Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам консультації юриста (адвоката) з питань спадщини. Юридична консультація може бути безкоштовна або платна.

Вступ в права успадкування – процедура, що регулюється значною кількістю законодавчих актів Цивільного кодексу. Це повинно спростити рішення проблемних ситуацій, але насправді формує основу для різних варіантів трактування закону і можливості оскаржити права у судовому порядку, а також збільшує час проведення всього процесу. Тому важлива своєчасна юридична консультація зі спадщини: вона допоможе зекономити час, уникнути зайвого хвилювання і можливих помилок.

Чим відрізняється якісна консультація адвоката зі спадщини?

Важливо бути впевненим в професіоналізмі юриста. Досвідчений адвокат уважно вивчить проблему, в тому числі її документальне обґрунтування. Спеціалісти повинні економити час клієнта, а консультація юриста з питань спадщини в Києві – бути максимально продуктивною. Ці вимоги вже багато років являються основою успіху ЮК «ENTIRE».

З якими проблемами до нас звертаються?

Серед обставин, при яких потрібна юридична консультація з питань спадщини:

 • необхідність підготувати значну документальну базу для вступу в права наслідування;
 • відсутність одного чи декількох документів, щоб підтвердити свої права на майно;
 • докази родинних зв’язків;
 • втрачений час заяви своїх прав на успадкування;
 • конфліктна ситуація, коли є декілька претендентів на оформлення спадщини;
 • разом зі спадщиною кредитори вимагають виплату боргів, які були у родича;
 • визнання заповіту недійсним;
 • допомога в написанні заповіту, нотаріальне завірення і т.д.

Ситуації можуть бути різними, але головне – не відтерміновувати їх рішення. Чим оперативніше отримана юридична консультація зі спадщини, тим швидше можна почати професійно відстоювати свої права, що збільшує ймовірність досягнення необхідного результату без «затягування» процесу.

Що ми пропонуємо?

Процес оформлення спадщини достатньо тривалий, він вимагає правильно підготовленої документальної бази та суворого слідування законодавству.

Серед варіантів допомоги адвокатів ЮК «ENTIRE»:

 • безкоштовна юридична консультація зі спадщини в Києві. Це первинна консультація тривалістю 5 хвилин, яка дає можливість описати проблему, а також дізнатися про юридично правильні подальші дії. Також безкоштовна юридична консультація зі спадщини дозволяє отримати відповіді на одне чи декілька питань, що цікавлять клієнта. Юрист може безкоштовно роз’яснити норми закону, сформульовані складними юридичними термінами, більш простою мовою і привести приклади їх дії на практиці;
 • оплачувану допомогу. Коли 5 хвилин закінчуються, консультація з питань спадщини буде оплачуватися по тарифу 500 грн/30 хвилин. Такі ж розцінки дійсні та для стандартних платних консультацій. Але консультація юриста зі спадщини в Києві, яка передбачає оплату, має одну суттєву відмінність: адвокат зацікавлений в подальшому результаті юридичної допомоги. Комплексно ознайомившись з проблемою, юрист пропонує один чи декілька варіантів її рішення. При необхідності може бути прописаним план дій, перелік необхідних документів і т.д.;
 • представлення інтересів в суді, рішення проблемних ситуацій в місцевих держслужбах м.Києва. Якщо є декілька претендентів на спадщину, консультація юриста не стане рішенням ситуації. Необхідна більш тривала підтримка, в тому числі підготовка до захисту в суді.

ЮК «ENTIRE» працює з клієнтами в Києві та області. Щоб юридична консультація зі спадщини була проведена в комфортних умовах, ми запрошуємо у свій офіс, де адвокат зможе детально вивчити наявні документи, а також дізнатися юридично важливі деталі в конфіденційній обстановці.

Ми завжди ідемо назустріч клієнтам, і розуміємо, що знаходитися в Києві весь час, який триває юридична процедура, може бути складно. Тому безкоштовна чи платна консультація юриста зі спадщини також надається телефоном, у вигляді переписки електронною поштою чи через додаток «Viber».

Фото чи відскановані копії документів зручно переслати на електронну поштову скриньку чи через «Viber», якщо немає можливості зустрітися особисто.

Гарантії якості послуг від ЮК «ENTIRE»

Наша компанія – одна з небагатьох, що надає послуги за доступною вартістю і безкоштовну первинну консультацію. Низька ціна послуг і короткострокова безкоштовна підтримка являється результатом правильно організованого робочого процесу і значного досвіду роботи. Юридична консультація зі спадщини в Києві наших юристів також забезпечує збереження особистих даних клієнтів.

Безкоштовна консультація адвоката зі спадщини – це ще одна причина звернутися за допомогою до ЮК «ENTIRE». Вона дасть можливість зрозуміти, чи є потреба в наступних консультаціях і комплексній допомозі, чи можна вирішити ситуацію самостійно.

Вартість послуг фіксована, що зручно для сторін.

Консультація юриста зі спадку: як оперативно отримати необхідну підтримку

Якщо необхідна консультація юриста, спадщина являється основною темою для обговорення якої, можна зв’язатися з нашими співробітниками по одному зі вказаних номерів чи написати повідомлення на адресу електронної пошти. Ми гарантуємо швидку відповідь.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!