Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам консультації юриста (адвоката) з житлових питань. Юридична консультація може бути безкоштовна або платна.

Неможливо знайти людину, у якої хоча б раз у житті не виникла необхідність вирішення житлових питань. Визначення права на квартиру чи будинок після розлучення, отримання нерухомості у спадок, оренда житла, його капітальне перепланування чи зміна цільового призначення, відстоювання свого права на покращення умов проживання – далеко не повний перелік складних ситуацій, в яких необхідна юридична консультація з житлових питань.

Самостійно вирішити житловий конфлікт дуже складно, до того ж це загрожує високим ризиком програти справу. Адже житлове законодавство – одна зі складних галузей права, яка має багато нюансів. Консультація юристів з житлових питань допоможе захистити інтереси клієнта, знайти вихід зі складної ситуації.

Що передбачає безкоштовна консультація з житлових питань?

На жаль, допомозі адвокатів не завжди довіряють. Клієнти відкладають розв'язання проблеми до останнього, а після засмучуються через негативні прогнози юристів і небажаний результат.

Щоб цього не трапилось, послуги нашої компанії доповнює безкоштовна консультація юриста з житлових питань, яку можна отримати навіть телефоном. Безкоштовна допомога адвоката передбачає первинну консультацію тривалістю до 5 хвилин. За цей час можна пояснити свою проблему, отримати інформативні та короткі відповіді на питання, а також визначити, чи потрібна подальша підтримка адвоката.

Але головна перевага, яку дає клієнту коротка безкоштовна юридична консультація з житлових питань – це бажання відстоювати свої інтереси та впевненість в тому, що можна досягнути потрібного результату. Також адвокат допоможе правильно витлумачити норми законодавства, відповість на проблемні питання чи підкаже, як юридично правильно аргументувати свою позицію у суді.

Якщо безкоштовна консультація адвоката з житлових питань триває більш ніж 5 хвилин, вона оплачується по тарифу 500 грн/30 хвилин, про що юрист обов’язково попереджає клієнта.

Можливі варіанти: безкоштовна консультація юриста з житлових питань по телефону, особисто чи через переписку електронною поштою. Часто вона спрямована на отримання однієї відповіді на питання, що цікавить, або ж клієнту необхідно знати, скільки буде коштувати представлення його інтересів у суді.

Платні консультації від ЮК «ENTIRE»: особливості і переваги

Якщо безкоштовна консультація житлового юриста має обмеження в часі і не передбачає детального вивчення ситуації, платна підтримка спрямована на комплексне вирішення проблеми. Адвокат в будь-якому випадку несе відповідальність за свої поради, але при платній допомозі він зобов’язаний проявити ініціативу для захисту інтересів клієнта і максимально продуктивної роботи.

Консультація юриста передбачає:

  • ознайомлення з житловою проблемою;
  • вивчення документів, які підтверджують право власності чи можливість покращення умов проживання;
  • підготовка перспективного плану роботи;
  • представлення аргументованої позиції в суді (при необхідності).

Юр. консультація з житлових питань особисто чи по телефону має фіксовану вартість – 500 грн/год. Консультація юриста з житлових питань ціна якої заздалегідь визначена, не викликає занепокоєння: клієнт заздалегідь знає, яку суму йому необхідно внести для оплати. Одночасно це допоможе правильно розподілити час консультації: підготувати лаконічну інформацію про проблему, щоб адвокат не витрачав час на тривале з’ясування суттєвих обставин.

Щоб консультація юриста з житлових питань в Києві була проведена в комфортних умовах, ми пропонуємо відвідати офіс фірми. Таким чином, адвокату буде зручно вивчити наявні документи, а гість зможе розповісти свою проблему, не турбуючись про конфіденційність.

Обставини бувають різними, тому можлива юридична консультація з житлових питань по телефону. Відскановані копії документів чи їх якісні фото можна відправити на адресу електронної пошти фірми чи переслати по «Viber».

ЮК «ENTIRE»: з турботою про інтереси своїх клієнтів

Переваги допомоги наших адвокатів очевидні: ми одна із небагатьох фірм, серед послуг якої є консультація з житлових питань безкоштовно. Для цього необов’язково витрачати час в дорозі: можна звернутися за вказаним номером телефону, щоб була проведена безкоштовна консультація юриста по житлу. Якість послуги під час особистої зустрічі та по телефону не буде відрізнятися: адвокат допоможе визначитися з подальшими діями в складній ситуації.

Юридична консультація з житлових питань безкоштовно – це не просто реклама компанії. Вона дає можливість визначитися, чи дійсно потрібна допомога кваліфікованого юриста, чи проблему можна вирішити самостійно.

Серед особливостей, які має юридична консультація по житлу від ЮК «ENTIRE» – вигідна ціна і висока результативність роботи. Також консультація адвоката з житлових питань забезпечує нерозголошення особистих даних, тому спеціалісту можна довірити будь-які документи та інформацію.

Якісна юридична консультація безкоштовно з житлових питань, оплачувана допомога адвоката по телефону й особисто, а також готовність вирішити складну ситуацію і надати захист у суді – основні причини того, що нам не бояться довірити свої житлові проблеми.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!