Вартість послуг

Досудовий аналіз кримінальної справи на предмет визначення її судової перспективи і форм подальшого співробітництва клієнта з адвокатом від 4000 грн.
Консультації з питань кримінального, кримінально-процесуального та кримінально - виконавчого законодавства України. від 1500 грн.
Аналіз обвинувального висновку та матеріалів кримінальної справи (з метою визначення судової перспективи справи) від 3000 грн.
Складання окремих процесуальних документів(заяв, клопотань, апеляцій, касаційних скарг, заяв про перегляд за нововиявленими та виключними обставинами) від 5000 грн.
Ведення справи на досудовому слідстві і в суді від 12000 грн.
Участь адвоката на досудовому слідстві від 3000 грн.
Епізодична участь адвоката (участь в одній слідчій дії, наприклад, у допиті свідка, обшуку, виїмці або в одному судовому засіданні) від 4000 грн. 
Комплексний супровід справи в суді від 12000 грн.
Захист в якості захисника прав (представника) потерпілого та представництво інтересів потерпілого. Захист прав свідка. від 4000 грн.
Захист в якості представника цивільного позивача та представництво його майнових інтересів за домовленістю (від 5% до 10 % спірної суми (вартості спірного майна) в залежності від суми позову та складності справи, але не менше 5000 грн. за представництво в одній інстанції)