ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА БЕЗ СМІТТЯ»

Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНА БЕЗ СМІТТЯ»

Засновник ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОУВЕЙСТ ЮКРЕЙН»

Шлях НГО-шника інколи затьмарюється спілкуванням з різними інстанціями накшталт податкової чи мін'юсту. Якщо у вас немає в команді юриста-волонтера, що спеціалізується виключно на громадських організаціях, то подолати деякі перешкоди буде складно.

Я сподівалась, що сучасні центри обслуговування громадян якось допоможуть мені зробити це самостійно, але ні.

Останньою краплею стало те, що інспектор та модератор центру не змогли надати нову версію примірника Заяви РН-1, вони дійсно не знали де її шукати, і рішуче відправили мене на пошуки у Google.

Американська пошукова система не спромоглася подолати кролячі ходи сайту Кабінету Міністрів України, а також не знайшла Заяву на жодному з державних сайтів.

Допоміг Виталий Дроботун (Vitaliy Drobotun) - і тепер ви можете дякувати саме йому, що у Центрі обслуговування Голосіівської Податкової на Жілянській цей примірник Заяви з'явився!

Щоб не втрачати дорогоцінний час та нерви - звертайтеся до професіоналів!
Компанію рекомендую, зробили все швидко та чітко!

Дякую тобі, Світлана Олєйнікова (Svitlana Olieinikova), що познайомила мене з Віталієм. Нерви врятовано. ;)

Аратовська Євгенія Юріївна

 

Голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНА БЕЗ СМІТТЯ»

Засновник ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОУВЕЙСТ ЮКРЕЙН»

Відгуки наших клієнтів

Юрій Веніамінович
Голова правління

Я вдячний юристам цієї фірми за їх роботу, вони справді фахівці у своїй справі, все зробили швидко, а ціна значно нижче в порівняні з іншими.

Василій Петрович
Замдиректора

Я спробував все зробити сам, але зіткнувся з безкінечними чергами та ходінням по інстанціям, а тут – все чітко та швидко.

Олексій Сергійович
Директор

Я задоволений, бо зберіг свої нерви і час, в цій фірмі знають вимоги органів юстиції, тому вони швидко проходять процедуру оформлення документів.

Олександр Миколайович
Генеральний
директор

Я обрав цю фірму через оптимальну ціну за послуги, а потім переконався, що вибір був вдалим – працюють професійно, швидко, з повагою до клієнта.