Юридична компанія «ENTIRE» надає юридичну допомогу при купівлі та продажу політичної партії в Україні за оптимальною ціною та в мінімально можливі строки.

Політична партіяце об`єднання громадян, що рухомі єдиною метою, зареєстроване у встановленому законом порядку.

Для участі в політичному житті держави необхідну провести велику попередню роботу:

 • Зібрати підписи людей з різних регіонів на підтримку політичної організації;
 • Створити групу однодумців та провести партійні збори;
 • Зібрати пакет документів та передати його в органи юстиції для реєстрації;
 • Створити осередки в різних регіонах та забезпечити їх діяльність.

Тільки після завершення процедури можна починати активну політичну діяльність, залучати  до лав партії однодумців, вести передвиборчу кампанію тощо.

Для можливості участі у передвиборчому процесі партія має бути зареєстрована згідно законодавству України, а це доволі тривалий процес. З цієї причини потенційні учасники виборчого процесу шукають можливості взяти участь у готовому політичному проекті або придбати готову політичну партію з існуючою регіональною структурою.

Ціни: від чого залежать

Купити політичну партію в Києві можна легально, процедура не суперечить законодавству. Вартість готової структури може змінюватися залежно від:

 • дати реєстрації – чим раніше, тим вища ціна;
 • наявності регіональних представництв;
 • кількості членів структури;
 • іміджу партії;
 • часу, який залишився до початку кампанії;
 • інших факторів, що впливають на собівартість ( наявність сайту, складності роботи по реєстрації, власного засобу масової інформації, наявності паралельно діючої громадської організації тощо);
 • наявності реально діючої структури, співробітників, офісів;
 • вартості перереєстрації.

Перспективна назва партії також може впливати на її вартість. Для уточнення вартості політичного проекту рекомендуємо зв’язуватися з представниками ЮК «ENTIRE» за телефоном, e-mail чи формою зворотнього зв’язку.

Пакет документів

При придбанні партії покупцю надається пакет документів, що містить:

 • Свідоцтво державної реєстрації партії та мінімум 14 відділень;
 • Довідка про неприбутковість;
 • Програма діяльності, статут, печатка;
 • Протоколи зборів та звітність.

Для переоформлення партії потрібно надати паспортні дані фізичних осіб, які будуть керувати Організацією та нову юридичну адресу. Також потрібно надати всі зміни, які необхідно буде ввести в документацію.

Як знайти відповідну партію

Звернувшись до ЮК «ENTIRE» ви отримаєте декілька пропозицій, офіційно зареєстрованих та готових до роботи структур. Недостатньо знайти оголошення в інтернеті з текстом «продам політичну партію в Україні», важливо розуміти, які цілі ви переслідуєте, щоб організація якомога точніше відображала їх.

Грамотно обраний політичний проект може стати надійним інструментом для захисту інтересів політика та бізнесмена.

Юридичні нюанси

Придбання політичної партії – це не стандартна процедура купівлі-продажу. Суть процесу передачі структури в тому, що на з`їзді партії відбувається зміна лідера, яка підкріплена голосами членів та відповідними документами. Після цього можна змінювати назву, коригувати програму та починати активну діяльність.

Компанія ЮК «ENTIRE» пропонує послугу юридичного супроводу діяльності політичної партії, в тому числі роботу по зміні її назви.

Якщо ви маєте чітку політичну позицію та хочете отримати важелі впливу для роботи на державному рівні, то придбання готової структури буде доцільним рішенням. У нас продаються політичні партії, що зареєстровані в різний час, з повним пакетом документів, котрі чекають свого лідера та готові до  продуктивної роботи.

Додаткові послуги

Спеціалісти компанії ЮК «ENTIRE» можуть не лише продати політичну партію, але й надають додаткові послуги для діючих та новостворених політичних сил.

Ми знаємо усі тонкощі та процедурні нюанси процесу реєстрації партії.

Заручившись юридичною підтримкою спеціалістів ЮК «ENTIRE», ви мінімізуєте ризики,  не будете витрачати гроші та час даремно. Купити політичну партію в Україні – це можливість почати кар’єру у великій політиці.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!