Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам консультації юриста (адвоката) по розділу майна при розірванні шлюбу (розлученні). Юридична консультація може бути безкоштовна або платна.

Вам потрібно розділити майно при розірванні шлюбу? Без професійної допомоги адвоката це зробити складно. Кожна сторона максимально захищає свої інтереси, тому доводиться відстоювати право на власність в суді. Виключення – наявність шлюбного контракту, але це рідкісне явище для нашої країни.

Навіть якщо у вас немає матеріальних претензій до колишнього чоловіка чи дружини, це не значить, що інша сторона також не претендує на ваші активи. Тому консультація юриста з поділу майна при розлученні допоможе дізнатися про свої права, а також попередити можливості їх оскарження в суді.

Кому і коли потрібна консультація з поділу майна?

Законодавство чітко визначає права громадян на рухоме і нерухоме майно, в тому числі і після розлучення. Це достатньо об’ємна інформація, в якій прописані варіанти рішення більшості матеріальних конфліктів подружньої пари, яка розлучається.

Юридична консультація з поділу майна при розлученні дозволить дізнатися про те, як має бути поділене майно, які права має кожен із подружжя. За наявності спірних об’єктів адвокат реально оцінить можливість виграти справу, запропонує план дій і допоможе підготувати всі необхідні документи.

Наші юристи стверджують, що консультація адвоката з поділу майна повинна бути проведена ще до початку процесу розлучення. Це дозволяє заздалегідь підготуватися, а при необхідності – зібрати докази своїх матеріальних вкладень в купівлю чи ремонт нерухомості, транспорту, техніки й т.д.

Якщо неминучий поділ майна, юридична консультація допоможе попередити відкритий конфлікт.

Сварки між колишнім подружжям лише ускладнюють ситуацію, а зайві хвилювання негативно впливають на самопочуття клієнтів. Тому оптимальне рішення – довірити захист своїх інтересів досвідченому адвокату.

Безкоштовна допомога спеціалістів ЮК «ENTIRE»

Одна із послуг компанії – безкоштовна консультація юриста з поділу майна. Така допомога передбачає первинну консультацію тривалістю до 5 хвилин. За цей час клієнт може пояснити свою проблему, безкоштовно отримати відповіді на питання, чи домовитися про вартість повного юридичного супроводу процесу розірвання шлюбу. По закінченню 5 хвилин консультація юриста з поділу майна при розлученні буде оплачуватись за тарифом 500 грн/30 хвилин.

Безкоштовна допомога дає можливість з’ясувати, чи є причини для хвилювання, чи потрібна подальша детальна юридична консультація з поділу майна при розлученні, або ж необхідна комплексна підтримка юриста з представленням інтересів клієнта в суді.

Платна консультація юриста з розлучення і поділу майна

Якщо вам необхідна юридична допомога під час розлучення, в будь-який момент можна звернутися до адвокатів нашої компанії.

Консультація юриста з поділу майна передбачає:

  • ознайомлення з ситуацією, що склалася, документами на право володіння майном (за їх наявності);
  • відповіді на питання клієнта;
  • інформування про норми закону, які допоможуть розв'язати проблему;
  • створення покрокового плану роботи для досягнення мети.

Ми запрошуємо клієнта до офісу, де в комфортній та спокійній обстановці можна обговорити деталі. Адвокат вивчить оригінали документів на право володіння майном: якщо такої можливості немає, достатньо відправити їх відскановані копії на адресу електронної пошти фірми чи переслати фото паперів через «Viber».

Крім особистої зустрічі з адвокатом, консультація юриста з поділу майна може бути проведена в онлайн-режимі: телефоном, через додаток «Viber», у вигляді листування електронною поштою.

Але одна консультація з поділу майна при розлученні не завжди може розв'язати проблему: при необхідності досвідчені адвокати представлять ваші інтереси в суді.

Що ми гарантуємо клієнту?

Співробітництво з нашими юристамизапорука впевненості у своїх силах і відсутності неприємних сюрпризів під час процесу розлучення. Поділ майна з консультацією і підтримкою досвідчених спеціалістів не займе багато часу і сил.

З нами можна бути впевненим у:

  • максимальній результативності роботи. Від того, наскільки якісно проведена консультація юриста з поділу майна при розлученні, залежить і наша репутація;
  • коректності адвоката. Допомога юриста не буде містити оцінювальних суджень – лише корисна інформація;
  • захисту персональних даних. Ми забезпечуємо конфіденційність довірених нам ситуацій;
  • чесність в попередньому прогнозуванні результату;
  • захисті інтересів клієнта за будь-яких обставин.

При цьому юридична консультація з поділу майна в Києві має доступну вартість: Вам не потрібно переплачувати за послугу. Вигідна ціна можлива завдяки досвіду практикуючих адвокатів і правильному тайм-менеджменту, що дозволяє уникнути поспіху.

Декілька важливих порад

Важливо пам’ятати, що результат багато в чому залежить від своєчасного звернення за юридичною підтримкою. У більшості випадків консультація адвоката з поділу майна, проведена до початку процесу розлучення, змінює ситуацію на користь клієнта.

Тому не вагайтесь відстоювати свої права – звертайтеся до наших юристів і отримайте необхідні консультації.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!