Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам консультації юриста (адвоката) з питань стягнення аліментів. Юридична консультація може бути безкоштовна або платна.

Консультація адвоката по аліментах – поширений запит, адже часто один з розлученої подружньої пари ухиляється від матеріальної допомоги спільній дитині.

Законодавство передбачає декілька можливих варіантів для тих, хто не проживає з дитиною: виплата аліментів з прибутків чи нотаріально завірений договір між батьками про кількість і суму матеріальної допомоги. Перший варіант регулюється діючим законодавством, а другий – домовленістю між подружньою парою.

Але, на жать, виплата аліментів часто ігнорується.

Коли потрібна юридична консультація по аліментах?

У випадку ігнорування своїх обов’язків одним з батьків, права дитини все ж доведеться відстоювати в суді. В цьому допоможе консультація юриста по аліментах.

Відповідно до Сімейного кодексу України, невиплата загрожує примусовим стягненням коштів з боржника. Крім цього, закон передбачає штрафи, суспільні роботи, обмеження у виїзді за кордон, а також обмеження в праві управління транспортним засобом. Для відновлення справедливості буде актуальною безкоштовна юридична консультація по аліментах.

Підтримка адвоката нашої компанії буде актуальною у випадку:

 • відсутності фінансової допомоги дитині від одного з батьків;
 • необхідності отримати аліменти на недієздатного чоловіка чи дружину;
 • батьків похилого віку, які потребують фінансової підтримки від дітей.

Стягнення може бути затребувано і на повнолітню дитину, яка продовжує навчання.

Що передбачає безкоштовна консультація по аліментах?

Юридична компанія «ENTIRE» – одна з небагатьох, яка дозволяє отримати безкоштовну підтримку адвоката.

Консультація по аліментах безкоштовно – це поради досвідченого юриста, що допоможуть дізнатися про можливості вирішення своєї проблеми. Адвокат уважно вивчить загальний опис проблеми клієнта і запропонує необхідні дії для її вирішення.

Безкоштовна консультація по аліментах триває не більше 5 хвилин: цього часу достатньо, щоб клієнт отримав відповіді на питання, що його цікавлять, і вирішив, чи потрібна йому детальна кваліфікована допомога адвоката.

Можна дізнатися про те, скільки коштує «консультація – аліменти» для більш тривалого юридичного супроводу.

Особливості оплачуваної допомоги юриста

Робота адвоката починається з первинної консультації. Вона являється безкоштовною, якщо її тривалість складає до 5 хвилин, у випадку перевищення часу оплачується в розмірі 500 грн/30 хвилин. Це цілком обґрунтовано: юридична консультація по аліментах безкоштовно, яка триває 30 хвилин, дозволяє визначити складність ситуації, участь адвоката, приблизний термін виконання роботи.

Допомога, яка передбачає оплату:

 • одна чи декілька професійних консультацій. Це стане оптимальним рішенням, коли неплатник просто уникає своїх обов’язків, але не заперечує необхідність матеріальної підтримки дитини/батьків-пенсіонерів. Якщо за нормами закону людина не може сплачувати аліменти, консультація лише підкаже, як швидко отримувати виплати;
 • підтримка адвоката до повного рішення конфлікту. Одна консультація юриста по ­­аліментах не дасть миттєвого результату за складних обставин (при запереченні в суді необхідності виплат і т.д.). В таких ситуаціях потрібна допомога юриста на всіх етапах. Особливо у випадку, коли інша сторона категорично заперечує свої обов’язки, лише участь адвоката допоможе досягти ефективного завершення процесу.

Якщо необхідно захищати право на аліменти юридична консультація вимагає підготовки документів, які доводять факт родинних зв’язків (свідоцтво про народження), виписку з місця проживання і т.д. Тому консультація адвоката по аліментах вимагає особистої зустрічі з юристом. Для цього запрошуємо клієнта в офіс фірми, де в комфортній робочій обстановці адвокат зможе вивчити наявні у клієнта документи.

Щоб подати на аліменти, консультація юриста може бути проведена в онлайн-режимі: адвокат отримає документи на адресу електронної пошти фірми чи через «Viber». Але в будь-якому випадку для продуктивного обговорення необхідна особиста зустріч з клієнтом.

Чому варто вибрати ЮК «ENTIRE»?

Коли потрібна юридична консультація, аліменти, як правило, не виплачують уже тривалий час чи категорично заперечують свою причетність до ситуації. Тому консультація юриста по аліментах допоможе попередити зайвий стрес та хвилювання, які супроводжують будь-які конфлікти, і якомога швидше вирішити проблему в правовому полі.

Серед аргументів звернутися до адвокатів нашої фірми:

 • юристи зі значним досвідом роботи;
 • індивідуальний підхід до кожної ситуації;
 • якісні консультації (в тому числі – безкоштовні);
 • доступна вартість послуг. Не потрібно платити за час очікування рішення суду, а невелика консультація юриста по аліментах безкоштовно підкаже, чи потрібна додаткова підготовка і представлення інтересів адвокатом;
 • повна конфіденційність особистої інформації;
 • оперативність роботи.

Не варто зволікати з ситуацією: безкоштовна юридична консультація по аліментах від спеціалістів ЮК «ENTIRE» допоможе бути впевненим у власних силах, уникнути конфліктних ситуацій і відчути себе юридично захищеним. Ми максимально відверті з нашими клієнтами, і відразу повідомляємо про шанси на позитивний чи негативний результат справи, прогнозований результат. Проте кожна юридична консультація по аліментам – це підтримка клієнта і максимум роботи для захисту його інтересів.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!