Юридична компанія «ENTIRE» пропонує послуги з реєстрації представництва (філіалу) іноземного суб’єкта господарської діяльності (компанії, підприємства, фірми) в Україні. Послуги надаються за найнижчими цінами та в мінімальні терміни. Основною перевагою ЮК «ENTIRE» являється ЦІНА ТА ДОСВІД.

Щоб закордонна фірма могла збільшити кількість потенційних клієнтів, реалізуючи діяльність на території нашої країни, потрібна реєстрація представництва іноземної компанії в Україні. В результаті представництво зможе захищати інтереси своєї фірми, а також займатися підприємництвом на території країни. Відкриття представництва (філії) закордонної компанії в Україні дає значну кількість переваг, але для успішної роботи необхідно правильно і своєчасно пройти юридичну процедуру.

Реєстрація представництва іноземної юридичної особи у 2023

Реєстрація іноземних фірм (їх представництв) базується на українському законодавстві. Процедуру регулюють:

 • ЗУ «Про зовнішньоекономічну діяльність»;
 • нормативно-правовий акт «Про затвердження Інструкції правил реєстрації представництв закордонних суб’єктів господарювання в Україні» Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі, прийнятий 18 січня 1996 року № 30;
 • нормативно-правовий акт Мінекономіки України №888 від 14 серпня 2009 р. «Про затвердження Стандартів адміністративної послуги реєстрації закордонних представництв суб’єктів господарювання».

Закони не розділяють значення «представництво» і «філіал», але друге поняття в більшості випадків використовують, якщо представництво займається підприємництвом на території країни.

Тому реєстрація представництва іноземної фірми може бути двох типів:

 • з правом вести господарську діяльність. В цьому випадку представникам можна займатися підприємництвом у відповідності із завданнями роботи компанії;
 • без можливості здійснення господарської діяльності. Даний вид реєстрації передбачає лише представницькі функції та захист інтересів фірми на ринку і в правовому полі.

Але реєстрація філіалу іноземної компанії в Україні не значить, що представництво буде самостійною юридичною особою: воно функціонує від імені закордонної компанії.

Особливості процедури та послідовність дій

Щоб була проведена реєстрація іноземного філіалу, потрібно пройти декілька етапів роботи:

 • зібрати пакет офіційних паперів відповідно до вимог;
 • подати папери в Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства для подальшого розгляду;
 • оплатити державний внесок;
 • отримати свідоцтво;
 • поставити філіал на облік в органах держстатистики та податкової служби.

Також реєстрація представництва компанії вимагає наявності юридичної адреси: про це варто потурбуватися заздалегідь.

Пакет послуг з реєстрації іноземної компанії

Складові пакета

 1. Детальна консультація.
 2. Аналіз установчих документів юридичної особи.
 3. Підготовку пакету документів і подача в Міністерство економіки.
 4. Отримання свідоцтва про те, що проведена реєстрація філіалів іноземних компаній.
 5. Постанова представництва на облік в підрозділах статистики та податкової служби.
 6. Виготовлення печатки.

Ціна і термін реєстрації іноземних юридичних осіб

Вартість послуги – від 15 000 грн.

Термін виконання – від 20 робочих днів

Додатково можна домовитися про послуги перекладу паперів і оформлення юридичної адреси для представництва.

З юридичною фірмою «ENTIRE» реєстрація філіалу іноземної компанії буде проведена кваліфікованими спеціалістами.

Які документи потрібні?

Щоб реєстрація представництв іноземних компаній була проведена без ускладнень, варто заздалегідь підготувати пакет документів. В нього входять:

 • відповідна заява, викладена у вільній формі;
 • витяг з реєстру держави, де раніше отримав свідоцтво орган управління іноземної компанії;
 • оригінальна виписка з банку про наявність рахунку;
 • довіреність власника компанії на виконання процедури. Вона повинна бути оформлена відповідно до актуальних законів країни, де офіційно зареєстрована закордонна компанія.

Якщо при заснуванні компанії в іншій країні були необхідні додаткові дозвільні документи інших інстанцій, реєстрація іноземного представництва в Україні передбачає надання їх копій.

Щоб реєстрація іноземної юридичної особи була проведена своєчасно і без затримок, варто звернути увагу на те, що всі документи повинні бути надані не пізніше, ніж за пів року з дати їх отримання в іншій країні.

При цьому реєстрація філіалів і представництв іноземних компаній вимагає уважного ставлення до змісту заяви. Попри вільну форму, в ньому повинна бути присутня наступна інформація:

 • повна назва, країна, офіційна адреса, дата заснування, кількість працівників, організаційно-правова форма і сфера діяльності закордонної компанії;
 • номер телефону, електронна адреса;
 • населений пункт, в якому запланована реєстрація іноземної фірми, його майбутня адреса;
 • якщо реєстрація іноземного представництва проводиться для декількох філій, вказати їх адреси;
 • кількість громадян інших країн, які будуть працевлаштовані в представництві;
 • найменування банку зі вказаним номером рахунку;
 • мету, з якою проводиться реєстрація філіалу іноземної юридичної особи, область і вид діяльності, наявність співробітництва з українськими колегами та перспективи розвитку такого партнерства.

Реєстрація іноземних підприємств вимагає, щоб всі документи були нотаріально завірені за місцем їх видачі, легалізовані в консульстві, і супроводжувались перекладом на українську мову, завіреним печаткою перекладача.

Гарантії ЮК «ENTIRE»

Серед причин звернення до досвідчених спеціалістів – економія часу і відсутність хвилювань. Адже найменша неточність в документації та процедурі може призвести до того, що реєстрація іноземної компанії затягнеться на тривалий час.

ЮК «ENTIRE» пропонує додаткові послуги для комплексної допомоги: наприклад, самостійна підготовка юридичної адреси чи пошук перекладача може стати проблемою для громадянина іншої країни. Досвідчені юристи допоможуть пройти всі етапи для створення одного чи декількох представництв.

Реєстрація іноземних представництв з нашою підтримкою – це гарантія відсутності ускладнень, оперативно і якісно проведеної процедури.

Якщо потрібна реєстрація представництва іноземної компанії в Україні, але не всі моменти зрозумілі, можна звернутися за безкоштовною консультацією наших юристів, а також домовитися про співробітництво.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!