Нотаріусце спеціаліст, що має вищу юридичну освіту і виконує свою роботу відповідно до закону України «Про нотаріат». Основною метою нотаріальної діяльності є юридична консолідація правових інтересів фізичних та юридичних осіб, що являються беззаперечними. Діяльність нотаріусів попереджує юридичні суперечки, приводить правові відносини в надійну та мирну сферу. 

Законом передбачено єдиний перелік нотаріальних дій, здійснювати які має право як приватний, так і державний нотаріус.

Повноваження нотаріуса визначаються законами і нормативно-правовими актами, він виконує всі дії від імені держави, має відповідну ліцензію і гербову печатку.

Нотаріус несе як моральну, так і матеріальну відповідальність за дотримання законодавства під час виконання своїх професійних завдань.

Коли потрібен нотаріус

В сучасному світі існує значна кількість ситуацій, коли необхідно представляти нотаріально завірені документи: реєстрація фірми, використання майна, купівля-продаж нерухомості, від’їзд дитини за межі країни і т.д.

Нотаріальні послуги передбачають:

 • завірення довіреностей, документів договорів всіх видів і підписів на них;
 • складання нотаріальних актів;
 • ведення спадкових справ;
 • складення інших документів: довіреностей, заяв для виїзду за кордон неповнолітньої дитини і т.д.;
 • ведення процесів розлучення, в яких подружжя не має матеріальних конфліктів чи претензій один до одного.

Документ, завірений нотаріально – це певний символ надійності. Існує перелік документів, які в обов’язковому порядку мають бути завірені. Це шлюбні контракти, переведені документи, договори про продаж майна, отримання спадку, дозвіл на вивезення дитини.

Будь-яка угода, укладена громадянами, може бути завірена у нотаріуса, щоб внаслідок не виникало сумнівів у її законності і юридичній силі.

Чому варто звернутися до нотаріуса в ЮК «ENTIRE»

Компанія ЮК «ENTIRE» пропонує повний спектр нотаріальних послуг в Києві та по Україні.

Наші переваги:

 • ретельний і детальний аналіз кожного питання, враховуючи конфліктні ситуації;
 • кваліфіковане завірення документів з гарантією достовірності та юридичної чистоти;
 • надання лише якісних юридичних послуг;
 • доступні ціни;
 • конфіденційність інформації і таємниця всіх нотаріальних дій;
 • професійні дії нотаріуса при вирішенні будь-яких завдань.

Звертаючись за нотаріальними послугами в компанію ЮК «ENTIRE», ви можете розраховувати на компетентну консультацію нотаріуса в Києві, а також виїзд за місцем проживання клієнта.

Вартість послуг нотаріуса включає передбачені законодавством збори і платежі, а також вартість роботи спеціаліста по нотаріальному супроводу і можливі додаткові витрати. В компанії ЮК «ENTIRE» найнижчі ціни в Києві при незмінно високій якості сервісу.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!