З нами Ви зможете все!
(096) 039-39-08 (063) 395-53-90 (066) 354-50-60
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Маючи в приватній власності земельну ділянку за містом чи в його межах, є можливість розпочати його забудову.
Для початку будівництва доведеться отримати дозвіл. Це документальне підтвердження того, що об’єкт капітальної забудови може бути розміщений на конкретній території і не протирічить нормам закону.
Будівництво завжди пов’язане з великим об’ємом робіт, не лише монтажних, але і документальних. З частиною описаної нижче процедури Вам також доведеться працювати, якщо Ви вирішили провести реконструкцію уже збудованого об’єкта.
Перш ніж починати будівництво, необхідно оформити всі дозвільні документи. Це дасть можливість ввести об’єкт в експлуатацію і оформити право власності на нього без проблем та труднощів.
Етапи отримання дозвільних документів на будівництво:
Якщо фізична чи юридична особа купує майнові права на земельну ділянку, то вона має право вести будівельні роботи, базуючись на рішеннях, виданих попередньому власнику. Оскільки документи прив’язані не до конкретної особи, а до земельної ділянки, то отримання дозволів перед реалізацією землі може збільшити її вартість на ринку нерухомості.
Важливо з’ясувати, чи присвоєний під час оформлення ділянки кадастровий номер. Для перевірки потрібно звернутися до реєстратора і при необхідності провести привласнення кадастрового номера ділянці.
Зазвичай такий номер привласнюється під час приватизації, і в базу вносяться дані про об’єкт. Повноцінне будівництво житлового об’єкта можливе на ділянці, що має призначення « для приватних та громадських будівель».
Згідно процедури, варто звернутися до уповноваженого органу з заявою про його отримання. Тільки на основі даного документу в Україні може відбуватися забудова присадибних, садівничих і дачних ділянок. Також необхідно додати:
Протягом 10 днів уповноважений орган приймає рішення про видачу будівельного паспорта чи про відмову з відповідним обґрунтуванням. Дозвіл може бути виданий на всі чи окремі види робіт.
Підстави для відмови:
Зареєстрований будівельний паспорт є достатньою підставою для виконання будівельних робіт.
В будівельному паспорті є:
Важливо встигнути виконати роботи за вказаний термін, інакше новий дозвіл доведеться оформлювати у випадку:
Необхідно передати в ДАБІ повідомлення про початок будівельних робіт. Якщо протягом 10 днів інспекція не видає відмову, значить документ зареєстрований і можна починати роботи.
Отримання рішення на виконання будівельних робіт – це гарантія того, що процес не буде затримуватися, на нього не будуть накладені штрафні санкції, і всі комунікації будуть підведені без проблем.
На цьому етапі не виникне проблем, якщо всі роботи проводилися в рамках закону і є дозвіл на будівництво житлового об’єкта. Варто:
Якщо об’єкт збудовано без відповідних дозволів, то для введення о будинку в експлуатацію і оформлення власності в кращому випадку доведеться заплатити штраф і пройти всю процедуру оформлення від початку до кінця, або ж забудова може бути визнана незаконною.
Якщо ви запланували будівництво нерухомості, але не уявляєте з чого розпочати підготовку документів, запишіться на консультацію до спеціалістів компанії ЮК «ENTIRE».
Ми підготуємо для Вас всі документи, що дозволить Вам зекономити час і почати будівництво якомога скоріше.
Наші клієнти можуть замовити послугу з оформлення будівництва «під ключ» і звести до мінімуму можливі складнощі, і свою участь в цьому процесі.
Ми гарантуємо абсолютний професіоналізм в складних питаннях оформлення будівництва.
Юридична компания ІНТАЄР (Абсолют)
Адреса: вул. Мечникова 4/1, м. Київ, Україна, 01133