З нами Ви зможете все!
(096) 039-39-08 (063) 395-53-90 (066) 354-50-60
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інформація, як отримати посвідку на проживання в Україні, завжди актуальна для іноземних громадян, яким потрібно бути в країні довше, ніж це передбачено візою. Той, хто отримає посвідку на проживання в Україні, фактично прирівнюється у правах до її громадян, за винятком можливостей обіймати окремі державні пости та брати участь у виборах. Цей документ відкриває перспективи вільно проходити кордон, перебувати в будь-якій точці країни абсолютно законно, користуватися кредитуванням, проходити навчання, а також, якщо папір виданий на постійній основі, працевлаштовуватися без додаткових дозволів. Тому варто детальніше розкрити питання, як отримати посвідку на проживання в Україні, що для цього необхідно і який порядок дій.
Отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні значно простіше: термін розгляду документів більш короткий (із заявою працюють не більше 15 днів, а після цього приймають рішення), і тому процедура приносить менше незручностей та зайвих хвилювань.
Але, крім наявності законних підстав, як отримати посвідку на проживання в Україні, необхідною умовою є наявність житла – воно може бути як власним, так і орендованим.
Місце реєстрації буде внесено до офіційного документа, і це має бути фактична адреса місцезнаходження. Варто надавати лише правдиву інформацію, адже інакше це стане підставою для визнання документа недійсним.
Отримати посвідку на проживання в Україні (тимчасову) можна на 1 рік, але держава залишає право на її продовження.
Документ, у якому передбачено право постійного проживання, є більш вигідним для тих, хто планує своє майбутнє в Україні, а також активну діяльність в обраній сфері.
Початок того, як можна отримати посвідку на проживання на постійній основі, – оформлення дозволу на імміграцію. Згідно з актуальним українським законодавством, усіх осіб, які можуть отримати цей документ та на його базі оформити ПМП, можна умовно поділити на дві категорії. До першої групи належать ті, хто збирається отримати посвідку на проживання (Київ, Україна) за одним із розділів імміграційної квоти.
Якщо особа, яка оформляє ПМП, перебуває у зарубіжжі, спочатку готують дозвіл на імміграцію, формують імміграційну візу строком дії до 1 року, і лише за її готовністю можуть отримати посвідку на проживання в Україні, оформивши необхідні папери та подавши їх на розгляд.
У випадку, коли іноземець проживає в будь-якому з куточків України або в Києві, посвідчення на ПМП готують разом із дозвільними документами на імміграцію.
Але, збираючи інформацію, як отримати посвідку на проживання в Україні для іноземців, варто врахувати, що його легко втратити, якщо надати неправдиву інформацію, фальсифікувати документи, не мати місце прописки.
Отримати посвідку на проживання в Україні неможливо, якщо іноземець є підозрюваним у кримінальному провадженні, або будь-яким чином несе загрозу безпеці громадянам – наприклад, терористичними гаслами тощо.
Підставою для втрати права на ПМП (посвідка на проживання) може бути завершення діяльності, яка стала підставою для його придбання: але в цьому випадку можна залишитися в Україні, обравши альтернативний варіант законного перебування, наприклад, оформивши тимчасову посвідку на проживання.
Перелік того, які документи потрібні, щоб отримати посвідку на проживання, може суттєво відрізнятися: все залежить від мети, з якою оформляються документи, категорії, до якої належить іноземець. Основна відмінність – додаткові папери, які можуть вказувати на родинні зв'язки, українське походження тощо.
Але це неповний перелік того, які документи потрібні, щоб отримати посвідку на проживання: краще проконсультуватися з фахівцями, адже кожен випадок розглядається індивідуально. Альтернативний варіант – звернення за допомогою до юриста, що позбавить необхідності шукати, де отримати посвідку на проживання, і до кого звертатися у відділі міграції.
Дізнатися, як отримати посвідку на проживання в Україні, докладніше, і розпитати про нюанси, які складно сформульовані в законодавчій базі, можна під час попередньої безкоштовної консультації фахівців деяких юридичних компаній.
Багаторічний досвід роботи дозволяє зробити висновки про те, що якісна співпраця неможлива без попереднього спілкування: в окремих випадках клієнта непокоять незначні деталі, і немає потреби замовляти комплексну послугу. Але в більшості варіантів того, як отримати посвідку на проживання в Україні (тимчасову або постійну), іноземці потребують кваліфікованої допомоги та підтримки спеціаліста, що дозволить уникнути зайвого бюрократизму та витрат часу клієнта.
З допомогою фахівця отримати посвідку на проживання в Україні не буде проблемою: юрист самостійно займеться збиранням паперів, а при особистому отриманні свідоцтва іноземцем фахівці можуть супроводжувати клієнта, що дозволить уникнути будь-яких хвилювань при оформленні посвідки на проживання.
Юридична компания ІНТАЄР (Абсолют)
Адреса: вул. Мечникова 4/1, м. Київ, Україна, 01133