Адвокат з податкових спорівюрист, який спеціалізується на питаннях оподаткування, знає нюанси законодавства, а також практичну сторону сплати обов'язкових платежів.

Податковий юрист допоможе професійною порадою, вкаже на помилки клієнта в розрахунку оподаткування та його нарахування, займеться впорядкуванням поточної документації, підготує запити або відповіді на них, а при необхідності представить в суді інтереси клієнта.

Але доведення до судового розгляду – це вже помилка, тому юрист з податкових спорів найчастіше залучається за наявності найменших проблем з органами ДПС України.

Коли необхідний адвокат з податкових спорів?

Оподаткування законодавчо передбачено як для юридичних, так і для фізичних осіб. Але якщо у фізичних осіб утримання податків відбувається автоматично при отриманні офіційної зарплати або інших видів виплат.

Приватному підприємцю доведеться готувати податкову звітність і подавати її самостійно, вибравши одну з систем оподаткування та внесення обов'язкових платежів, в залежності від обороту компанії. Допомогти це зробити може податковий адвокат: на перших етапах, при виборі системи оподаткування його допомога необхідна, щоб правильно організувати роботу, адже кожна система платників податків, як і робота на єдиному податку, мають свої особливості.

Адвокат по податках також необхідний при появі будь-яких труднощів в роботі з ДПС, звітуванні, а також при наявності сумнівів у правильності своїх дій.

Але юрист по податках особливо потрібний в разі проведення перевірки, або коли вже прийнято податкове повідомлення про рішення стосовно юридичної особи в результаті претензії про нарахування або несплату, і це загрожує судовим спором або збитками.

Чому важливо звернутися до юриста до виникнення податкового спору?

Якщо немає досвіду роботи з податковими системами, виникли труднощі при заповненні документації, в спілкуванні з представниками ДПС або відсутня інформація про нові правила подачі звітності, не варто відкладати: чим раніше буде запрошений юрист з податкових питань, тим менше ризиків і ускладнень.

Якщо ігнорувати проблеми, це може привести до:

  • Пені за несвоєчасний платіж. І навіть податковий юрист не допоможе, якщо несплата сталася з вини юридичної особи;
  • судового провадження, якщо підприємець втратив можливість вирішити проблему ще при її появі. Але співробітники ДПС України також помиляються: якщо вони пред'явили вимоги, оскаржити нараховану заборгованість зможе тільки досвідчений податковий адвокат, а також не допустити повторення ситуації в майбутньому;
  • фінансових втрат, якщо буде неправильно вибрана система оподаткування, а також невідповідним чином оформлена фінансова операція або надання послуги. Податковий адвокат повинен заздалегідь порекомендувати оптимальне рішення відповідно до діяльності, адже згодом це можуть бути значні суми, вирвані з обороту компанії.

Вагома причина подбати про те, щоб податковий юрист був залучений до роботи відразу жсуворі умови нарахування пені, а також судовий процес, що може затягнутися при незалежних від клієнта обставинах, наприклад, велику завантаженість суду, відсутність судді та т.і.

Будь-який юрист з податкових спорів підкаже, що таке зволікання негативно відіб'ється на діяльності компанії.

Послуги адвоката з податкових спорів в ЮК «Інтаєр»

Адвокат з податкового права може знадобитися для різних цілей: іноді для вирішення складних ситуацій, але частіше – для консультування і професійної допомоги в процесі ведення господарської діяльності. Тому й обсяг роботи юриста буде різним.

Щоб клієнти юридичної компанії «Інтаєр» могли отримати кваліфіковану допомогу на вигідних умовах, ми пропонуємо скористатися одним з наданих пакетів послуг, який дозволить оплачувати лише виконаний обсяг завдань і точно знати заздалегідь суму оплати послуг.

Розблокування та реєстрація податкової накладної

Оскарження рішення про блокування податкових накладних та подальшу реєстрацію податкової накладної

Від 11000 грн

Докладніше...

Оскарження рішень податкового органу в адміністративному та судовому порядку

Оскарження рішень податкового органу, заперечення правомірності призначення перевірки та ін.

Від 11000 грн

Докладніше...

Виключення платника ПДВ із переліку ризикових підприємств

Оскарження рішень про внесення підприємства до переліку ризикових, примусове вилучення платника податку зі списку ризикових підприємств

Від 11000 грн

Докладніше...

Оскарження податкового повідомлення рішення та акта перевірки

Оскарження в адміністративному та судовому порядку податкових повідомлень рішень та актів перевірки

Від 11000 грн

Докладніше...

Чому варто вибрати ЮК «Інтаєр»?

Без сумнівів можемо стверджувати, що юрист у сфері фінансової та податкової діяльності від нашої компанії є професіоналом своєї справи, що уважно і відповідально підійде до ситуації.

Серед додаткових причин, щоб співпрацювати з юридичною компанією «Інтаєр»:

  • Великий досвід роботи. Адвокат з податкових спорів повинен не просто знати нові норми в законодавстві, а й мати практичні навички вибору й організації процесу сплати податків;
  • оперативність. Якщо несплата загрожує пенею, зволікання – це зайві витрати, і про це знає юрист з податкових справ;
  • індивідуальний підхід. Можна бути впевненим в тому, що юрист по податках вибере оптимальну систему оподаткування;
  • адаптивність до обставин. Зв'язатися з фахівцями можна в онлайн-режимі, і часткове консультування адвокат з податкових спорів також може провести без особистих зустрічей: все залежить від потреб клієнта.

Скористатися послугами юриста не означає, що його допомога буде потрібна постійно: дізнавшись відповіді на питання й отримавши готову схему внесення платежів, власник бізнесу тривалий час може не потребувати допомоги професійних адвокатів.

Звертайтеся: юрист з податкових спорів збереже ваш час, фінанси і позбавить від переживань, пов'язаних з податковою службою.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!