Юридическая компания «ENTIRE» послугу Реєстрація відокремлених підрозділів (осередків) різних видів громадських об'єднань в Києві, Київській області та по всій території Україниза найнижчими цінами і в мінімальні терміни. Головною нашою перевагою є НИЗЬКА ЦІНА і ВЕЛИКИЙ ДОСВІД в питаннях реєстрації відокремленого підрозділу.

Законодавча база реєстрації відокремлених підрозділів громадських об’єднань в Україні в 2023

Якщо громадському об’єднанню необхідно територіально розширити можливості проведення своїх фінансових операцій і представницькі функції, керівники відкривають відокремлений підрозділ. Його створення і функціонування регулює Закон України №755-IV  «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців», де описані загальні принципи і послідовність процедури, органи, що мають повноваження її провести, особливості Єдиного державного реєстру і онлайн-сервісу, а також можливість анулювання юридичних дій.

Зареєструвати відокремлені підрозділи можуть всі громадські об’єднання, зі статусом юридичної особи чи без нього, але процедури будуть відрізнятися переліком документів і необхідністю виготовлення печатки.

Порядок реєстрації відокремлених підрозділів

Створення відокремленого підрозділу передбачає:

 • підготовку документів для реєстрації;
 • заяву на відкриття відокремленого підрозділу;
 • подачу паперів на розгляд держреєстратору;
 • внесення інформації про філіал в Єдиний реєстр і отримання рішення про реєстрацію відокремленого підрозділу, в тому числі – виписки із ЄДРПОУ.

Незалежно від виду громадського об'єднання, реєструючий орган має три дні для розгляду (аналізу) документів, по завершенню яких має бути прийняте рішення.

Термін реєстрації відокремленого підрозділу може бути подовженим, якщо документи передані заявнику на доопрацювання.

Основні причини для відмови – неповний перелік паперів чи помилки під час їх підготовки. Також документи повернуть, якщо вони пошкоджені, а текст місцями нечитабельний. В такому разі реєстратор вкаже на допущені помилки і поверне папери для виправлення.

У випадку успішного проходження процедури держреєстратор надасть інформацію про відокремлений підрозділ в податкову інспекцію.

Пакет документів для реєстрації відокремлених підрозділів

Щоб відкрити відокремлений підрозділ, готують наступні документи:

 • наказ чи інший документ про створення відокремленого підрозділу;
 • заповнену заяву за формою (зразок );
 • документи, які засвідчують особу людини, що звертається за реєстрацією – представника громадського об'єднання, а також його номер телефону чи інші засоби зв’язку.

Також надають інформацію про засновників (для фізичних осіб), чи найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код – для юридичної особи.

Чому вигідно співпрацювати з ЮК «ENTIRE»

Помилки в оформленні документації можуть призвести до тривалої процедури реєстрації відокремленого підрозділу. Щоб цього не сталося, варто довірити роботу професіоналам – спеціалісти ЮК «ENTIRE» допоможуть з підготовкою паперів і позбавлять необхідності спілкуватися з органами влади, а також гарантують позитивний результат.

Представник громадського об'єднання оформляє довіреність на проведення процедури представником компанії: це безпечно і дозволяє зекономити час клієнта. Всю іншу частину роботи ми виконаємо самостійно, надавши уже готові документи, за необхідності – печатку.

Пакет послуг з реєстрації відокремленого підрозділу громадського об'єднання

Складові пакету

Серед послуг, які ЮК «ENTIRE» надасть клієнтам – громадським організаціям:

 1. Детальна консультація;
 2. Аналіз установчих документів організації, щоб запобігти юридичним невідповідностям;
 3. Підготовка документів для реєстрації відокремлених підрозділів;
 4. Подання паперів для реєстрації в управління юстиції;
 5. Реєстрація відокремлених підрозділів громадського об'єднання;
 6. Отримання офіційних документів, що підтверджують реєстрацію.

Ціна і термін реєстрації відокремленого підрозділу

Вартість послуги - від 500 грн.

Термін виконання - 3-10 роб. днів

ЮК «ENTIRE» гарантує швидке і якісне виконання процедури за доступною ціною.

Звертайтесь – ми відповімо на всі ваші питання і допоможемо зареєструвати відокремлений підрозділ без юридичних проблем.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

В ЮК «ENTIRE» триває акція - БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ при наданні послуг з реєстрації.

 

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!