Юридична компанія «ENTIRE» надає послуги з реєстрації волонтерського статусу для громадських та благодійних організацій в Києві, Київській області та по всій території України за самими низькими цінами та в мінімальні строки. Основною перевагою ЮК «ENTIRE» є НАЙНИЖЧА ЦІНА ТА ВЕЛИКИЙ ДОСВІД З РЕЄСТРАЦІЇ.

Пакети послуг
з отримання волонтерського статусу для громадської чи благодійної організації
НазваВартість, грн.Термін, дні
1 Пакет «ЕКОНОМ» 1500
від 1000
1
2 Пакет «ПІД КЛЮЧ» 4000
від 3000
7-10
ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Для більшості громадян, які бажають самостійно отримати волонтерський статус для громадської або благодійної організації, на практиці призводить до затяжного процесу спілкування з органами міністерства соціальної політики, повного нерозуміння процедури та документів, які потрібні, а також дуже тривалого процесу з внесення організації до переліку організацій та установ, що залучають у своїй діяльності волонтерів, який забирає багато часу та зусиль.

Якщо Ви вирішили отримати волонтерський статус для громадської чи благодійної організації - ми допоможемо Вам в цьому!

Ми маємо багаторічний досвід надання допомоги в отримані волонтерського статусу для організацій. Наші юристи знають все про порядок цього процесу, які потрібні документи і як вони повинні бути оформлені. З нами реєстрація волонтерського статусу для громадських та благодійних організацій проходить швидко, якісно, дешево та без зусиль з Вашого боку.


Пакет послуг з реєстрації волонтерського статусу для громадської чи благодійної організації
«ЕКОНОМ»

Складові пакету

  1. Безкоштовна консультація з отримання волонтерського статусу та внесення організації до переліку організацій та установ, що залучають у своїй діяльності волонтерів.;
  2. Підготовка заяви для подачі в органи соціальної служби.
  3. Підготовка додатки до заяви та інструкції, як правильно їх оформити.

Ціна та час реєстрації волонтерського статусу

Вартість послуги - від 1000 грн

Термін виконання -  1 день

Послуга передбачена для клієнтів з інших областей України, а також для клієнтів, які вирішили самостійно зайнятись отриманням волонтерського статусу для громадської чи благодійної організації.


Пакет послуг з реєстрації волонтерського статусу для громадської чи благодійної організації
«ПІД КЛЮЧ»

Складові пакету

  1. Безкоштовна консультація з реєстраціїволонтерського статусу та внесення організації до переліку організацій та установ, що залучають у своїй діяльності волонтерів.
  2. Підготовка заяви для подачі в органи соціальної служби з усімаРозробка установчих документів (статут, протоколи, накази, заяви);
  3. Отримання офіційних документів (Рішення про включення до переліку організацій та установ, що залучають у своїй діяльності волонтерів).
  4. Оприлюднення інформації про включення до переліку організацій та установ, що залучають у своїй діяльності волонтерів на сайті Національної сервісної служби України.

Ціна та час реєстрації волонтерського статусу

Вартість послуги - від 3000 грн

Термін виконання - 7-10 днів

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

В ЮК «ENTIRE» триває акція - БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ при наданні послуг з реєстрації.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!