Юридична компанія «ENTIRE» пропонує клієнтам консультації юриста (адвоката) з питань розірвання шлюбу (розлучення). Юридична консультація може бути безкоштовна або платна.

Процес розірвання шлюбу – завжди стресова і емоційно складна подія для обох сторін. Але відсутність юридичної підготовки до розлучення, крім неприємних спогадів, може стати причиною втрати майна і можливості спілкуватися з дитиною. Щоб цього не сталося, необхідна консультація юриста з розлучень.

Що передбачає консультація юриста з приводу розлучення?

Розірвання шлюбу передбачає поділ спільного майна, а також визначення прав батьків на дитину. Далеко не завжди це мирний процес, адже кожна сторона намагається максимально захистити свої інтереси.

Тому консультація юриста з питань розлучення – це послуга, затребувана у випадку сімейних проблем.

Серед переваг, які дає консультація адвоката з розлучень клієнту:

 1. Інформування про можливі варіанти поділу майна;
 2. Прогнозування законодавчо можливих претензій іншої сторони;
 3. Ознайомлення з існуючими ризиками;
 4. Аналіз створених проблемних ситуацій під час розлучення, способи їх вирішення;
 5. Відповіді на всі питання, що цікавлять клієнта.

Юридична консультація з розлучення також може передбачати обговорення подальшого представлення інтересів клієнта в суді: складання плану роботи, список необхідних документів і т.д.

В окремих випадках немає необхідності оплачувати повноцінну консультацію: інколи ситуація проста, і люди можуть самостійно домовитися про розірвання шлюбу, не мають претензій один до одного і вже узгодили всі деталі. При такому варіанті підійде короткочасна безкоштовна консультація з розлучення. Це відповідь адвоката на одне питання, в тому числі уточнення нюансів законодавства.

Послуги ЮК «ENTIRE»: консультація адвоката з розлучень і супроводження в суді

Юридична компанія «ENTIRE» пропонує кваліфіковану правову допомогу в будь-яких ситуаціях, в тому числі –  пов’язаних з процесом розірвання шлюбу. Співробітники індивідуально підходять до вирішення кожної проблеми, тому ми пропонуємо декілька варіантів послуг.

Консультація юриста (адвоката) з розлучень передбачає:

 • первинну консультацію. Вона являється безкоштовною, якщо її тривалість складає менш ніж 5 хвилин. Далі оплачується в розмірі 500 грн/30 хвилин. Консультація юриста з розлучень безкоштовно дає можливість зрозуміти, чи є необхідність в підтримці адвоката, а також визначити приблизну вартість наступних послуг, тривалість процедури;
 • декілька консультацій, підготовку документів. На відміну від безкоштовної первинної допомоги, такий варіант передбачає підготовку юристом до судового процесу, забезпечення юридичних основ для вимог клієнта. Така юридична консультація з розлучень підійде для тих, хто знайшов компроміс з колишнім чоловіком/дружиною, але потребує підтримки для розподілу майна, права участі в житті дитини;
 • повний супровід розлучення, представлення адвокатом інтересів клієнта в суді. В цьому випадку за результат несе відповідальність юрист компанії: клієнту не потрібно самостійно готувати документи, вивчати законодавство і аргументувати свою позицію під час судового засідання.

Для надання якісної оплачуваної допомоги юриста, чи якщо потрібна безкоштовна консультація з розлучення, ми запрошуємо вас до офісу фірми, де адвокат зможе вивчити наявні документи. Клієнту зручно надати їх особисто під час зустрічі з юристом, чи відправити на адресу електронної пошти фірми, переслати по «Viber».

Якщо заплановано розірвання шлюбу консультація допоможе попередити значну кількість «підводних каменів» під час процедури. Навіть невелика попередня безкоштовна бесіда з адвокатом дає можливість клієнту дізнатися про те, як убезпечити себе від можливих претензій.

Безкоштовна консультація юриста з розлучень, яка триває не більш ніж 5 хвилин, може також бути наданою за телефоном, у вигляді переписки електронною поштою, через додаток «Viber».

Якісна юридична консультація з розлучень дозволить розірвати шлюб і без присутності одного з одружених: адвокат підкаже послідовність дій, що дасть можливість отримати розлучення в судовому порядку.

Чому варто звернутися до наших юристів?

Основна відмінність роботи команди спеціалістів ЮК «ENTIRE» – це впевненість в захисті ваших інтересів. Досвідчені адвокати завжди підтримають і знайдуть оптимальний варіант, мінімізувавши конфлікт.

Серед причин скористатися нашими послугами:

 • безкоштовна консультація адвоката з розлучень, що дає можливість дізнатися про особливості судової процедури;
 • доступна вартість роботи, можлива завдяки значному досвіду;
 • рішення проблемних, складних конфліктних ситуацій під час розлучення;
 • конфіденційність інформації, наданої юристам;
 • висока результативність роботи.

Клієнт оплачує лише виконану роботу, а не зусилля на підготовку. Можна не турбуватися про те, що співробітники будуть «тягнути час»: один із принципів нашої роботи – ефективність і досягнення поставлених цілей.

Звертайтесь: консультація юриста з розлучень, в тому числі безкоштовна, допоможе вам захистити свої права і зберегти гарні відносини в родинах без деструктивних конфліктів.

З нашою підтримкою кожен може бути впевненим в тому, що його інтереси будуть представлені в правовому полі, а юридична консультація з розлучення не дозволить допустити помилки під час процесу розірвання шлюбу.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!