Коли родинні або подружні відносини потребують вирішення конфліктної ситуації в суді, це завжди емоційно складно для сторін, і часто передбачає майнові чи фінансові втрати.

Юрист зі сімейних справ в такому випадку – це можливість захистити інтереси як власні, так і членів своєї сім'ї професійно, адже лише знання законів і вміння довести свою правоту допоможе вирішити конфлікт без втрат.

Особливість Сімейного кодексу України в тому, що він максимально захищає інтереси громадян у різних ситуаціях, і цим необхідно грамотно скористатися.

Якими питаннями займаються юристи й адвокати з сімейних справ?

Серед справ, якими займається сімейний адвокат, – все, що стосується матеріальних і юридичних відносин між подружжям, а часто і іншими родичами.

При цьому замовити послуги адвоката з сімейних справ варто до початку конфлікту в правовій сфері, щоб заздалегідь обговорити з юристом перспективи розвитку справи.

Всі ситуації, коли необхідний сімейний юрист, можна умовно розділити на кілька груп:

  • розлучення і наслідки фінансової суперечки;
  • аналіз і укладення шлюбного контракту, шлюб з громадянином іншої країни;
  • питання успадкування (вони також можуть належати до питань, якими займається адвокат з питань сімейного права);
  • встановлення батьківства, вимога аліментів;
  • позбавлення батьківських прав і опікунство;
  • визнання цивільним шлюбом факт спільного проживання і т.д.

Ситуацій, в яких необхідний юрист в області сімейного права, дуже багато, адже обставини можуть бути різними. Часто основою майнових суперечок або інших конфліктів є саме родинні стосунки, тому вони можуть частково або повністю регулюватися Сімейним кодексом України.

У процесі конфлікту змінюються вимоги сторін, з'являються нові обставини, або суперечка в процесі може бути вичерпаною – в будь-якому випадку знадобиться допомога кваліфікованого фахівця, який допоможе запобігти можливим помилкам.

Чим може допомогти адвокат з сімейних справ?

Юрист з сімейних спорів необхідний, щоб клієнти могли дізнатися перспективи вирішення конфлікту, і краще буде, якщо фахівець проконсультує з питань, що цікавлять заздалегідь, до початку судового процесу.

Адже конфлікт або нерозуміння між родичами в окремих питаннях, як правило, виникає не за один день, тому можна підготуватися до вирішення проблеми, домовившись про консультування, яке проведе адвокат з сімейних справ в Києві.

В основі результативного співробітництвавідвертість клієнта, адже адвокат з сімейних спорів повинен знати реальні обставини, а також вимоги сторін.

Крім консультування, сімейний юрист займеться веденням справи: спілкуванням з державними органами та іншою стороною, збором документів, а також аналізом перспектив для клієнта.

Перевага того, що проблемою займеться хороший сімейний юрист, – можливість домовитися з другою половиною або іншими родичами через посередника, без зайвих емоцій і хвилювань. У процесі вирішення конфлікту можуть з'явитися нові обставини, і саме адвокат з сімейних справ відреагує оперативно на зміну позицій однієї зі сторін.

У будь-якому випадку, юрист з сімейних справ в Києві забезпечить професійний супровід справи в усіх інстанціях. Разом з клієнтом він підготує доказову базу, незалежно від того, чи потрібно виграти судову суперечку з іншою стороною, чи відстояти свої права перед державними органами.

Послуги сімейного адвоката від ЮК «Інтаєр»

Вигідне і зручне співробітництво починається з довірчих відносин, а їх головна запорука – чесність, яку гарантує як клієнт, так і юрист із сімейних питань.

Можна заздалегідь дізнатися, скільки буде коштувати робота фахівця, адже співробітники юридичної компанії розробили зручні пакети послуг, які відповідають різним потребам клієнта. Оскільки значна кількість звернень стандартні, клієнти повинні знати ще на початку співпраці потрібну суму, без додаткових платежів.

Консультація по розлученню

Ціна від 0 грн

Детальніше...

Консультація по аліментах

Ціна від 0 грн

Детальніше...

Консультація по розділу майна при розлученні

Ціна від 0 грн

Детальніше...

Консультація з житлових питань

Ціна від 0 грн

Детальніше...

Розірвання шлюбу в судовому порядку

Ціна від 1000 грн

Детальніше...

Розділ майна при розлученні подружжя

Ціна від 6000 грн

Детальніше...

Стягнення аліментів у судовому порядку

Ціна від 2000 грн

Детальніше...

Примусове виселення з квартири

Ціна від 5000 грн

Детальніше...

Адвокат з питань сімейного права в Києві може приїхати в будь-який район столиці, якщо цього вимагатимуть обставини. Також клієнт може відвідати офіс компанії, або зустрітися з фахівцем в заздалегідь обумовленому місці.

Але для зручності юрист нерідко використовує онлайн-спілкування: це зручно, адже значно економить час клієнта і дозволяє отримати необхідну інформацію або повідомити нові відомості без зволікань. Якщо є сумніви, чи потрібна допомога адвоката, юрист з сімейних справ онлайн безкоштовно відповість на актуальні питання, підкаже, як краще вчинити в ситуації, що склалася.

Безкоштовні попередні міні-консультації – це запорука якісно наданих послуг, адже завдяки їм клієнт розуміє послідовність подальших дій, і не платить за консультування, якщо в ньому нема потреби.

Щоб юрист з питань сімейного права відповів на питання, в тому числі і про подальшу співпрацю, можна зателефонувати за вказаним номером телефону або використовувати один видів месенджерів.

Досвідчений сімейний адвокат: допомога юридичної компанії «Інтаєр»

Серед причин, чому саме наш юрист з сімейних справ є одним з кращих, – великий досвід роботи та постійний аналіз актуального законодавства, а також індивідуальний підхід до вирішення кожної ситуації, конфіденційність.

Ми гарантуємо чесність: клієнт заздалегідь знає прогнозовану тривалість процедури, можливий результат проблеми, а також точну вартість. Можна не турбуватися про те, що платежі будуть рости, або доведеться платити не за фактично виконані послуги, а за час очікування дати судового засідання та ін. Сімейний адвокат від нашої компанії такого не допустить, адже ми бережемо репутацію як компанії, так і кожного фахівця.

Не відкладайте вирішення проблеми: конфлікти або складні ситуації розв’язуються без участі сторін дуже рідко. Наш досвідчений адвокат в сімейних справах – це запорука того, що ваші інтереси будуть захищені.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!