Юрист господарник – це адвокат з господарських справ, який надає кваліфіковану юридичну допомогу бізнесу, підтримку у вирішенні конфліктів стосовно матеріальних і договірних питань, а також представляє інтереси в суді, якщо знайти інший вихід з ситуації, що склалася, неможливо.

Юрист по господарських справах від звичайного адвоката відрізняється спеціалізацією: він більш глибоко вивчає господарське право, має необхідний досвід роботи в даній галузі.

Коли необхідний адвокат з господарських справ?

Юрист з господарського права може знадобитися як фізичним особам підприємцям, так і юридичним особам: юрист господарник затребуваний для приватних підприємців, а також для осіб, які в окремих випадках вступають в юридичні відносини – наприклад, при інвестуванні, отриманні корпоративних прав, посадовим особам з матеріальною відповідальністю і т.д.

Також адвокат з господарських спорів актуальний для юридичних осіб з будь-якою формою власності, – державною, комунальною, приватною; це може бути підприємство, компанія, кооператив, фірма та інше.

Навіть якщо компанія має штатного юриста, він не завжди може знайти рішення в складній або нестандартній ситуації. Адже штатний фахівець рідко стикається з такими завданнями, коли потрібно захистити інтереси в суді при наявності професійного опонента – іншої сторони, проводити стягнення боргів, якщо є проблемна заборгованість, супроводжувати банкрутство, брати участь в різних аспектах господарських спорів, які вимагають оперативного регулювання.

А для клієнтів, яким потрібна комплексна підтримка, що надає адвокат з господарських справа, ці послуги повинні бути доповнені професійним консультуванням, щоб клієнт був обізнаний про розвиток ситуації і її перспективи.

Юрист-господарник: ефективне вирішення спорів

Будь-який правовий конфлікт повинен бути вирішений в короткі терміни, адже часто від цього залежить результативність роботи підприємства і його репутація.

Найбільш часто розбіжності виникають в результаті неякісного виконання або ігнорування своїх договірних зобов'язань однієї зі сторін. У будь-якому випадку допоможе кваліфікований юрист з господарських питань, компетентний, ознайомлений з актуальним українським законодавством спеціаліст, що має досвід вирішення аналогічних або подібних ситуацій. Якщо конфлікт вимагає судового розгляду, грамотні дії, що проведе адвокат у господарських справах, допоможуть отримати потрібний результат.

Основні напрямки успішної діяльності нашого адвоката у господарських справах в Києві

  1. Майнові суперечки. Визнання права власності, розв'язання проблем у використанні, витребування активів з незаконного володіння і т.д.;
  2. Договірні відносини. Юрист господарського права забезпечує розірвання договорів, визнання їх недійсними, зміну умов, роботу із заборгованістю, штрафні санкції та ін.;
  3. Зобов'язання поза договором. Адвокат з господарських справ займеться проблемами стягнення завданих збитків, який заподіяли діловій репутації або майну, а також поверненням коштів, що отримані безпідставно, і т.д.

Адвокат, господарське право якого є основною спеціалізацією, повинен оперативно реагувати на будь-які зміни в конфлікті, щоб знайти можливості для його вирішення з найменшими наслідками для сторін. Важливо не затягувати час, адже це може супроводжуватися вимушеним простоєм підприємства або фінансовими втратами.

Адвокат з господарських справ: послуги від ЮК «Інтаєр» за оптимальною ціною

Кожна послуга має свої особливості, і юрист господарник в Києві надає допомогу в різному обсязі.

Щоб клієнт міг оплатити лише фактично виконані роботи, і не переплачувати даремно, юридична компанія «Інтаєр» пропонує вибрати оптимальний пакет допомоги, що надається юристом або адвокатом з господарських справ і спорів.

Завдяки цьому, клієнт заздалегідь знає фіксовану вартість роботи, яку виконує адвокат у господарських справах, і може не турбуватися про будь-які доплати зі свого боку.

Розірвання договорів

Зміна умов і розірвання договору, визнання договорів чи їх частини недійсними

Від 11000 грн

Детальніше...

Стягнення дебіторської заборгованості

Стягнення заборгованості з контрагента у зв’язку з неналежним виконанням зобов’язань по договору

Від 11000 грн +10% від суми

Детальніше...

Рішення корпоративних спорів

Рішення спорів, пов’язаних з корпоративними правами в досудовому і судовому порядку

Від 10500 грн

Детальніше...

Визнання недійсними рішень загальних зборів

Визнання недійсними рішень загальних зборів організацій всіх видів господарської діяльності

Від 10500 грн

Детальніше...

Захист честі, гідності та ділової репутації

Захист честі, гідності та ділової репутації юридичних та фізичних осіб

Від 10000 грн

Детальніше...

Захист торгового знака та фірмового найменування

Захист торгового знака та фірмового найменування організацій всіх видів господарської діяльності

Від 10500 грн

Детальніше...

Оскарження рішень антимонопольного комітету

Оскарження рішень антимонопольного комітету в досудовому і судовому порядку

Від 11500 грн

Детальніше...

Чому наш адвокат у господарських справах – це вигідно?

Юридична компанія «Інтаєр» відрізняється командою спеціалістів, які мають великий досвід вирішення проблемних ситуацій як при веденні підприємницької діяльності, так і для фізичних осіб, які потрапили у складну ситуацію.

Серед причин звернутися за допомогою до наших фахівців – висока якість послуг, адже адвокат з господарських справ в Києві гарантує індивідуальний підхід і конфіденційність, а також відсутність зволікання при вирішенні складних завдань.

Спеціаліст надасть допомогу в необхідному обсязі, а клієнт сплатить лише фактично виконану роботу.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом для отримання безкоштовних коротких відповідей на свої питання, або домовтеся про консультації чи надання пакета послуг, щоб адвокат з господарських справ міг професійно допомогти у розв'язання вашої проблеми.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!