частиною податкової декларації.

Строки подання річної фінансової звітності

Для подачі річної звітності встановлені наступні строки:

  • для декларацій за базовий звітний період місяць – протягом 20 календарних днів, що є наступними за останнім календарним днем звітного місяця;
  • для декларацій за базовий звітний період квартал - протягом 40 календарних днів, що слідують за наступними за останнім календарним днем звітного кварталу чи півріччя;
  • для декларацій за базовий звітний період Календарний рік – протягом 60 календарних днів, що слідують за останнім календарним днем звітного року;
  • протягом календарного року для платників податку на доходи фізичних осіб-підприємців (ФОП) протягом 40 календарних днів, що слідують за останнім днем звітного року.

Пакети послуг
з подання річної фінансової звітності до податкових органів

Кількість операцій, в якому вигляді буде здаватися звітність та кількість найманих працівниківВартість, грн
Товариство з обмеженою відповідальністюФізична особа-підприємецьНеприбуткові організації
платник ПДВне платник ПДВплатник ПДВне платник ПДВ-

0 кількість операцій (в електронному вигляді)

1200 1200 1200 1200 1200

0 кількість операцій (в паперовому вигляді)

1500 1500 1500 1500 1500

Бухгалтерське обслуговування до 20 госп. операцій 1-3 найманих працівника

2500 2200 2500 1800 2000

Бухгалтерське обслуговування до 40 госп. операцій 1-3 найманих працівника

5500 5000 5000 4000 4000

Кожна наступна операція, починаючи з 41 1-5 найманих працівників

100 100 100 100 100

Кадровий облік (накази прийом, звільнення, штатний розпис, особові картки, табель обліку робочого часу, повідомлення ДПІ, положення про оплату праці, посадові інструкції та ін.)

400
за людину
400
за людину
400
за людину
300
за людину
400
за людину

 * до вартості не входять нотаріальні послуги та оплати за електронну програму і електронні ключі (ЕЦП).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Неподання річної фінансової звітності керівником або засновниками організації (підприємства) є адміністративним та дисциплінарним правопорушенням. Неподання податкової звітності може мати більш серйозні наслідки, серед яких нарахування штрафних санкцій та привід для позапланової податкової перевірки представниками Державної фіскальної служби України.

Відповідальність та штрафи за неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків) передбачена п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України

УВАГА!

Річна фінансова звітність за 2018 рік подається не пізніше 28 лютого 2019 року.

Юридична компанія «ENTIRE» надає бухгалтерські послуги щодо подання річної фінансової звітності до податкових органів, звертайтесь до нас і ми Вам допоможемо вчасно підготувати та подати фінансову звітність, тим самим уникнути адміністративної відповідальності та штрафів для Вас та Вашої організації.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!