Послуги адвоката по спадковим справам завжди супроводжуються попередніми втратами близьких і рідних, тому вони завжди актуальні. Адже людина після стресових ситуацій особливо потребує підтримки професіонала, який візьме на себе юридичні аспекти вступу в права володіння активами.

Емоційно складна ситуація, конфлікти з родичами або іншими претендентами, а також відсутність інформованості про можливості відстояти свої права і запобігання складних ситуацій є основними причинами того, чому є зажаданий адвокат по спадковим справам.

Хто такий і чим займається адвокат по спадковим справам?

Адвокат по спадковим справам - фахівець, який надасть кваліфіковану юридичну допомогу з питань спадкування матеріальних активів, незалежно від обставин, що склалися.

Адже отримання майна передбачає тривалу юридичну процедуру, а якщо з'явилися інші претенденти, або є найменша можливість оскаржити право спадкоємця, судовий процес неминучий. Адвокат по спадщині захистить інтереси клієнта від шахрайських схем, які останнім часом активно використовуються: закон має безліч нюансів, що мають захистити інтереси громадянина в різних ситуаціях, але часто використовуються для отримання вигоди.

Юрист у спадкових справах допоможе незалежно від обставин, надасть професійну підтримку в будь-якому варіанті успадкування, яких всього два:

  • згідно із заповітом. У першому випадку адвокат по спадщині займеться процедурою вступу в права, убезпечивши клієнта від непередбачених ситуацій і можливості оскарження змісту документа сторонніми особами. Послуги адвоката по  спадщині стануть єдиною можливістю запобігти ситуації, коли в заповіті вказують сторонніх громадян - наприклад, в результаті тимчасової сварки, помутніння свідомості при прийманні медикаментозних препаратів, наявності залежностей або впливу релігійної організації. Оскарження в такому випадку необхідне, адже це єдина можливість відновити справедливість, і юрист по спадкових справах в цьому зіграє ключову роль;
  • за законом. В цьому випадку необхідне знання Цивільного та Господарського кодексів, а також правового регулювання проблемної ситуації, в якій є конфлікт сторін. Адвокат у спадкових справах попередить можливість того, що активи «підсиджують» - на утриманні родича може перебувати людина другого або третього ступеня споріднення, просто співмешканець, що згодом заявить свої права. Тому адвокат по спадкових питаннях - фахівець, послугами якого варто скористатися ще до появи проблеми або конфлікту, не очікуючи самостійного вирішення ситуації.

Нерідко адвокат зі спадкового права займається безпосередньо складанням документа, в якому людина вказує, як потрібно розпорядитися його активами.

Основна вимога до такого паперу - чіткість формулювань, уникнення двозначності, а також прогнозування можливих складнощів або конфліктів, від яких адвокат по спадщині захистить потенційних власників рухомого і нерухомого майна.

Чим може допомогти хороший адвокат по спадковим справам?

Попри те, що законодавство захищає фізичних і юридичних осіб, безліч обставин передбачають двояке визначення, і запобігти цьому може допомога юриста по спадкових справах. Це дуже вигідно, адже за відсутності проблем одна або кілька консультацій позбавлять від зайвих хвилювань, а участь адвоката у процедурі дасть можливість уникнути зайвого бюрократизму, і заощадити власний час. У більш складних обставинах адвокат по спадковим справам у Києві візьме на себе всі складнощі, і відстоїть інтереси клієнта, в тому числі в судовому процесі.

У компетенції фахівця - вирішення суперечок щодо договору довічного утримання, адже такі випадки також не є рідкістю. Адвокат по спадковим справам чудово розуміє, наскільки морально важким для клієнта може бути суперечка, тому максимально захистить його від небажаних контактів і конфліктних ситуацій.

Те, чим відрізняється хороший адвокат по спадковим справам, - чесність по відношенню до клієнта: фахівець завжди інформує про перспективи розвитку ситуації, щоб не було ілюзій або порожніх очікувань. Клієнт повинен знати, чи варто починати тривалий судовий процес, або важливіше прийняти ситуацію як є, уникнувши стресу і витрат часу.

Але якщо проблема вимагає втручання фахівця, адвокат у спадкових справах не зволікатиме з подачею судового позову, оскарженням змісту документів, або ж заявою права клієнта на отримання майна. Адже бувають випадки, коли єдиний спадкоємець, не маючи конкурентів, пропускає час подачі заяви через незнання особливостей процедури, і через деякий час йому доводиться відстоювати своє право в суді.

Передбачити всі деталі та максимально захистити інтереси клієнта, - основне завдання, яке ставить перед собою адвокат по спадщині, і те, наскільки якісно він досягає своєї мети, визначає його професіоналізм.

Адвокат у спадкових справах в Києві від ЮК «Інтаєр»

Юрист зі спадкового права повинен допомогти швидко і ефективно, при цьому професійна допомога передбачає лише оплату за фактично виконані послуги. Для цього компанія «Інтаєр» створила перелік послуг, кожна з яких має фіксовану вартість, і клієнт може заздалегідь побачити орієнтовну суму оплати за роботу адвоката, що дуже зручно.

Серед основних напрямків юридичної допомоги, яку надасть адвокат по спадщині:

Консультація юриста зі спадщини

Ціна від 0 грн

Детальніше...

Вирішення спадкових спорів у суді

Ціна від 6000 грн

Детальніше...

Вирішення спорів щодо договору довічного утримання

Ціна від 6000 грн

Детальніше...

Визнання заповіту недійсним

Ціна від 6000 грн

Детальніше...

Якщо потрібен адвокат по спадковим суперечкам в Києві, наш офіс завжди відкритий для відвідування. Але значно зручніше скористатися месенджерами, зв'язавшись з фахівцями в онлайн-режимі, щоб заощадити час, і домовитися про надання

Обсяг роботи адвоката по спадщині залежить виключно від обставин проблеми: в одних випадках можна обійтися онлайн-консультуванням і відправкою шаблонів документів електронною поштою, в інших потрібне активне втручання адвоката в ситуацію, підготовка до судового процесу і збір паперів.

Чому адвокат по спадковим справам від ЮК «Інтаєр» - вигідне рішення?

Ми ретельно стежимо за репутацією компанії, тому в нашій практиці немає випадків неякісного виконання своїх обов'язків.

Кожен юрист по спадкових справах працює на результат, приділяючи максимум уваги розв'язання проблеми. Крім особистих зустрічей, адвокат по спадщині активно використовує месенджери та спілкування телефоном, щоб максимально оперативно проінформувати клієнта про зміни обставин або поточних результатів. Обов'язкові умови роботи, яким слідує адвокат у спадкових справах - конфіденційність, тактовність і оплата лише за виконану роботу, а не час очікування судового засідання і т.д.

Не відкладайте звернення за юридичною допомогою - скористайтеся можливістю безкоштовного первинного консультування, щоб адвокат у спадкових справах міг допомогти вже зараз.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!